reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamusie 2008

dwoniłam do położnej, mówi że wszystko ok, nic małej nie będzie! Albi, dzięki za pomoc, już mi lepiej :)
kurcze chyba mnie przewiało, strasznie boli mnie lewa strona szyji, ramię i aż szczęką nie mogę ruszać :baffled:


z dzisiejszej wizyty u mojej kuzynki
1) Martyna z ciocią Anetą moją kuzynką i jej córką Julią
2) Martyna z kuzynką Juleczka
3) Martyna z ciocią Agnieszką moją drugą kuzynką co będzie chrzestną małej i Julką
 
reklama
dziuba nie martw sie ale pilnuj malej sprawdz jej temp. i patrz czy sie nie odwadnia jesli cos cie zaniepokoi to jedz na pogotowie bo takie maluchy srasznie szybko sie odwadniaja, a moze ty cos zjadlas ze ja pogonilo ??? pomysl powoli i nie stresuj sie.
 
Dziuba na pewno będzie ok..............Martynka je co 3 godzinki troszkę.ale zawsze to zjada
Cechy odwodnienia to:zapadnięte ciemiączko, spierzchnięte wargi i skora na brzuszku.jak się weźmie w 2 palce i delikatnie ściśnie to zostaje pomarszczona.Powinna być jędrna i wrócić do swojego poprzedniego stanu po ściśnięciu.
Albi możemy od Ciebie odkupić.....my bardzo lubimy Oilatum.
Olisiek ma uczulenie po Bubchenie:baffled:
 
Dziuba a moze masz syte to mleko???jak je i nie placze to mysle ze jest oki;-)czasem dzieci chca sie napic....a nie jesc a siara jest zaraz na poczatku pozniej mleko pozywniejsze i pozniej znowu siara....dziecko sie nie odwodni bo mleczko w wiekdszosci sklada sie z wody takze spokojnie:tak:widac wiecej nie potrzebuje a ona taka fajna pupasna to moze czerpie z tego co ma w sobie ;-)ale wymyslam ale moze tak jest:tak:mojego Kube zaatakowala ciemieniucha !!:wściekła/y:jestem zrozpaczona....nie ma jeszcze tragedii ale myje Oilatum i jest troche lepiej zobaczymy.....Albi mam nadzieje ze nie pogarszam sprawy:szok:bo pisalas ze Oilatum wysusza:szok:jutro wracam do poznania takze trzymajcie kciuki zeby podroz minela dobrze bo to jednak 2 godziny z hakiem....:sorry2:a wogole albi buty gitowe ale zielonych tez bym nie zalozyla ....jestem malo odwazna :-p
 
wogole to kuba ma przy uszkach na policzku taki platy czerwone zmienionej skory jakby uczulenie yh nie wiem czy to poczatek alergii pokarmowej czy moze potowki jak 3mam go i karmie czy moze jak go ktos nosi to tak reaguje na ubranie i skore innych:angry::wściekła/y:
 
Bubchenie to możemy zapomnie, jest okropny, duzo dzieci na niego ma alergie. Basiu Oilatum nie przesusza skory Dawida ale go uczula, zaraz dostaje po nim pokrzywki.
Esti ja tez nie lubie łyskotek ale tan zielony kolor mi sie podbał i bedzie pasował do kilku rzeczy a ja te buty bede nosic do spodni, wiec błyskotek nie bedzie widac a mają fajny stabilny i wygodny obcas i to mnie przekonało :)
 
kurde-czytalam was na raty i generalnie zapomnialam co chcialam do was napisac.
Mili- szoruj do apteki po test i nie stopniuj napiecia nam tu na forum- Dziuba zrobila odwazny krok hihhi.:-D:-D
Dziuba - Dominika robi okolo 5 poteznych kup dziennie i je po 10 minut - wiec chyba sie twoj skarbek nie odwodni. Nigdy nie dawalam zadnych czopkow a jedynie przez okolo 2 tyg plantex ale juz z tym skonczylysmy.
Basiu- my tez walczylysmy z ciemieniucha- pomoglo smarowanie glowki oliwka johnson, nakladanie czapeczki i potem mycie szamponem.Zaopatrzylam sie w grzebyczki i szczoteczki roznej grubosci i miekkosci i wyczesywalam kilka razy dziennie - pomoglo!
A w Ameryce wiosna nastala HURA!!!! dzis bylam u fryzjerni:tak: a potem Dominika miala spotkanie z Oliwka- jej nowa 3 tygodniowa kolezanka a potem poszlam na dlugi spacer z ktorego maz mnie musial zgarnac samochodem bo ubralam adidasy sprzed ciazy i zapomnialam ze mam juz noge rozmiar wieksza i fatalnie mi piety obtarly.
A co do meza- przyszedl sie ladnie ze mna pogodzic ( czyt. zaciagnal mnie do lozka:-)) a wurzuty sumienia ze trzasnelam drzwiami nadal mnie gryza.
A to Dominika i jej 3 tygodniowa kolezanka:
 

Załączniki

  • 016.JPG
    016.JPG
    103,4 KB · Wyświetleń: 28
  • wczoraj.JPG
    wczoraj.JPG
    82,8 KB · Wyświetleń: 19
jeju, jaie słodziaki!! ale koleżanka chyba sie większa urodzila bo nie widać wielkie różnicy we wzroście między dziewczynkami! :laugh2: a w ogóle to
wszystkiego najkochańszego nasza Platynko!!
już teraz chyba wszystkie nasze dzieci mają skończone 2miesiące :laugh2:
 
reklama
Albi aha juz rozumiem...ja kube jeszcze dzis wykapie w emulsji i zobacze jak zareaguje ta glowka i cialko a wogole to nie wiem czy on ma delikatne potowki czy tak jak piszesz pokrzywke....(delikatnie na tulowiu ):baffled:Pumi dzieki tak zrobilam i glowka wyglada o niebo lepiej!!:tak:Platynko wszytskgo co naj:-DDziuba Kuba jeszcze nie:rofl2:
 

Załączniki

  • PIC_0049.JPG
    PIC_0049.JPG
    205,3 KB · Wyświetleń: 17
Do góry