reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamusie 2008

Donia jak chcesz to sie mozemy kiedys umowic na pogaduchy,z Gdyni jestes?mozemy
sie gdzies w Sopocie zawiesic!
Ja na swojego faceta nie narzekam, on sie troche tylko za bardzo wzrusza i zaczyna beczec jak ...:baffled:, ze mi brzuch rosnie i tam jest dziecko...jego dziecko, w lozku wieczorem czyta Mamo to Ja, potem mnie poucza udajac madrego hehe:-)zrobie mu zdjecie chyba, generalnie jest ok...bo jest tak jak ja chce:wściekła/y::szok:bo tak jest najlepiej dla wszystkich:-)troche terroryzuje ale co tam! Moge sie w koncu troche wyladowac, jak na bokserskim worku;-)bo ciezkim dniu
 
reklama
każda ciąza jest inna i jeśli ktoś się dobrze czuje to może pracowac jak najdłużej Ale nic na siłe:wściekła/y:

dobrze znam wasze rozstaniowe rozterki My tez zylismy razem-osobno W ciazy z Piotrusiem maz byl moze z 3msc i musial wyjechac w 3tyg po urodzeniu malego Ale jak jest to jest super tata przewija karmi wychodzi na dwor Tak bylo od poczatku To on z malym w nocy chodzil a ja spalam:zawstydzona/y:

dobrz aja juz odplywam dobrej nocy
 
Tak dzieki, fajne:tak:dzisiaj weszlam do sklepu ubrankami dla dzieci, malo co nie oszalalam, martwi mnie ,ze wiekszosc ciuszkow jest niebiesko-rozowa, a co jak bedzie mala pomylka w systemie? Bede miala ubranka rozowe a tutaj chlopiec zawita, przeciez nie zrobie z niego Tinki-Winki:-):-):-)
 
Cześć dziewczynki! Jeśli chodzi o ciuszki, to na razie nic nie kupuję. Mam dużo ciuszków po synku - wtedy to szalałam, poszłam na zakupy w dniu, w którym dowiedziałam się, że jestem w ciąży i nakupiłam 2 reklamówki. Potem tylko się dokupowało, trochę też dostałam. Tak więc na okres niemowlęcy jestem obłożona (no chyba że trzeba będzie dokupić kilka sukieneczek - o czym mój syn nie chce słyszeć) . Jeśli chodzi o moją garderobę, to zaczynam mieć "mały" problem. Zostały mi jedne dżinsy w które jeszcze wchodzę.
W czwartek byłam u szefowej - musiałam w końcu jej powiedzieć. Zareagowała lepiej niż się spodziewałam i nawet mi pogratulowała. Myślałam że ta rozmowa będzie gorzej wyglądała.
Zrobiłam wszystkie podstawowe badania, ale wyników niestety nie widziałam - choć robiłam je w innej przychodni niż przyjmuje mój gin to i tak mają być odesłane do niego, więc dowiem się dopiero w piątek. Pozdrawiam.
 
ja cos czuje ze nie dotrzymam do 5 miesiaca z zakupami i jak tylko upal troche minie to po kryjomu kupie kilka ciuszkow albo chociaz kocyk:tak:
na szczescie mi sie podobaja zielonkawe i zolte wiec nie bedzie problemow z niebieskim i rozowym. pewnie jak juz bede wiedziala z usg kto rosnie w moim brzusiu to dokupie odpowiedni kolor
 
Pumi jesteś przekochana, bardzo poprawiłaś mi humor :*
Jeśli chodzi o zakupy, to ja jakoś omijam sklepy dziecięce, przynajmniej do momentu az będę pewna czy to chłopczyk czy dziewczynka :tak:. Dzisiaj robiłam sobie ten teścik ;) co podałyście wczesniej linka i wyszła dziewczynka, ciekawe co lekarz mi powie bo ja cały czas czuję chłopaka :tak:. Nawet jak byłam na usg to widziłam siusiaka(tak mi się wtedy wydawało - chyba że to była noga)
 
Ja wiem!!!Nie ma mowy bym spokojnie czekala do 6msc:-) Tyle rzeczy do kupienia, lozeczko, wanienka, kocyki, posciele, rodzimy w zime wiec jakis kombinezon by sie przydal:-)
 
reklama
Justice a masz jakies preferencje co do plci?
rozbawil mnie twoj post hihih-zwlaszcza ze moze to noga? ja pewnie tez bede wypatrywala siusiaka ale u mnie to za wczesniej
 
Do góry