reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamusie 2008

macie racje... pojde jutro do innej kwiaciarni niz zamierzalam, do mojej znajomej- na pewno zrobi cos slicznego i tez lepiej policzy- ze tez wczesniej nie pomyslalam...
ide lulu bo wykonczona jestem.... Julek dzis caly dzien daje popalic... swojego tatusia dzis niezle skopal... zasluzyl... hihihihi...
dziewczynki powodzenia jutro u lekarza!!!
buziiaki i slodkich, spokojnych snow...
 
reklama
Dzidzia-dziewczyny maja racje z tymi kwiatuszkami. a ja jak w polsce kupowalam bukiet dla mlodej pary i pani w kwiaciarni zapytala na jaka to okazje chce te kwiaty -to podsumowala mnie 2 razy drozej a bukiet nie roznil sie od zwyklych imieninowych kwiatow niczym. ( o przepraszam - cena sie roznil hihih)
ja mialam na gluzkoze tylko raz badanie robione i juz na razie cisza. ale mam inny problem: proponuja mi zrobienie za darmo szczepionki na wirusowe zapalenie watroby bo mowia ze zapobiega zarazeniu np zoltaczka przy porodzie. i mam problem bo mowia ze to bezpieczne dla dziecka a ja sie boje a oni nalegaja i tak dalej....
Wspolczuje wam z tymi badaniami i skutkami ubocznymi po glukozie.

ide sie polozyc bo padam z nog po bieganiu po manhatanie.
P.S. w ciagu ostatnich 2 tygodni przytylam 3 kilo!!!! chyba troche duuzo?
wklejam fotke z mama
 
Czesc styczniowe mamusie...
Tak czytam i czytam i nie mogłam zauważyc ostatnio Helenki....
Helenka halooo, odezwij sie- co u Ciebie?
Ja sie dzis bardzo stresuje wizytą u lekarza...poza tym odbieram wyniki...Hmmm ciekawe
dzis K miał isc ze mna, nawet sobie zaplanował,że wyjdzie wczesniej z pracy...a tu klops...Musił pilnie wyjechac do Francji przeprowadzac szkolenia wsrod tych matołow bo okazało sie,że firma jakiśdebili zatrudniła, ktorzy nic nie potrzfia zrobić...
Kurcze kilka dni go nie widziłam a teraz znowu musimy sie rozstac na tydzien:-(
Jak ja nie lubie byc sama, chyba jutro znowu bede do pracy dojezdzac od mamy, bo po co mam siedziec sama..no nie sama..z Boryskiem
 
Hej mamuski, ale pogoda beznadziejna, dzis wybieram sie do lekarza -ale rodzinnego z tym biodrem bo tak boli ze chodzic nie moge a wkońcu juz przeszlo tydzien mnie tak boli po weselu, mam nadzieje ze to nic strasznego bo jak mnie położą do łóżka to bede miała super październik! Przeziebieniee mi przeszło, troche nad ranem mały katarek sie pojawi ale to juz normalka. Mała bryka niesamowicie ,ostatnio adaska tak mocno kopneła ze i ja i on byl w szoku hihihi
Namówiłam wkońcu swojego żebyśmy kupili szafe i komode do pokoju bo my sie juz nie mieścimy a co dopiero jak juz dziecko bedzie.
Ja jeszcze glukozy nie miałam i boje sie jak cholera, podobno mozna wziasc sobie polowke cytrynki i polizac po tym badaniu:) chyba tak zrobie ale to dopiero w przyszłym tygodniu. pozdrawiam wszystkie mamuśki w ten okropny ponury dzionek:*
Wklejajcie więcej swoich fotek ,jestem strasznie ciekawa jak Wy wszystkie wyglądacie z brzuszkami
 
pogoda jesienna i nasrtój myszorki tez
znowu przesuwamy naszą przeprowadzke i to o całą wieczność całe 2 tyg!!!!!!!!!!!!!!!!
kuźwa juz mam dosć FACHOWCÓW terminów planów
jestem wściekła i .... mam doła
 
Dzień dobry!
Grunt,że przeżyaś aOlu :happy: A moje maleństwo także nadaktywne zawsze jak mamusi coś dolega.Wówczas kopie,kręci się,wierci....Nie wiem czy to czysta złośliwość?
Mężusia złatwiłam wczoraj tak,że właśnie zamiast w pracy to siedzi biedak w przychodni i czeka na swoją kolej do lekarza.U nas jest tak,że nie można się zarejestrować z wyprzedzeniem tylko danego dnia bo tyle starszych ludzi mieszka,że jak można było się wcześniej rejestrować to normalny człowiek nie miał szans jak się rozchorował.Sama pamiętam jak chodziłam z anginą ropną i 40 stopniami gorączki prawie do pediatry bo ŻADEN lekarz internistra nie miał wolnych terminów :baffled: Przychodnie otwierają o 7:00 a jak się pójdzie ok 8:00 to już nie ma na co liczyć.Nie mam pojęcia o której trzeba tam być żeby nie stać w kolejce....hmmm....6:15?No i mężuś dzisiaj o 7:15 poszedł to mówi,że przed nim stało 15 osób,w tym jeden student.Reszta w wieku mocno zaawansowanym....Ja tam nie wiem jak tak można całe dnie spędzać w przychodni....
Niecierpię chodzić po lekarzach!Tylko do swojego ginka odkąd w ciąży jestem lubię chodzić bo zawsze się cieszy,że ja tak dobrze znoszę wszelkie dolegliwości ciążowe i z dzidzią wszystko ok.To żeby się dowiedzić,że nasze maleństwo w dobrej formie to ja bym mogła codziennie chodzić :cool2:
 
moj cekoluje pokoik Nadii wieczorami,kurzu pelno ale wyglada coraz lepiej...do listopada skonczymy :szok:na tzw fachowcow nie ma co liczyc trza dzialac po swojemu jakjuz bedzie wszystko wyczesane kupi sie jakies komody i pozawiesza polki. ja sie biore od dzisiaj za zaslony,musze powycinac z papieru wzor i do dziela..:tak:
aha zapisalismy sie na szkole rodzenia, trwa miesiac i bedziemy mieli z glowy:-p
 
czesc!!!JA TEZ JESTEM MAMA STYCZNIOWA!TERMIN MAM NA 19 STYCZNIA!JESTEM CIEKAWA CO TO BEDZIE!NASTAWILAM SIE NA DZIEWCZYNKE PONIEWAZ NA USG TAK POWIEDZIALA MI GINEKOLOG ALE POWIEDZIALA
" PRAWDOPODOBNIE" TAKZE NIE WIEM CO MAM MYSLEC I POD JAKIM KONTEM KUPOWAC?!JAK MYSLICIE SKORO TAK POWIEDZIALA TO TAK BEDZIE CZY TO TRZEBA PODZIELIC PRZEZ POL?! POZDRAWIAM MAMY
 
reklama
Witam nową przyszłą mamę:-)
mnie na usg za pierwszym razem powiedział facet, że na " chwile obecną mam córcię" tak więc za bardzo nie brałam tego do siebie ale jak potwierdziła to ginekolog już powiedzmy że się w tym utwierdziłam:-)
 
Do góry