reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamusie 2008

a wiecie czego dowiedziala sie ostatnio moja znajoma bedac u alergologa... ze danonki MOGĄ bardzo uczulac dzieci wiec lepiej podawac dziecią bakusie :-) tak powiedziala pani alergolog ... jestem ciekawa ile w tym prawdy jest ....
 
reklama
Witam ja w domku po odpuscie,od rana u mamusi byłam.Amelka zaczyna bac sie obcych i jak kogos długo niewidziała to beczy na widok.

SalikAgnieszka niemartw sie bo moja Amelka troche sama siadała a teraz już niesiada a o wstawaniu niema mowy,nieraczkuje ani niepełza.Przyjdzie na nich pora głowa do góry.

Zdiecia sliczne.
 
ojej jaka tu cisza nie bylo mnie 2 dni a tu tylko 4 stronki nie to co kiedys :-) GRATULKI DLA WSZYSTKICH DZIECIACZKOW Z NOWYM ZABKIEM MIESIECZNICA I NOWYMI UMIEJETNOSCIAMI a moje malenstwo wazy 10,5 kg:tak:
 
klik zaglądaj czasem na strone tego faceta bo nie sprzedal wszystkich wozkow wiec moze wznowi aukcje :-)

helenko no to nasi faceci nie wiele waga sie roznia :-) a no cisza cisza jest tutaj, nie wiem o sie dzieje ...
 
reklama
Do góry