reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2015

Susel to nie dzidzia to twoje narządy rozrodcze mają po mału dość tego rozrastania i to taki ból, takie ala kolki to wszystko twoje narządy ;) ja taką jakby kolke mam jak chodzę za dużo
 
reklama
Emilchen odpoczywaj, na pewno wszystko dobrze będzie.
Suseł ja też często mam takie kłucia.

Wzięłam się w końcu za robotę i kończę czapkę dla córki sąsiadki.
Zaczęłam ją już chyba że 2 tygodnie temu robić i jakoś skończyć nie mogę.
A najlepsze jest to, że zostało mi dosłownie kilka rządków i pompon.
 
* jezyk * no to u mnie by się zgadzało z tym stawianiem brzuszka bo ostatnio mi to dokucza.

* nulini * ja tez bym zjadla torta :p ale mi smaka narobiłaś ;)

... O nie tę szarlotkę też bym wszamała :p

* suseł * to teraz będzisz mogła naprawdę odpocząć. Super :)
Nasza Julka też płacze gdy z Robertem na siebie krzyczymy. Straszny z niej wrażliwiec.

* emilchen * kciuki by wszystko już było dobrze i te skrzepy to jednorazowy incydent :-*

* mcpearl * ja nawet jeszcze się za pranie rzeczy dla Lenki nie wzięłam :confused: więx szacun kochana ;)

* alecta * robisz na drutach? Pochwal się swoim dziełem :)

Dziewczyny pytanie z innej beczki ma któraś z was już zamówiony wózek i fotelik czy jeszcze czekacie co by gwarancja nie uciekała?
 
alecta, z robótkami też tak mam, jak się wciągnę, to robię jak maniaczka, ale jak odłożę, to potrafi miesiącami czekać na skończenie :confused2: Teraz myślałam, że na zwolnieniu będę haftować, to zawsze milion innych rzeczy (czyt.: forum BB ;-)) i czasu brakuje...

Alicja, aaaa, bo my Cię nie uprzedziłyśmy!!! My tu przez 90% czasu gadamy o ŻARCIU i po prostu czasem można dostać job.la, jak ktoś smaki robi :-p
 
Uff wróciłyśmy ze spaceru :-D Teraz na szybko pomidorówkę, żebyśmy z głodu nie popadały.

Emilchen &&& mam nadzieję, że wszystko będzie ok :tak:
 
WRRRRRRRRRR!!!
Internet to ZUOOO!!! :wściekła/y:

Od dwóch dni CHOLERNIE swędzą mnie dłonie, dzisiaj w nocy to myślałam, że się zadrapię.
No i czytam i co? Pierwszy i główny objaw cholestazy ciążowej...
Dobrze, że za tydzień wizyta, to się poskarżę ginowi...
 
Uff nareszcie, uwielbiam pierogi ale lepienie ich to jakaś masakra. Teraz będę odpoczywać do rana. Piotrek zabrał chłopaków i poszli na boisko. Kiedyś była o tym mowa, o spedzaniu czasu z tatusiem. U nas też jesteśmy jedynymi których dzieci bawią się z tatą. Na szczęście mąż ma to wszystko głęboko w d...

Nulini- no to się naczytalas. Ja też tak mam, poczytam a potem schizuje, że mogę być chora, na szczęście po paru dniach przechodzi. A swedza Cię usta? Czoło?

Alicja- o wózkach dużo się dowiesz na wątku zakupowym, cały czas dziewczyny piszą.

Emilchen- mam nadzieję, że już plamienie się nie powtarza.
 
Alicja drutów jeszcze nie opanowałam, robię na szydełku.
Chociaż noszę się z zamiarem kupna i nauki ;)

Kurcze poszliśmy po p-kolu do sklepu i młoda zachłysneła się chrupką.
Patrzę jej do buzi, myślałam, że to chrupka jej się przykleiła, a ona ma mega wielki prawy migdał.
Był powiększony jak byłam z nią w zeszłym tyg u lekarza, ale w poniedziałek Ł był na kontroli i babka nic o tym nie mówiła.
Fakt, że wepchnął się trochę bez kolejki, bo było nam tylko zaświadczenie do p-kola potrzebne i całe badanie było na szybko i w sumie nie wiem czy wtedy ten migdał też taki wielki był czy nie:-(
 
reklama
alecta, też ostatnio była u nas zupa literkowa :-D Makaron literkowy to zuo, musiałam z niego ciągle układać "Tosia" :-D

Nulini- no to się naczytalas. Ja też tak mam, poczytam a potem schizuje, że mogę być chora, na szczęście po paru dniach przechodzi. A swedza Cię usta? Czoło?

Teraz to swędzi mnie WSZYSTKO!!! :wściekła/y: Ale spoko, ja nie schizuję, tydzień wytrzymam :-D
 
Do góry