reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2015

Doggi super ze Ola sprawdza się w roli starszej siostry i ogólnie że tak fajnie u was :-)


EMILCHEN spójrz tu na forum jak jest ;-) a na siłę nie ma co! Fanatyczki kp niech się w łeb stukna nie qmam bab. Ja mimo że karmienie szło pięknie przestałam po miesiącu i miałam wszystkich opinie w dupie tak było mi i Ninie dobrze i to najważniejsze :-) a że nie była dłużej na piersi nie miało żadnego wpływu na nic od zawsze była mega zdrowa więc nie wierzę w gadanie że na piersi lepiej dla mnie jedynym realnym plusem jest oszczędność :-)
 
reklama
femme a ja taka glupia i sobie wyrzuty robię jakbym co najmniej dziecko krzywdziła tym mm:-( bez sensu. masz rację. znam dzieci karmione piersią do 1,5 roku i wiecznie chore także róznie to bywa...

Dziecko mi wreszcie zasnęło spokojnie alleluja!!! po porcji mleka z butli. biedny głodny był.


Dziewczyny właśnie dotarłam do watku z gratulacjami gdzie pisałyście po narodzinach Dominika (a jak wiecie nie miałam neta w szpitalu) - bardzo bardzo dziękuję wszystkim i każdej z osobna za gratulacje i życzenia dla nas :-) aż się wzruszyłam!
 
Emilchen a przestań wyrzuty! Wiadomo że to co naturalne zazwyczaj jest najlepsze ale bez przesady osobiście uważam że jak jest tak ciężko to większa krzywdę się robi dziecku nerwami niż mm ;-) wychodzę z założenia że szczęśliwa mama to szczęśliwe dziecko... Chcesz walczyć o kp pewnie walcz jeżeli Ci na tym zależy też nie ma co się od razu poddawać ale wszystko w granicach rozsądku nie za wszelką cenę... Tyle przeszłas że naprawdę należy Ci się teraz spokój w końcu i jeżeli nie masz wewnętrznego parcia i robisz to ze względu na innych nie siebie to lepiej odpuścić i cieszyć się macierzynstwem! :-)
 
Wreszcie jestem! Jakaś awaria u mnie zasięgu play była i od wczoraj byliśmy bez neta ;/
całe szczęście już działa :)

trzymam kciuki za wszystkie mamy karmiące żeby wam się udało - sama mam nadzieje na karmienie małego piersią, zobaczymy jak to będzie bo póki co siary u mnie nie ma.

czy ktoś dziś rodzi? Jeżyk?
 
Nulini no ty się weź ogarnij jutro masz ostatni dzień :p ja serio wierzę że Ci się uda :-D

Boże, Kochana Moja, Ty jedyna w to wierzysz!!! Dziękuję Ci za słowa otuchy!!!

Zaraz wiesioła zapodaję, wyczytałam, że za mało go aplikowałam :szok:
Ponoć na szkołach rodzenia radzą 3000mg, a przecież te kapsułki mają ledwo 500mg i ja dawałam jedną od dołu :dry:
 
femme, przysiady to ja trenuję niemalże bez przerwy, co idę do łazienki, to macham serię :-p
Tylko cholera zapomniałam o sutach, muszę też je pomęczyć :-D
 
reklama
Do góry