reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamusie 2008

oo to przepraszam, nasz najmłodszy Kubulek będzie obchodzić jeszcze swoje drugie święto!! :laugh2:
dziewczyny ja z taki nietypowym pytaniem... czy mama albo teściowa albo babcia którejś z Was robi na drutach ubranka dla Waszych maleństw??
bo moja mama robi mojej niuni piękne sweterki, kompleciki i czapeczki i znalazła piękny kapelusik w gazecie ale jego opis (tzn jak robić) jest w innym numerze, którego właśnie poszukujemy... może więc Wy albo Wasze mamy/babcie dysponują tą gazetą... chodzi o gazetę Diana Bobas, numer 2/07; jeśli któraś z Was ma dostęp do tego numeru gazetki to bardzo proszę o wiadomość na PM, poprosiłabym wtedy o zrobienie zdjęcia strony z opisem tego kapelusika i wysłanie mi na maila; strasznie mi zależy na tym opisie bo kapelusik jest naprawdę przecudny!!
 
reklama
Amerykański statek kosmiczny doleciał na Marsa. Szykują się do wyjścia na zewnątrz, nagle podbiegły dwa zielone ludziki i zaspawały drzwi rakiety.
Amerykanie próbują wyjść. Mija 10 minut, 30 minut... Po godzinie udało się. Wychodzą z rakiety i widzą sporą grupę Marsjan.
• Czemu zaspawaliście nam drzwi?
• Zawsze tak robimy nowym, ale to chyba nie problem? Niedawno byli tu Polacy. Zaspawaliśmy im drzwi, a oni już po pięciu minutach byli na zewnątrz. I prezenty nam przywieźli!
• Prezenty, Polacy? Jakie prezenty? - dziwią się Amerykanie.
Jeden z Marsjanin odpowiada:
• A, nie wiem. Jakiś wpierdol, ale wszyscy dostali!
 
no to my juz mamy wszystko przygotowane prawie :-) ja juz umalowana i uczesana czekam tylko zeby ciuszki zalozyc ale najpierw mojego ksiecia trzeba wyszykowac, o 14 przyjada moi rodzice z 3 blachami ciasta :-D pyyycha. maly spi prawie caly dzien chyba czuje ze cos sie swieci bedzie duzo zdjec bo az 4 aparaty beda, a w jednym czasie chrzcza 7 dzieciaczkow i to sami chlopcy :rofl2: hehe i jeszcze jeden Wiktor bedzie- fajnie. troche sie boje ze cos pojdzie nie tak ale coz jak trzeba to trzeba, napisze jak juz bede wolna i napewno wkleje fotki.
Całuski
 
Hejo.
My wczoraj bylismy caly dzien poza domem. Borysek pierwszy raz widział wrocłąwski ryneczek. Obserwował wszystko z takim zaciekawieniem,że musiałam mu budke z gondolki zdjąc:-)
Dziewczyny jak ja wam zazdroszcze ze Wasze dzieciaczki same w nocy zasypiaja. Moj maly diabelek ostatnio wpada w taka histerie,że nic nie moge zrobic. Po kapieli robimy ciagle to samo- przewijanie, kropelki, karmeinie i wkaladanie do fotelika zeby zasnal. A tu od kilku dni ni cholery nie zasnie. A przy tym wyje jak syrena. Trzeba go na raczkach nosic a i tu nie zawsze od razu zasypia:-(Nie wiem co robic...bo on sie tak meczy a ja nie mam sily...
B- Asia Boryskowi tez wyszly jakies krosteczki na twarzy. wyglada jakby byl poparzony, ma cale policzki czerwone. zaczynam eliminowac poszczegolne skladniki z żarcia i sie okaze co to bylo. poki co myje rumiankiem
 
Witam dziewczyny nazywam sie Justyna i w styczniu zostałam po raz kolejny mamą 15 stycznia 2008 roku urodiła mi się córeczka przyszła na świat przez cesarskie cięcie ma na imię Laryska , mam nadzieje ze przyjmniecie mnie pod swoje skrzydła :) pozdrawiam :-)
 
reklama
Do góry