reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2015

reklama
hello:D

witamy się i my :)

jakie tu zmiany, łoooooo...


pierwszy, a właściwie drugi roczek za nami :)
NIESAMOWITE, bo pamiętam jak dziś ten ruch na bb z powodu porodu Elutki. nie chcę! za szybko!!! aaaaaa

moja młoda już też śmiga. 30.11. był przełomowym dniem-przeszła cały przedpokój i od tego dnia już normalnie sobie chodzi (wcześniej długo robiła po kilka kroczków).

Wesołych Świąt Laski :) w tym roku nie ma bezkarnego obżarstwa świątecznego :D hahahhaa :):):):)



P.S. ale wracając do tych roczków to my z młodą jak zwykle spóźnione będziemy HAHAHAHAHA :D:D:D oszustki dwie :D
 
Ostatnia edycja:
Hej u nas zagadka chorobowa u Niny... Po szpitalu było już wszystko ok i nagle w nieczytelne temperatura cały dzień 39 stopni... W poniedziałek już ok zdrowe dziecko :sorry: no ale poszłam do lekarza zlecił crp zrobiliśmy wczoraj dzisiaj kontrola i wynik 64 dla normy 5... Więc jakiś stan zapalny czy coś a ona zdrowa zero innych objawów, tylko jakaś wysypka (nie wiadomo co) na buzi... I nie wiemy co robić w poniedziałek powtórka crp w związku z czym Nina od godziny ryczy :/ eh


No nic, dziewczyny życzę wam wesołych, udanych no i zdrowych świąt! ;-)
 
Hej!!!

Przede wszystkim zdrowia dla wszystkich chorowitkow.

Femme glownie dla Niny bo,najhorzej jak niewiadomo co jest grane.

Zdrowka i radości dla roczniakow :)

No i wesolych, szczesliwych i rodzinnych swiat :) spelnienia marzen w Nowym Roku zyczymy wraz z Robsonem i jego tatusiem ;)


PS Za 12h i 5 min minie dokladnie rok odkad R jest z nami.
Kiedyt to zlecialo ja sie pytam?! :O
 
Najlepsze życzenia urodzinowe dla Robercika i agulqi ;-) ;):happy:

Wesołych Świąt dla Wszystkich dzieciaczków i rodziców :-) :) radosnych i przyjemnych chwil w miłym gronie i czego sobie życzycie;-) ;)
 
Ostatnia edycja:
Wszystkiego najlepszego na te święta, odpoczynku, spokoju, radości...
Aga, sto lat dla Robcika :-) :)
femme, zdrówka dla Niny.
Nasza młoda jak na razie nie kwapi się do samodzielnego chodzenia. Woli przy meblach albo na czworaka. Miko jeszcze walczy z torem do aut choć oczy ma jak zatrzaski.
Dobranoc
 
reklama
Do góry