reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2015

reklama
Nulini, ja dostałam taka kartkę z okazji ur młodej. super forma :tak::tak:
moja kartka:
WP_20150302_001.jpgWP_20150302_002.jpg


femme, a boli ją to? w sensie denerwuje się przez to? jak popłacze, to pewnie wypłynie.
 

Załączniki

  • WP_20150302_001.jpg
    WP_20150302_001.jpg
    18,2 KB · Wyświetleń: 41
  • WP_20150302_002.jpg
    WP_20150302_002.jpg
    17,7 KB · Wyświetleń: 44
Hey, my oczywiście w sobotę gości a wczoraj my byliśmy w gościach :))) Ja tam co do latania po marketach to się nie wypowiem bo przestałam już liczyć ile razy z młodym byłam :))) Co do bunga bunga to my też od starań nic i jakoś mi nie brakuje... Chyba się starzeję :pPPPP

Wiecie co, ja dzisiaj przez Bartosza bym zaspała do przedszkola. Jak poszedł spać po 23 tak wstał dopiero o 7 a ja mu ufałam i nie nastawiłam budzika :)))

Agulqa
przykro mi z powodu wujka...

LayDeek nawet nie chcę sobie wyobrazić co przechodzi koleżanka, koszmar...

Goferek no to ładnie Cię urządzili...

Nulini zaproszenia pomysłowe :)
 
Hej, miłego deszczowego dnia!

Młody chyba jakiś skok ma, w nocy jadł co godzinę :confused2: Teraz zasnął w nosidełku bujany...
U nas też ostatnio co nieco było w grudniu i dotąd cisza, w dodatku @ :confused2:
 
Sprite nie, myślę że tego nie czuje nawet... Płakała już przez te dwa dni i dalej siedzi :-/ za słabo płacze może :p piękne są takie kartki :-) moja koleżanka sama robi takie cudeńka
 
a ja dalej nie mogę, ale jeszcze dzień przed porodem korzystaliśmy, więc LUZ :-D:-D



femme, to nie martw się. wypłynie. grunt, że to nic twardego ani ostrego :))
 
Ostatnia edycja:
Aza :-D wow to nieźle dał Ci synek pospac ty karmisz mm czy tak ładnie na piersi?


Ja w ogóle się nie bawiłam w żadne zaproszenia nawet nie pomyślałam że na chrzciny się zaproszenia wysyła :p
 
Femme karmię piersią ale głodomór wieczorem mało mu było 2 cycków i zjadł jeszcze 30 ml mm więc poszedł spać ostro nażarty :)))) Ja też zaproszeń nie robię bo tylko chrzestni będą.
 
reklama
To na chrzciny daje sie zaproszenia??????
Chyba z lekka zacofana jestem skoro na to nie wpadlam.
My chcemy chrzcic 3 maja. Tzn ja chce, bo jeśli chodzi i męża to ten by w ogole tego nie robił. Dzis podjade do kancelarii załatwić.
Ile sie u was daje księdzu za chrzest???
 
Do góry