reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamusie 2008

reklama
niestety musze z przykroscia to stweirdzic ze ja juz tez niemam ochoty na to forum .moze rzadko sie udzielam z braku czasu ale zawsze was doczytuje jesli juz znajduje chwile.bylo mi bardzo milo zwami podzielic sie smutkami i radosciami ale niestety ostatnio forum zrobilo sie niedo zniesienia .takze zycze wszystkim samych szczesliwych chwil ze szkrabami i duzo usmiechu nacodzien
 
ja tez sie zegnam:no: byl naprawde milo dopoki duzo nowych osob sie pojawilo i zrypalo nasze forum, w ktorym udzial braly fajne , inteligentne laski z poczuciem humoru:baffled:

sajonara, wiadomo gdzie mnie wieczorami mozna znalesc, sluze rada jakby co:-D
 
A sie porobiło cho cho,a ja sie ciesze że jes to forum i dobrze sie czuje i mam to gdzies jak inni mnie krytykują ,a nieraz korzystam z rad danych.Umiem sie przyznać do błedów ale też bronie swojej racji.Wiec laski zostancie z nami i piszcie dalej a kto sie obraża to jego sprawa.A co to za afera głupie dziecinne sprzeczki i tyle.Dobranoc i wyciszcie (pomedytujcie)to pomaga.TO TYLKO FORUM I NIECH TAK ZOSTANIE.
 
dziewczyny niw wygłupiajcie sie
mnie długo nie było ALE sie porobiło
ide POCZYTAC mojemu starszemu dzicku

dziekuje dziewczyny ze jestescie ale nie odchodzcie albo załóżmy watek STARE STYCZNIÓWKI miałam w Was oparcie
 
Żeczywiście kiedyś było fajniej.Jak do Was dołączyłam było tak miło i miło mnie przyjęłyście.A Miki śpi już 3 godz.Normalnie w dzień spać nie chce i usnoł mi po godzinnym spacerze,jak wróciliśmy wypił soczku prawie z całej butelki,zjadł trochę chrupek,pomarudził i usnoł mi na rękach.Czekam kiedy się obudzi bo nie wykąpany przecież.Gratulacje dla maluchów ząbków.Mikusiowi niedługo będzie szła górna 2 ka jak widać.I jak zmniejszyć rozmiar zdjęć by weszły na forum bo Anji nie zrozumiałam a żadna inna nie może mi pomóc?
 
monika jesli masz painta to kliknij na zdjecie prawym klawiszem myszy na EDUTYJ i otworzy ci sie w paincie potem klinikj OBRAZ (o gory) potem kliknij na ROZCIĄGNIJ/POCHYL i tam w rozciaganiu na gorze gdzie pisze 100 % wpisz 50 i nizej tez 50 i kliknij OKi jeszcze raz zrob to samo juz juz jest malutkie.

mam nadzieje ze zrozumielas bo tak to napisalam jakos dziwnie, ale ja tak zmniejszam zdjecia ...
 
asia s, czuje sie niesłusznie pominieta w starej gwardii, a jestem tu od czerwca 2007;-):rofl2:
ale klimat sie zmienił to fakt, pewnie dlatego ze jest nas tu duzo i co kobieta to inne poglady - uczmy sie tolerancji, ewentualnie ignorujmy te wypowiedzi ktore nas denerwuja - no nie wiem, tez mam uciekac?
 
reklama
a ja wcale nie styczniówka a pamietam jak było w ciazy jak sie bałysmy jedna za drugą a jak miło było jak juz lezałam w szpitalu i wy ze mna 3małysmy za siebie kciuki
hmmmmmmmmmm
przykra sparawa
no ja ide w strone łózka nie sprzatam moze wstane jutro wczesniej i poprasuje zanim RAFI wróci z dyzuru a podłoga tez posprzatam
dzieki za cycusiowe wsparcie
\mam nadzieje ze to kryzys objadłam sie i opiłam a co do nocnego karmienia to GABI w nocy ppije niby nie wiem czy pije czy wymusza spanie z nami ale nie mam siły i biore ja czasem do nas i przysypiam/ CHYBA POPRZECZKE CZAS OPUSCIS TEGO SIE NIE DA WSZYSTKIEGO POGODZIC
 
Do góry