reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2015

hej :-)

Święta święta :))) nawet mi się chce ;)

Jestem z Niną w szpitalu, całą noc wymiotowała a rano dostała temperatury i wysypało ją czerwonymi krostkami na buzi więc biegiem do lekarza a ten dał skierowanie na oddział ... także porobili jej wszystkie możliwe badania i mam nadzieje jutro się dowiemy o co chodzi ... najprawdopodobniej od wysiłku przy tych wymiotach te krostki ale pewności nie ma więc wolą sprawdzić, no i dobrze ;-) trzymajcie kciuki żebyśmy jutro wyszły


Alicja coraz dłuższe dystanse już chodzi i ile przy tym radochy ma :-D słodziak mój zakochana jestem po uszy ;-)
 
reklama
Miłego dnia i zdrówka dla Wszystkich :yes:

Nowa odsłona forum :-pja nie lubię zmian :no: będą musiała się przyzwyczaić
jak kupie nowy telefon to przez kilka dni bywam zła :rofl2: więc ostatnio kupuje tylko samsung ,bo nie ma wielkiej zmiany w obsłudze

Jak u Was świata blisko? Od kilku lat wolę ten czas przed świętami niż same świata
Dziś kupujemy choinkę, więc będzie świątecznie.
 
Hej

Nina to na 90% od loda właśnie z tatą gadalam (z nim na tych lodach była) który stwierdził że ten lód dziwny był jakby się rozmrozil i zamrozil... Więc mamy winnego, ogólnie już lepiej pierwsze wyniki dobre, temperatury już nie ma zastanawiam się czy nie wypisać się na żądanie... Albo Nina zostanie jeszcze dzisiaj ale już beze mnie
 
Femme nic nie wiedziałam o szpitalu, oby szybko było ok.

U nas kończy się jelitówka, A przyniósł, później miał M teraz G i ja ,ale jakaś łagodniejsza wersja nam się trafiła na szczęście :blink:
 
spóźnione życzenia wszystkiego najlepszego dla Emilki !
Jezuniu ale zleciało właśnie ostatnio wspominałam pobyt na porodówce a to zaraz rok strzeli ;o

Femme super ze to nic poważnego !

U nas też jakiś wirus, Tymon strasznie kaszlał ale dostaje inhalacje i już powoli przechodzi, ale doszło nam do tego dziś zapalenie spojówek i ma bidulek oczko zaropiałe ;/ dostał kropelki wiec mam nadzieje ze mu szybko przejdzie.

Ja świąt jeszcze nie czuje ale pewnie w przyszłym tygodniu poczuje ;) na całe szczęście mam już prawie wszystkie prezenty - zostały mi jeszcze obie babcie i chrześniaczka. A wy zaopatrzone w prezenty?

Jeśli chodzi o Tymona to jeszcze nie chodzi no chyba ze ma sie czego trzymac gada tata, mama i to chyba na tyle z jego gadania ;) i chyba nam tancerz rośnie bo uwielbia muzykę i śmiesznie sie rusza ;) ogólnie jest śmieszkiem, - gdzie nie pójdziemy każdy nas zaczepia 'ale pogodny, ale się śmieje' nie powiem miło mi wtedy i taka dumna jestem z mego synka :)

powiedzcie mi jaki fotelik polecacie z tych 9-25kg? Najważniejsze kryterium dla mnie to możliwość regulacji pochylenia, ale w sumie nawet nie wiem na jaką firmę najlepiej patrzeć...
 
Witam się po dłuższej przerwie :)
Rzeczywiście zaraz się wszystkie roczki posypią. Jakie te nasze dzieciaczki już dorosłe :)
U nas wszystko w porządku. Maja rośnie zdrowo. Chodzi już od ponad miesiąca sama. Wszędzie jej pełno.
Śmieszek malutki.
Ja jakoś świąt nie czuję jeszcze. Chociaż wczoraj upiekłam świąteczne pierniczki.
Bada ja też nie lubię takich zmian :)

Maja pozdrawia

3965607_2015-12-153.JPG
 
Ostatnia edycja:
20151216_115531.jpg
Maja śliczna :) Gniewko też dokazuje, dziewczyny z Wrocławia są świadkami :biggrin2:jak uciekał w Ikea
Równo za 2 tygodnie roczek :yes:aż nie chce się wierzyć
Dziś się nasprzątałam więc troszkę święta czuje zwłaszcza w plecach :-D

Pokaże Wam jak G jadł pierwszego lizaka ,dostał w sklepie
 

Załączniki

  • 20151216_115531.jpg
    20151216_115531.jpg
    889,6 KB · Wyświetleń: 176
Ostatnia edycja:
reklama
Hej. Witam się od niepamiętnych czasów. Żyjemy, żyjemy :-) :)
Zdrowia chorowitkom. My odpukać na razie spokój.
Mańka też za chwilę roczek. Robimy jej w święta razem z Miko jedną imprezę co akurat wszyscy są i nikt nie musi specjalnie zjeżdżać.
Szukałam ostatnio czwórek na dole bo młoda opuchnięta i marudna, a tu dwie u góry wyszły znienacka ;-) ;) ogólnie nocki mamy do du***.
Tak ogólnie to młoda jeszcze nie chodzi, jak na razie stoi, tańczy, trochę gada i dużo się śmieje/beczy ;-) ;) mały łobuz z niej i jest strasznie ruchliwa.
 
Do góry