reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2015

femme, ja Nicolasa UWIELBIAM, genialny aktor jak dla mnie :-D Też codziennie się wsłu****ę w ruchy, ale nic a nic :-D

Elutka, ja strasznie lubię zapach tego Raida :-D


Dzisiaj szoku doznałam, przyszły tydzień to ostatni tydzień "wakacji" Młodej, od sierpnia przedszkole
shocked.gif.pagespeed.ce.zTDkkC3Wvr.gif

Kiedy ten lipiec minął???
shocked.gif.pagespeed.ce.zTDkkC3Wvr.gif

I chyba będzie u mnie dziś lać... Zanosi się od kilku dni, ale dzisiaj te chmury złowrogie...
A za 2 godziny robimy sobie z mężem najdroższy w życiu prezent na rocznicę ślubu - USG prenatalne...
 
reklama
Ewi tez nie mam nic brazowego, ale di bialej koszulki :p z reszta ja teraz i tak nigdzie nie wychpdze ;-)

Perelka keszcze nie teraz, w najblizszym czasie. Tzn gdzies od wrzesnia pewnie. Wlasnie te wydatki najgorsze, no i dla mnie firanki i lampy to jakas czarna magia ;-)

Nulini i bardzo fajny prezent moim zdaniem :-)
 
Nulini no strasznie szybko mijają te wakacje, a nie udało się załatwić na skierowanie? Szkoda dość drogie są nie lepiej było 3D wziąć? :-D ale ogólnie prezent i tak fajny :-D


Co do kasy ja wczoraj Przeszłam załamanie miałam odłożone 900zl na czynsz przychodzi właściciel chce mu dać liczę a tam 600 :-o no zalamka 300zł zniknęło :-/ a wieczorem mąż wrócił sztuka i znalazł kolo pudełka w którym kasa była :p Jezu jak odetchnelam to 300 zł to nam życie ratuje
 
Dzień dobry! :-)

Perełka podrzucić trochę kawy :p

Jaką sobie Pani życzy z ekspresu, czy rozpuszczalna z duza iloscia mleka ? :-)

Jak mało sie stresuję, tak dzisiaj miałam akcje w pracy przed chwilą. Zdecydowałam sie zatrudnić 2 młodych meżczyzn (jednego z nich znam, ale 14 lat nie mielismy kontaktu. Mieszka w tym samym bloku, z którego pochodzi mój maż). Jak ten, co go znam wyszedł, to ten drugi został. Mówi mi, cały roztrzęsiony, że wczoraj tamten miał przejścia z policją, bo pociał byłej dziewczynie drzwi i groził jej matce nożem. Wrócił z zagranicy i całkiem mu odbiło. Widziałam, że jest jakis dziwny, ale bardzo mnie prosił, ze nie ma pracy i środków do życia. Teraz wiem, ze tylko kłopoty z tego bedą , bo połowa osiedlowych bandziorów na niego poluje. Mamy dużą firmę i zatrudniamy duzo osób z tych osiedli. Bardzo boje sie, zeby nie było jakiejs bójki. Juz prosiłam kierownika, zeby po 2 dniach go zdyskwalifikował. Mam nadzieje, ze nie bedzie sie odgrywał za strate pracy. Gdybym go nie znała, to juz dzisiaj zadzwoniłabym, ze jednak oferta nieaktualna. Jednak boje się, czy jak zadzwonie, ze nie ma tej pracy, to mi cos nie zrobi, albo nie potnie teściom drzwi do mieszkania... I weź tu sie nie stresuj.

Nulini bardzo fajny prezent. My mayy rocznice dopiero w październiku :/
 
Ostatnia edycja:
Witam z rana ;-)

Femme współczuję stresu, kasa lubi się tak czasem chować. Albo schowamy gdzieś i po x czasu znajduje się i niespodziankę robi :tak: My na szczęście płacimy właścicielowi przelewem.

Perelka :szok: no nieźle, mam nadzieję, że burzy przez to żadnej nie będzie... My też w październiku :-D A wtedy 3D chyba jeszcze ładne wychodzić będzie :-D

Nulini super prezent, to ile u was za taką przyjemność?
 
Femme ja juz nie raz taka zalamke mialam ze tyle kasy zgubilam... ja prenatalne bede chyba miala u momego w ramach wizyty a jak gdzies znajdw niezbyt drogie 3d to tez pojde :-)

Perelka niezla akcja. W kazdym razie chyba,lepiej wczesniej to zalatwic niz pozniej....
 
Perelka nie zazdroszczę. .ciężko będzie wybrnąć z sytuacji. ..
Nulini mi ten smrodek nie przeszkadza, bardziej o młodego mu chodzi bo nie wiem czy mi nue kaszlal od tego.
Femme dobrze, że kasa się tylko schowała:-)
Skierowanie na prenatalne jest chyba jakoś po 35rż za free
 
femme, ja nie chcę 3D, bo dla mnie to zbędny bajer :-D Tak samo płyty nie chcę, bo po co, raz w domu obejrzę i tyle, przecież pół roku to nie aż tak długo i lada moment będę oglądać Bobaska codziennie :-D Niestety, skierowanie wywalczę dopiero na połówkowe :baffled:

perelka, o matko, jakie przeboje! :szok: Masz rację, lepiej sama go nie zwalniaj, bo nie wiadomo, do czego zdolny! Ale aż strach...

Megami, najtaniej 200zł i tyle płacimy. W klinice, w której prywatnie przyjmuje mój gin - 250zł (ale nie dam chamom zarobić!), a w najdroższej klinice - 400zł :baffled: SAMO USG!

Elutka, skierowanie na USG można dostać, jak lekarz ma jakieś podejrzenia, a po 35rż się po prostu należy jak psu buda :tak: Daj znać, czy Młody przestał kasłać, moja Tosia ma skłonność do alergii, ale Raid jej absolutnie nie przeszkadza ;-)
 
Zgadza się od 35 r. życia należy się na nfz z urzędu. Ja tak miałam. I chyba nawet nie trzeba mieć ukończonych 35 wystarczy rocznikowo
 
reklama
Rozpuszczalna z dużą ilością mleka oczywiście :-D

Perełka :-o o matko nieźle tez bym się bała :-/ ciężka sytuacja...

Megami, Agulqa ja na 3D byłam w 22 tygodniu i super wszystko było widać :-)

Elutka ja miałam skierowanie z racji poronienia ;-)

Nulini mi już nie chodzi o widoki z 3D tylko ze jest dokładne i lekarz może wszystko dokładnie sprawdzić ;-)
 
Do góry