reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2015

Alecta - masaż szyjki boli jak nic a mi tak kilka razy robili.

Szyjkę miałam molestowaną ale w czasie porodów jak już było rozwarcie chyba 3-4 cm. Wiem, że to pomaga bo wtedy szło szybciej.

Mi lekarz każe czekać i tyle. W środę mam odebrać wyniki krwi i moczu i przyjść na badanie. Czop odszedł mi tydzień temu we wtorek i nic. Od tygodnia podczas badania nic się nie zmienia. Zawsze to samo rozwarcie na 1 cm i szyjka skierowana dokrzyżowo więc lipa. Męczy mnie to latanie do lekarza co 3 dni bo muszę załatwiać opiekę do młodszej córki po tym jak starszą odstawiam do szkoły.

A kto był w kolejce za Jeżykiem? Mommy?
 
Ostatnia edycja:
reklama
jeżyk, ja się właśnie zastanawiam, jak to jest z moim czopem, bo te gluty mi się dwa dni ciągnęły non stop, a teraz cisza...

Mam tylko nadzieję, że rozwarcie będzie szybko postępować, jak tak czytam na forach, to ponoć wiesiołek w tym temacie działa cuda, więc może uda się bez nacinania?
 
Nulini - czop wylecia l i tyle jaku mnie, tylko u mnie raz a dobrze to zrobił. Jak dziecko nie będzie mega duże to nie powinni Cię przy 2 porodzie nacinać. Ale to też zależy jak dziecko się wstawi.

Wózek dziecięcy musiałam zetrzeć z kurzu i nakryć żeby się nie brudził.

Nulini i Jeżyk - a macie takie uczucie że co chwilę chce Wam się siusiu albo na 2 ale nic z tego? Tylko takie parcie się czuje?

Mnie nie czyści wręcz odwrotnie niestety.
 
Ostatnia edycja:
Dzień dobry :-) udanego dnia życzę!


Ja dzisiaj wezmę się chyba za porządki w papierach ze słupka kupiłam teczki i muszę to ogarnąć trzeba będzie się rozliczyć a ja nic znaleźć nie mogę :p to moja misja na dziś :-D


AOB niezła twoja gin a powiedz mi gdzie rodziłas?


Nulini & & & za dziś! Mi z Niną chyba czop nie odszedł nie pamiętam :p
 
Nulini- mnie nawet przy pierwszym porodzie nie nacinali. Ciebie tak? Ale tak rutynowo czy coś się działo?
Co do czopa to mi też odchodził kawałkami i potem spokój i teraz po tym grzebaniu w szyjce odchodzi reszta ale już podbarwiona.

Coś mommy- się nie odzywa. Może rodzi? :)
 
Mam pytanko, czy może być 1 wniosek o urlop macierzyński, dodatkowy i rodzicielski czy mam to rozbijać na 3 wnioski? Do wniosku mojego i męża o urlop okolicznościowy mam dać oryginały aktu urodzenia czy wystarczy ksero?

Miłego dnia wszystkim :-)
Błagam o kciuki, żebyśmy dziś wyszły
 
Hej!
Dzis jestem jak zombi, ciezka noc za nami

Jenn wiadomo ze z piersi dziecko musi sie nameczyc nie to co z butli
Ja jednak stwierdzam ze poki to pierwszy bobas moge sobie pozwolic na balagan i nieumyte naczynia po toby wiecej czasu jemu poswiecic

Doggi tyle mleka?! Wooow! Podeslij troche :p

Emilchen mam z babydream puder ktorym pupke zasypuje wiec nim paszki zasypalam
Ja wiele razy juz pisalam, ze mi kp sie podoba mimo naszych problemow, ale Ty i wszystkie inne dziewcxyny same wiecie najlepiej jak Wam wygodnie i co sie sprawdza. Wiec nie patrz na nikogo tylko rob tak zebyscie Ty i Domi byli zadowoleni

Laydeek a herbatka na laktacje? Ja chyba dzis kupie bo mi sie tak ' unormowalo' ze nie mam co sciagac

Alecta nasz cycek tak sie przyzwyczail ze nie chce spac sam

Goferek ja pisalam 1 wniosek i dawalam ksero wszedxie
 
Goferek- czy ksero czy oryginał to zależy od zakładu pracy. U mnie wystarczy ksero a u męża już musi być odpis.
Co do skladania wniosku to nie wiem, ale któraś z dziewczyn chyba pisała że dawała na jednym wniosku.
 
reklama
karpanna, no właśnie co chwilę chce mi się siku, aż dziw, bo brzuch mi się nie obniżył...

femme, z Tosią też mi czop nie odszedł ;-)

jeżyk, a skąd ja mogę to wiedzieć, czy nacięli rutynowo czy trzeba było ;-) Ale wspominam to jako koszmarny ból :no:
 
Do góry