reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe brzuszki

Śliczne brzuszki,

Marlenka nie narzekaj, Twój tez juz ładnie widać i pamiętaj, że to pierwsza ciąża [emoji4]

Kolorowa a pytanko mam o legginsy, masz zwykłe czy specjalne ciążowe?

Powoli wchodzimy w 5 miesiąc wiec juz jest się czym chwalić [emoji170]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Super macie brzuszki. Jestem w szoku jakie one juz niekiedy duze. U mnie brzuszek puki co z tluszczyku to sie nie bede chwalic. Lekarz mowi ze tkai 25 tydz [emoji23] pochwale sie jak juz bedzie ciazowy czyli pewnie kolo polowy ciazy [emoji6]

Napisane na SM-T310 w aplikacji Forum BabyBoom
 
1469801037239.jpg


Tydzień 14 :) poki co stracilam 2kg. Nie widać nic, a czekam na brzuszek z niecierpliwością :)

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 

Załączniki

  • 1469801037239.jpg
    1469801037239.jpg
    46,9 KB · Wyświetleń: 586
Kolorowa dzięki za pomysł z gumką [emoji4] wybieram się do h&m mama ale przez to choróbsko nie chcę iść do klimatyzowanych sklepów. A mam tyle legginsów, że poświęcę jedne i zobaczymy, jak się spiszą bez gumki


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry