reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczniowe Mamusie 2008

reklama
Wiesz to zależy czy idziesz na sam ślub czy na ślub i na wesele ...
bo jak na sam ślub to możesz ubrać spodnie galowe i jakaś ładna bluzeczkę do tego,
a jak na ślub i wesele to ja bym ubrała sukienkę, bo w spodniach to tak trochę niewygodnie tańczyć a poza tym za gorąco by było ...Tak ja bym zrobiła :p
To zależy w czym się najlepiej czujesz :-)
 
Ostatnia edycja:
GABI chorutka

Koko przynisoła pierwsze świństwo z przedszkola
smarki i temp biedulka nie umie wysmarkać noska tak mi jej żal i brak mi sił kolejna nieprzespana noc od piątku nie śpie Rafi na kursie nerwy juz mnie biorą

RATUNKU
Współczuje Gabi, my tez to przechodzimy.
Ja czyszczę nosek przed kąpielom, wkrapiam kropelki hamujące wydzielinę i daje zyrtec. A od wczoraj dodałam Panadol i jest lepiej:-) Antybiotyku bez potrzeby podawać nie chce. Oskrzela i gardełko czyste to po co faszerować antybiotykiem.
 
witam wszystkie mamusie i juz duzie dzidziusie :)
hmmmm....wakacje wakacje i ....po wakacjach..... :( fajnie bylo, ale sie skonczylo :)
w sumie to takie przeplatanie wydarzen dobrych i zlych, mam nadzieje, ze juz sie takie nuie powtorza....ale z pozytywnych rzeczy: Nicolusia juz po Chrzcie :):-) chyba byla ostatnia wsrod dzieciaczkow na forum...ale nie jestem pewna:zawstydzona/y: w kazdym razie to niby po Chrzcie dziecko juz sie staje anioleczkiem a nicoluśka to jakby różkow dostala od tej pory:laugh2:hihi;-) ale mam cicha nadzieje, ze jej przejdzie i to "tylko" rozpieszczenie ze strony dziadkow i cioć :)
duzo sie przez ten miesiac rozwinela, juz je nie tylko moje mleczko (choc cyc przynajmniej 3-4x dziennie)ale kaszki, zupki, chrupki, deserki, tak, ze nie jest zle- juz moge przynajmniej wyjsc gdzies na kilka godzin i wiem, ze nie bedzie glodna :) oprocz jedzonka nowego siedzi juz sama bez trzymania jej i bez podparcia, a trzymamna pod paszki stoi barzdzo sztywno na nozkach a jak oprze tyleczek o cos to sttoi sama :)przyjmuje pozycje do raczkowania, ale na razie udaje jej sie tylko do tylu :) mowi "mama" i "baba" i probuje powiedziec "tata" ale na razie bez glosnie :);-) podroz samolotem zniosla bardzo dobrze: (a o to sie najbardziej obawialam) w tamta strone jak lecielismy do polski to przespala pol drogi u mnie na rekach a drugie pol u taty przesiedziala, a jak wracalismy z polski tutaj to nie spala ale byla grzeczna w miare; nie plakala, bawila sie na kolanach u mnie i nie musilam jej nosic:tak: a i najwazniejsze : nie musze juz jej kolysac do spania! zasypia sama ale jak leze obok niej na lozku:) jeszcze to nie jest to czego bym chciala ale ciesze sie z tego bo mi rece i kregoslup odpoczywa :)):zawstydzona/y:i to takie buciki :)
 
a to kilka zdjec ze Chrzcin :)
 

Załączniki

  • collage.jpg
    collage.jpg
    40,4 KB · Wyświetleń: 39
  • CHRZCINY 203.jpg
    CHRZCINY 203.jpg
    29,2 KB · Wyświetleń: 38
  • CHRZCINY 244.jpg
    CHRZCINY 244.jpg
    59,1 KB · Wyświetleń: 39
  • CHRZCINY 271.jpg
    CHRZCINY 271.jpg
    25,2 KB · Wyświetleń: 32
reklama
noc fatalna
gabi budziła sie i płakała srtaszne zrobiła wczoraj chyba z 8 kup tyłeczek obszypany a ja ledwo żyje
Kokunia lepiej
krople nosek nasiwinem masć majerankowa ale ciezko juz nie chce wycierac noska biedulka
 
Do góry