reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamusie 2008

reklama
cholera, coś mi nie idzie wstawić linka...
wejdźcie na onet.pl i tam jest artykuł na gł. stronie o faceccie w ciąży, słyszałyście o tym?? tzn transwescyta, kobieta zmieniona na faceta, w lipcu urodzi dziewczynkę :baffled: jak ja współczuję temu dziecku... patologia :szok:
 
To uważacie, że to my mamy prawo decydować kto może mieć dzieci? kto na nie zasługuje?? Bardziej zasługuje kobieta, która urodzi ale pije i znęca sie nad dzieckiem? Ona zasługuje na to zeby mieć dziecko, tylko dlatego, ze jest kobietą??
 
nie Albi, ale jak sobie wyobrażasz życie takiego dziecka? w szkole na wywiadówkę będzie przychodził tatuś do którego ona będzie mówić mamusia? nie mam na myśli tylko tego co powiedzą inni w szkole, mężczyzna może mieć dziecko, ale z kobieta, niech będzie jego tatą!!
 
Dziuba a skąd wiesz jak bedzie miało to dziecko. To jest coś co ty wyobrazasz a jak bedzie naprawde nie wiemy.
Powiedzcie mi lepiej od kiedy mozemy używać końcowek do butelek, takich samych jak w kubkach niekapkach??
 
reklama
jestescie Kochane dziekuje ze mnie utwierdzilyscie w przekonaniu ze dobrze zrobilam az mi ulzylo!!!:tak:Albi hihi....:-pDziuba wiedzialam od samego poczatku ..Mili tak samo bedzie u Ciebie:tak:wiecie to razaca sprawa z tym malenstwem ale co zrobic:-(nam sie to wydaje nienormalne bo takich rzeczy dzieja sie bardzo rzadko na szczescie!!!i prawda jest taka ze wcale nie musimy tego akcepowac chocby z powodu ze ludzie zniszcza ta yyyy mame czy tate nie wiem jak nazwac tego czlowieka moze 2 w 1:baffled:szkoda maluszka:wściekła/y::-(Kuba spi w wozku na balkonie na sloneczku a ja na troche znikam go pilnowac:happy:a pozniej jak moja mama wroci to lecimy na spacerek mam nadzieje ze dlugi.....:-)
 
Do góry