reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamusie 2008

Agnieszka ma rację, katarku można dostać i w domu i na powietrzu, jeśli będzie lada pogoda śmiało wyjdź z Natalką na chwilkę na dwór!!
ja na chwilę wychodzę z domu, idę do apteki, po test :szok::szok::szok::szok:
 
reklama
o kurde naprawde po test ??? jestes odwarzna ..
mili tym bardziej bym ja olala skoro taka wkur.... jest. idz z mala na spacerek i zobaczysz jak bedzie jej zimno czy bedzie za duzy wiatr to wrocisz do domku z nia, idz kobieto idz odstresuj sie !!! pooddychaj swierzym powietrzem.
 
Mili nie bede sie powtarzac po laskach powyzej!!!wiesz co masz robic....:tak::tak::-)i usmiechnij sie!!!!!ludzie delikatnie mowiac upierdliwi zdarzaja sie wsrod nas .........:baffled:ja tez ide niedlugo na spacer czekam tylko az sie obudzi nakarmimy i w droge:tak:tez mam wQr....wa bo moja tesciowa strasznie chciala zebym znalazla prace gdzies blisko (muskialabym chodzic na pieszo na najblizsze osiedle do apteki najkrocej 30 min) a bardzo chcialam wrocic do apteki w ktorej juz pracowalam ....tylko ze musze dojezdzac i ogolnie zajmuje to ok 40 min -urok duzego miasta:baffled:jest swietna atmosfera,wiem co gdzie i jak wiecie mniej stresu i fajna szefowa oczywiscie na swoj sposob:-p a tesciowa pieprzy ze to za daleko....i ze lepiej jak znajde cos blizej....olalam to bo zadzwonila do mnie wlasnie ta szefowa z bylej apteki i zaproponowala prace na pol etatu bo wie ze kubus jeszcze malutki i wracam od polowy czerwca do pracy;-)nie chcialam nic szukac nowego bo to stres ,...znow trzeba pokazac co sie umie i wie i wogole same wiecie jaki stres jest w nowej pracy....a Kuba zacznie mi pewnie zabkowac i bym zeswirowala!!powiedzcie ze dobrze zrobilam ze sie zgodzilam i bede pracowac tam gdzie wczesniej.....:-(bo tesciowa pewnie mnie zdoluje ....a jutro wracam do Poznania:baffled:wybaczcie za ten list!!:sorry2:
 
reklama
Do góry