reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczniowe Mamusie 2008

reklama
Juz mi sie z 3 razy tak działo jak dzisiaj. Raz w 25 tyg, 2 raz pare dni temu i dzisiaj, w brzuchu słysze cos takiego jak "klik", "klik" dosłownie. :confused:ciekawe o co chodzi co Dawidek tam robi.
Dzisiaj oczywiscie jak byłam w złotych tarasach godzine chodziłam 3 razy na siusiu. Tak mnie młody co chwila uderzał głową w pecherz, ze dosłownie w ost chwili trafiałam na kibelek, bo normalnie czułam, ze jak jeszcze raz mnie walnie to po porstu polecą mi po nogach szczochy. :-D
Rozmawiałam wczoraj z położną. Chciałam ją wziac na poród, bo ost dzidzia sie ułożyła prawidłowo bo miesniak mi uciekł do tyłu i na góre, wiec młody ma miejsce.
Powiedziała mi to samo co lekarka, ze nia powinnam co sobie głowy zawracac porodem naturalnym bo sam mięsniak jest juz wskazaniem do cc.
 
Oj dziewczyny, mnie też te kolejki i dzieciaki biegające trochę przerażają, a na pewno irytują. Ale już zupełnie nie mam skrupułów przed pchaniem się na przód i dopominaniem o swoje. :crazy::rofl2:
Termometr mam normalny, elektroniczny, da się nim zmierzyć dziecku tempkę w uchu jak sądzę.
 
ta.........................
wszyscy mieli nam ustępować miejsca:dry:
jedynie lekarz przyjął mojego męża dzisiaj na wizytę, powiedział, ze zona w ciąży go przywiozła i jeszcze go babka poparła co z nią wszedł tylko się zapyta. to sie dopiero zgodził. przynajmniej taka korzyść.:baffled:
bo oczywiście miał komplet i więcej osób mu sie nie chciało obsługiwać.
 
a ja wam powiem kochane moje, ze u mnie to różnie bywa z tym ustępowaniem miejsc. Jak ide do Lux Medu to nie musze stac w kolejkach do rejestracji ale jakos sie głupio czuje, zeby sie wpychac i narażac na stresa, bo jakis palantunie lub bromba cos mi powie. Panie z rejestracji, zresztą tez raczej nie mowią "zapraszam Panią w ciąży", wiec stoje i czekam.
 
ja ostatnio w polskim spozywczym zostalam wezwana bez kolejki jako ciezarna bo tam moje kolezanki pracuja i wiecie co?! facet (polak) ktory stal przed mna obrazil sie na ekspedientki- rzucil towar na lade i wyszedl ze sklepu....nastapila ogolna konsternacja hihihihi.
co do siusiania - to ja wymiekam. Dzis poszlam na spacer i po 30 minutach biegiem lecialam do domu. A jak juz siadlam na tron to polecialy zaledwie 3 kropelki a wraznie mialam jakbym miala z galon sikow w pecherzu!
troche sie zaczynam martwic bo 19 grudnia zostalam zaproszona na wielkie widowisko cyrkowe na manhattan przez moja kochana psiapsiole. I nie dosc ze musze spedzic ponad godzine w zatloczonym metrze zeby dojechac na manhattan to widowisko trwa 3 godziny. Ciekawe ile toalet bedzie dostepnych bo ja bede czestszym gosciem w toy toju niz na widowni hihihi. A przedstawienia nie odpuszcze bo cudem zdobyla na nie bilety i skoro taka okzaja mi sie trafia to nie zmarnuje tego. Hmmmm - moze powaznie pomysle o papmersie dla doroslych?
 
Mnie ostatnio babka w autobusie miejsca ustąpiła, taka z 50 letnia, doznałam szoku, bo wszystkie młode osoby dupy nie ruszyły.A jeśli już mi ktoś ustępuje miejsca w autobusie lub pomaga wnieść wózek z Olą jak jeździłam to są najczęściej faceci a nie babki.
W aptece jestem zawsze obsługiwana bez kolejki, ale to nasza osiedlowa i znam te panie dobrze i w mięsnym tez:tak:.Tyle lat już mieszkam.............a tak świetna babka w mięsnym pracuje, zawsze sobie z nią pogadam:-)
Pumi jak tam mąż?Leży chory i rozpacza, że umiera?:-D:-D:-D
 
reklama
Esti- na szczescie go nie ma - ale dzieki hihi. Wzial leki, wypil herbate z cytryna, zjadl zabek czosnku i pojechal w teren ufff. Ale cos mi sie wydaje ze jego umieranie na katar mnie nie ominie.Najgorsze jest zawsze w jego "smiertelnej" chorobie ze ma do mnie pretensje ze on sie zle czuje- kurde jakbym miala na to jaki kolwiek wplyw! A ciekawa jestem jakby faceci porod przeszli- albo by nie przeszli hahaha?!
o przypomnialam sobie :kiedys jak P. byl chory to pytam czy zrobic mu jajecznice na sniadanie? wiecie co sie zapytal?! czy mu wolno jajecznice i czy mu sie nie pogorszy?!
xx_smiech_big.gif
 
Do góry