reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamusie 2008

Witamy nową mamę styczniową :happy: Ależ fajnie...coraz nas więcej dziewczęta!

Do szkoły rodzenia też się miałam wybrać w tym tygodniu i nas zapisać(z tym że mój mężuś będzie mógł ze mnaą chodzić tylko raz w tygodniu....no trudno...)a tu oboje się pochorowaliśmy...No i kiepsko to widzę.Idę na rosołek i pakuję się do łóżka.Może będę póżniej ale nie obiecuję....

Miłego dnia!
 
reklama
Witamy Kasie! Kolejna stycznióweczkę:-D
Ale nas sie duzo robi...
Kasiu mi lekarz pierwszy raz powiedział,że na 55% chłopak ale mam sie nie nastawiac. Jak poszłam na usg 4D to sie potwierdziło- chłop jak sie patrzy:-)
Dzis ide kolejny raz wiec sie okaże....
 
Witam nową mamę:-):-):-)
Anja masz rację z tymi fachowcami, lepiej liczyć na siebie. My juz zamawiamy deski, potem ocieplenie i karton gipsy. Tylko mieliśmy zaufanego hydraulika a tu uległ bardzo poważnemu wypadkowi, i nici. no i malujemy :tak::tak::tak: może też zdążymy do końca listopada( na moje urodzinki hihihi), ale mnie nawet urządzają święta hihih
aOla współczuję glukozy, ja jeszcze nie miałam , ale myślę, ze dzisiaj dostanę skierowanie:no:

A co do kurtki, to ja jeszcze nie wiem, bo brzuszek malutki i we wszystko sie mieszczę. :-):-)jakby co to mam jeszcze kurtkę narciarską, no i kożuch do ziemi z tamtego roku. jak go kupiłam to był trochę za szeroki i przeszywałam guziki, to może teraz przeszyje guziki na stare miejsce i będzie git:confused:. Zresztą miałam zamiar w tym roku uszyć sobie krótki kożuszek (biały) mój sąsiad takie szyje i myślę, ze za 100 zeta by to skroił, taki większy a na drugi rok by mi go zwężyli to i tak bez straty pieniążków sie obędzie.:tak:
Pumi rzeczywiście widać, ze troszkę przytyłaś ale nie martw się to normalne, ja miałam do tej pory 4 kilo a dzisiaj widzę już 5 kilo na +.

Ja do szkoły rodzenia zapisze się w listopadzie lub w grudniu, zeby za szybko nie zapomnieć hihihi
Justice ładnie nazwałaś córcię: Pola . Czy to zdrobnienie od Apolonii? Bardzo mi się podoba:tak::tak:

Myszorka
a nie mówiłam , ze sie trochę przeciągnie?, ale nic chcę cię denerwować:no:
 
Asia a kiedy miałaś to 4d,
bo ja miałam w czwartek i dzisiaj tez idę do gina ale innego i nie wiem czy mi zrobi usg,
i czy to nie za często, bo niektórzy twierdzą, ze to szkodliwe.:-(
Ja co prawda tak nie uważa, ąle nie zjadłam wszystkich rozumów
 
Sylka 4D miałam 2,5 tyg temu....i sadze,że moj ginio dzis tez zrobi mi usg..Ja tam lubie patrzec na moje malenstwo. A czy jest to szkodliwe..hmm nie wiem bo za kazdym razem kiedy mam wizyte u lekarza to robi mi to usg...:-)
 
Jak ja bym chciała, żeby zrobił mi usg, bo trzeba płeć potwierdzić. Jak na razie pierwszy raz usłyszałam, że synuś.:-):-):-)
A tu już szaleje za zakupami dla dzidzi. ale pocieszam się , ze dziewczynkę tez można ubrać w jakiś dresik. gorzej chłopca w sukienkę hihihihi
 
niedawno pożegnałam koleżankę z synkiem. Śliczny i dwuletni Maciuś, ale śmieszny.:-):-):-) Ale jeszcze koleżance nie powiedziałam, ze synuś, bo to ogólnie wielka tajemnica. :tak::tak::tak:Ale i tak spojrzała na zdjącie z 4d i powiedziała że chłopczyk.
i tak mi cały czas zazdrościła, bo już by chciała drugiego brzdąca a tu nic:-(. Ale cierpliwie czekają i nie leniu****ą hihihi
i tak mi gładziła brzuszek.
wiem wiem, też jestem bardzo szczęśliwa i dumna hihihih
 
apropo lekarzy dajcie spokój mój mąz 7-15 szpital 15-18 przychodnia ludzi tłumy a jeszcze nie zaczeła sie grypa!!!!!!!! Raf wraca z pracy ok 20!!!!! NIE MA W POLSCE LEKARZY!!!!!!!!!!!!! naprawde nie ma

koko mnie nawołuje idę gotowac obiadek

dolinuje jak cholera
 
reklama
Ja sie nastawiam na to usg dzisisja. Zreszta na tym 4D lekarz powiedział mi,że moj maluch jest za malutki i dobrze by bylo,żeby to czesto kontrolowac..
Poza tym chce potwierdzenia,że to chłopiec, bo juz sie tak nastawiam na Boryska:-D
 
Do góry