reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczeń 2014 :)

Elama zdrowia dla małej:)

Filipuś dziś w miare dobrze spał mam nadzieje ze tak juz zostanie:)

Ogólnie coraz fajniejszy jest :-D Nataniel to jego idol, uczy go brawo, tany tany itd:) jak usłyszy muzyke staje przy kanapie i buja sie smiesznie na boki , dzis od rana ma kaprys na tance:-)

zaraz kładę go spać , zjem obiad i idę po starszaka .M niedługo do pracy i do jutra wieczorem zaś sami:crazy:

Akuku Ty to zarobiona jestes hehe my Cie rozumiemy , że nadrobic ciężko :)
 
reklama
hej:-)

czytam Was na biezaco, ale brak czasu na pisanie,bo zajecia na uczelni w ten weekend mialam. A dzis od rana u prababci bylismy i z mezem w pracy na zajeciach:-)

elama- zdrowka dla malej!
blanka- u nas tez tak jest,ze maly ciagnie do innych dzieci.Swietne to! Dzis np u prababci byla moja najmlodsza kuzynka i Arek w nia jak w obrazek wpatrzony, a radosc jak sie z nim bawila nieziemska;-)
Akuku- podziwiam Cie jak to wszystko ogarniasz... praca, dom, dzieci, torty...:tak:
 
Ja uwielbiam patrzec jak Nataniel bawi sie z Filipem, tyle radości i śmiechu w domu :)

Ogólnie jak porównuję Natasia małego i Filipa to widać różnicę dużą/ Nataniel wiadomo był sam inaczej sie bawił bo i zabawki mial kupowane odpowiednio do wieku. a Filip teraz nie tyle bawi sie zabawkami typowo do jego wieku tylko bardziej "dorosłymi" lubi pistolety Nataniela itd
Jaka radość i pisk jest jak Nataniel wraca do domu z przedszkola:) Ja to uwielbiam :-)
 
Blanka, doskonale Cię rozumiem :) u mnie dokładnie tak samo - Lenka zakochana w Julce I jej zabawkach. A najsmieszniej jest jak zaczyna po swojemu rozmawiać z Furbym Julki - normalnie boki można zrywać.
Poza tym powiem Ci szczerze, że ja odkrywam uroki drugiego macierzyństwa - jest zupełnie inne niż przy pierwszym dziecku :)
 
Siva ja niemal zaraz po narodzinach Filipka doszłam do wniosku,że przy drugim dzieciątku jest zupełnie inaczej :) Nawet to pisałam chyba tutaj :) Zupełnie inne uroki macierzyństwa;-) Juz sam fakt,że byłam bardziej swiadoma opanowana daje dużą przewagę :) Przy Natasiu w koło było czy dobrze ubrałam , a może zle? a moze coś mu jest bo zaplakał .... Teraz jest wiecej czasu na radość z tego macierzyństwa a mniej o wiele stresów ;

Filip już chce spać , walczę z nim jeszcze troszkę . Boję sie ze jak teraz zasnie wstanie ok 21:tak:
 
Ja pamietam ze jak Viki sie urodzil to bawil sie zabawkami Alexa a teraz emilkowi raczej nie pozwalamy boje sie ze jakos oderwie autko od resorakow itd.. zreszta oni to nie patrza ze male czesci itd wiec maja nakaz trzymania swoicb zabawek w swoim pokoju.. oczywiscie nie zawsze sie upilnuja.

Mowilam ze kupilam lodowke na torty ?? Kupilam i ma przyjsc we wtorek za tydzien..jeszcze kurs bhp i moge zglaszac firme ;);)
 
Cześć laseczki!

My byliśmy na weekend u teściów we Wrocławiu. W sumie to tyle pakowania co na wakacje i to prawie wszystko Wojtusia. W sobotę byliśmy odwiedzić cmentarze to wracaliśmy na sygnale bo się obudził a mamy nie było i płacz.
Druga rzecz to w sierpniu na wakacjach ładnie zasypiał i w nocy spał a teraz to zasypianie ponad 2 godziny a w nocy wstawałam kilka razy.
Wojtuś mimo zmiany czasu swego harmonogramu nie zmienił więc teraz wszystko o godzinę wcześniej robimy.
Co do zębów to mamy 6.
Kombinezon mamy jednoczęściowy z odpinanymi bucikami.
Elama masakra ten link który dałaś. Człowiek tu chucha i dmucha żeby zdrowe, żeby się nie uderzyło itp. Itd. A taka kurczę 5 promili i to ma być matka. Tacy ludzie nie powinni mieć w ogóle dzieci.
Inomama jak poszło z drzewkami? I jak się Kajtkowi w polskiej szkole podoba?
Fifka u nas jeszcze czasem się mu mlekiem odbije ale generalnie już nie ulewa nic a nic. Tyle że kaszel to na stałe mamy nie wiem czy od refluksu czy od alergii. Tylko że on kaszle tak czasem 2-3 razy czasem ciut więcej i nie pogarsza się ani nie znika.
Siva po jakim czasie przyszła do ciebie ta mapa co dawałaś linka?
Marika brawo dla Laurki że postępy robi
Blanka nie ma to jak bracia - razem się bawią razem się będą bić ale jeden za drugim w ogień skoczy
Akuku gratulacje że tak się fajnie interes rozkręca. Może nie długo nie będziesz musiała chodzić do innej pracy?
 
reklama
MARIKA twojemu synalowi to zęby wymiata, mój ma jeszcze wszystkie

MILUSIA u nas łóżeczko wcale nie chroni bo mała o wszystkie możliwe szczebelki się obija próbując wyjść

ELAMAMA no to teraz zastanawiam się czy iść??? akurat pierwsza pomoc mi nie obca, bardziej liczyłam na chustowanie, że coś nowego sie nauczę

AKUKU super,że wszystko się rozkręca

U nas tez ostatnio trochę zimowo bym powiedziała się zrobiło. A małej coś wóżek w dup....ko uwiera. Chyba przez kocyk i osłonke na nóżki. No ale coż przyzwyczaić się musi... wyboru nie ma.

Wszystkim chorutkom zdrówka
 
Do góry