reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamusie 2008

reklama
Czołem laseczki z Polski!!!!
Ale w pierwszy dzień nas pogoda rozpieściła:-)
Podroz super,Maksik bohater w samolocie,chyba jako jedyne dziecko nie płakał:-):-):-)ależ jestem z niego dumna!!!!
Będę się starała odzywać w miarę na bierząco:-)
Sto lat dla Bubusia!!!!!
 
Hej jak tu cicho .Moje niunie śpią a ja jestem wykączona.Dziś tesciowa przyjechała z męża dziecmi i mi ich zostawiła i sobie pojechała.Niby te dzieciaki już wieksze do 2 i 3 klasy podstawowej pójdą,ale trzeba ich pilnowć.Pokłóciłam sie z mężem o to,bo dosyć mam roboty z dwójką swoich dzieci a jeszcze innymi bede sie opiekować.w.... mie ta teśćiówka a ja wymyśliłam że jutro będe okna myć i kazałam mężowi żeby dzwonił do niej i powiedział żeby przyjechała zająć sie dziecmi.I NIEKAZAŁAM PRZYWOZIĆ MONIKI I ROBERTA.To wielkie pretesje że jej sie niechce a z tymi dziecmi opiekuje sie cały czas a z moimi to nie. WRRRRRR JAKA JESTEM ZŁA
 
Hej jak tu cicho .Moje niunie śpią a ja jestem wykączona.Dziś tesciowa przyjechała z męża dziecmi i mi ich zostawiła i sobie pojechała.Niby te dzieciaki już wieksze do 2 i 3 klasy podstawowej pójdą,ale trzeba ich pilnowć.Pokłóciłam sie z mężem o to,bo dosyć mam roboty z dwójką swoich dzieci a jeszcze innymi bede sie opiekować.w.... mie ta teśćiówka a ja wymyśliłam że jutro będe okna myć i kazałam mężowi żeby dzwonił do niej i powiedział żeby przyjechała zająć sie dziecmi.I NIEKAZAŁAM PRZYWOZIĆ MONIKI I ROBERTA.To wielkie pretesje że jej sie niechce a z tymi dziecmi opiekuje sie cały czas a z moimi to nie. WRRRRRR JAKA JESTEM ZŁA

Calkiem cie rozumiem, ze jestes wsciekla. Tak tylko dla porownania wtrace,ze w Belgii rodzice po rozwodzie opiekuja sie dzicmi po rowno. Tydzien u matki, tydzien u ojca. Mam kolezanke, ktora ma 3 synow meza na glowie. Chyba bym nie ala rady. Trzymaj sie;-)
 
Moja Lenka tez juz spi,nawet duzo mleczka wypila, i rozpaczamy bo kolejne zabki juz ida, gorne i tylne naraz, jeszcze daleko ale boli okrutnie, az wiszczala Lenka jak se grzechotka przycisnela... aj biedactwo
Sukces, zdjecia sie dodaly, wiedzialam ze to net swiruje!
 

Załączniki

  • DSC00647.JPG
    DSC00647.JPG
    30,3 KB · Wyświetleń: 22
  • Obraz 180.jpg
    Obraz 180.jpg
    59,6 KB · Wyświetleń: 13
czesc dziewczyny.tyle mialam wam napisac i oczywiscie po doczytaniu niepamietam co.
trudno napisze to co pamietam. super ze Martynka mowi juz mama .kamil jeszcze nie tzn zdarzy mu sie ale niewiadomie. od czasu do czasu mowi baba.
ale Olis spryciuch niemoge sie napatrzec jak swietnie sobie radzi.
Paulinek dobrze ze z malym juz ok.tak mi go szkoda nameczyl sie biedacek. buziaczek od cioci dla niego.
 
reklama
Podczytuję fragmentami...
Ile nowości! Ząbki! - u nas brak, Gadanie! - no owszem tylko że ja nie rozumiem co on mówi;-). Martynka super gada, Oliś jak zwykle fantastycznie ruchliwy.
Nadal przechodzimy na mleczko sztuczne - ciężko idzie, w dzień ok, bo je obiadek i owoce, ale nocą jest straszna rozpacz jak nie ma cyca. Mówili mi że jak dziecko poczuje sztuczne słodkie mleczko to nie będzie chciało maminego, a Tobi nie! Bebilon nie jest przecież śmierdzący ani niesmaczny.:dry: Tylko biedak ciągle ma katarek i słabo śpi - zatyka się. WIęc nie mam serca go bardzie denerwować i nie umiem definitywnie odstawić. To dopiero tydzień.
Hej, dawno nie było tego tematu (choć po stokroć omawiany), ale ja chyba muszę zmienić wózek - czym teraz jeździcie?
 
Do góry