reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamusie 2008

reklama
Ja normalnie padnięta jestem.Ale myślę że że noc będzie spokojna.Kuba co prawda znów strasznie się ślinić zaczął i wszystko pcha do buzi.Czyżby kolejne perełki niedługo miały się pokazać?Ja mam fajny leciutki wózek na 3 kółkach bardzo zwrotny i dość zgrabny.Tak zwany wielofunkcyjny,ale w spacerówce na najniższym poziomie już chyba od maja jeżdżę.Życzę wszystkim maluszkom i ich mamom spokojnie przespanej nocki.Dobranoc.
 
Wszystkiego najlepszego dla Bubunia od cioci Mili i Natalki;-)
dziekuje za mile kometarze;-)
ja jestem dzis padnieta bylam sprzatac na mieszkaniu kuchnie i lazienke, w kuchni juz mebelki wisza , w 1 pokoju juz panele sa zostal jeszcze jeden i wtedy znow sprzatanie i wnoszenie mebli i juz bedziemy sie przeprowadzac czyli gdzies za tydzien,huuuuuura
 
jeszcze oczywiście Bubusiowi dużo buziaków od rówieśnika Tobiasza z mamą - bo my też dziś 7 miesięcy kończymy:-D:-D

a co do wprowadzania nowości - prędzej dałabym ogórki kiszone, bo to jednak naturalny proces tworzenia - niż parówkę:rofl2:
 
Dziewczyny miało być PRZYJECHAŁA TESCIOWA z MEŻA BRATA DZIECMI A NIE MEŻA DZIECMI ZJEDŁAM BRATA .Przrpraszam za nieporozumienie.Ja wstałam a moje niunie spią ale mam roboty ied w półkach poukładać i potem mycie okien
 
ja na nogach o 5:30 maly zjadl a ja szykuje nas do wyjscia bo ide dzisiaij do dentysty a potem do rodzicow i zostajemy na noc u nich, wiec musze wszystko zabrac ze soba.

noc fatalna :-( jestem niewyspana i zmeczona a gdzie tam wieczor ??? czemu te zeby tak dlugo ida kurcze !!!!!
 
reklama
a mojej sie dzis pomieszało i wstała o 5 :wściekła/y:
nutka, co robisz o 5.30 na bb? chyba nie wmówisz mi że okna myjesz o tej godzinie??
pandi, ja polecam oczywiście Pliko, ale drogi jest, moja kuzynka kupiła Graco Mosaic i sprawdza się rewelacyjnie, albo popatrz w kolekcji Coneco, jak dla mnie dobra firma :-D
Paulinek, dobrze że Thomaskowi juz lepiej, dzielny facet!!
Anja, rzeczywiście małej zmienił się kolorek włosów, ale cóż, ja w dowodzie osobistym też jestem blondynką wiec farbowanie włosów ma po mamie :-D
 
Do góry