reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2015

reklama
Doggi jutro będzie lepiej:-)

agulqa mnie też często boli głowa:-(, przed ciaza miewałam migreny, dziś akurat mało ale za to mnie na maxa zemdliło bo miałam za długą przerwę w jedzeniu:-(
 
Ja dopiero nadrobilam. Dzisiaj mnie ulewa masakryczna zlapala na spacerze tzn zdazylam sie schowac w galerii handlowej no i maz nas odebral dopiero autem bo walilo piorunami i gradem na maksa.

Kurcze juz zapomnialam co mialam napisac :p nie ma to jak ciazowa skleroza...
 
Witam z rana :-)
Ulewa była mocna wczoraj w Krk...fakt
A ja się miałam brać za farbowanie włosów póki młody śpi, ale coś mi się nie chce...moje nogi nie chcą z łóżka zejść :-D
 
Dzień dobry porannie! Młody budził mi się w nocy z płaczem co pół godziny (cholernie zeby!), więc padam ze zmęczenia, bo zanim zdążyłam zasnąć on znowu wstawał. Mnie wieczorem czeka farbowanie...
 
Dzień Dobry :)
U nas też wczoraj w nocy była ulewa z piorunami heh.
Fajne powietrze później było.

W ogóle przebudzilam się w nocy i nie mogłam dalej spać.
Chyba ze 2 godziny się męczyłam.
Eh mam nadzieję, że dzisiaj będzie spokojniejszy dzień niż wczoraj, bo nic mi się już nie chce.
Najchętniej to odwiozlabym dzieciaki do p-kola i wróciła do łóżka.
 
W Krk ulewa była w dzień. ..powietrze było fajne przez pół godziny i znowu duchota. ..
nieobecna dajesz coś na ząbki?
 
witam mamusie z rana ja nie śpie od 5 rana stresuje się przed wizytą , mam na 11 rano usg 3d prenatalne oby było wszystko w porządku no i licze po cichu że wydębie od lekarza płec dziecka .

Jestem kłębkiem nerwów dzisiaj , oczywiście jak wrócę po wizycie do domu dam znać co i jak na wątku z wizytami

Trzymajcie kciuki
 
reklama
Agus, będzie dobrze!:)
Elutka - dałam w nocy ibuprofen ale i tak się budził. U nas najskuteczniej działa popsikanie smoka lub buzi Tantum verde (tym na gardło). Wszystkie zele, czopki viburcol czy camillie o dupe roztrzasc.
Nulini - jak Ty to robisz, ze się nie stresujesz? Ja przy Antku tak miałam, wiedziałam, że jest dobrze, czułam to. A potem... Zarejstrowalam się na forum, poczytalam o stratach i nawet wizyty innych dziewczyn z forum przeżywam.
 
Do góry