reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamusie 2008

Dzisiaj mi sie snily KROKODYLE, w sumie byly dosc sympatyczne bo wegetarianskie, trawke jadly sobie i dawaly sie glaskac, jeden tylko taki wredny byl, caly czas mnie skubal i gonil wiec sobie troche w nocy pobiegalam!! bez komentarza!:nerd:
 
reklama
Hej!
Jeśli chodzi o moje zachcianki to kazego dnia obowiazkowo duży kefir, gotowane młode marczeweczki, fasolka szparagowa, kalarepka, zupa pomidorowa i żadnych słkodyczy. To dla mnie nowość bo całe życie byłam uzależniona od czekolady:-D.
Czekolada zawsze mnie uspokajała, teraz kompletnie o niej nie myślę:szok:.
 
witam:-)
mam pytanie co z Waszą cerą? Ja od ponad miesiąca nie mogę sobie z nia poradzić. Nigdy w życiu nie miałam problemów z wypryskami, jeden przy okresie jak się trafił to było wszystko, a teraz jak sie na mnie spojrzy to wygladam jakbym dopiero przechodziła dojrzewanie.Matko nie sadziłam, ze mój organizm tak nieładnie się będzie zachowywał ;-) Najgorsze w tym wszystkim jest to że najgorzej wygląda broda i czoło. Może znacie jakies sposoby na wypryski??:zawstydzona/y:
 
Hej, niestety to hormonalne zmiany więc nie bardzo można coś z tym robić,oczysczanie odpada i inne zabiegi też.Trzeba przeczekać.Tylko tego nie wyciskaj, bo rozsiejesz po całej twarzy, dpiero bedzie tragedia.Sróbuj zrobić peeling drobnoziarnisty i maseczkę oczyczająca.Raz w tygodniuJest też zasada,że w ciąży nie zmienia się kosmetyków do twarzy ponieważ,cera jest bardziej wrażliwa.Może kupiłaś ostatnio jakiś nowy krem?
 
Cześć Justice!
Ja niestety nie umiem Ci nic doradzić, ponieważ u mnie nastąpiła odwrotna sytuacja, mam buzię jak pupa niemowlaka. :-)
Ale przeczytałam gdzieś, że powinno się w takich sytuacjach stosować kosmetyki do cery wrazliwej, żadnych wysuszajacych z alkoholem.:rofl2:
 
hejka, ja juz wczoraj pisalam wieczorkiem o moich wypryskach... mam tak samo jak Ty, czolo i broda- wygladam tragicznie.... a co do snow mam dziwne, takie straszne i realne, np. ze ktos umiera, ktos ginie, mnie chce zabic, okrasc- wszystko takie realne w tych snach,albo wczoraj snila mi sie osoba-- bardzo blisk,a ktora nie dawno zginela, byla usmiechnieta i szczesliwa- mam nadzieje, ze tam na gorze JEJ dobrze... a dzis snilo mi sie, ze takiemu przystojnaikowi powiedzialam, ze chce sie z Nim spotykac tylko dla seksu... hehehe
a dzis wstalam lewa noga, wczoraj nie moglam zasnac... jestem wkurzona na mojego Miska, ale wielmoznemu panu nic nie mozna powiedziec:eek: oczywscie rycze od momentu jak tylko wstalam-super sie mi dzien zapowiada..... eh................
 
w ciązy z Piotrkem byłam cała w syfach :nerd::nerd: niestety nie pociesze was Nic nie pomagało a znikły-dokładnie znikły w dzień po porodzie Teraz prawie nic nie mam :-)
 
reklama
Litości :szok: żadnym akoholem tych pryszczy nie smaruj, bo zniszczysz sobie skórę i będzie jeszcze gorzej,rzecież skóra jest wrażliwa, a kosmetyki do skóry wrażliwej na pewno nie zawerają alkoholu.Najlepiej żeby były hypoalergiczne.
A co do snów to też mam dziwaczne ale jak się budzę rano to nie pamiętam żadnych szczegółowWiem tylko,że śniło mi się albo fajnego albo głuiego.Może to i lepiej.
Ale okropna pogoda u mnie w mieście, tylko 12 stopni i wiatrzycho takie,że Leb urywa.A ja muszę jechać do 2 klientek, tak mi się niechce..........:-(.Może do mnie przyjadą jak do nich zadzwonię i ładnie poproszę, dobrze że to moje koleżanki:tak:
 
Do góry