reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2014 :)

reklama
Czarnooka co za baba !!!
No u gory wszystkie widze juz nisko .. eh
W nocy az ze zmeczenia sie nagadalam ;(
 
no niestety 40 zl stracilam :( blender pozwiedzal troche swiata tylko. kur.. a nie mogla powiedziec nie dziekuje a nie naciagac na kase nie kumam tak bezczelnych ludzi.
 
czesc, Akuku drugi tydzien jestem sama z Wiktorkeim i mam wszystko porobione w domu wysprzatane od Ado Z i wrecz sie nudzimy, przy ejdnym dziecku mozna wszystko zrobic jak jeszcze grzeczne jest :-) Przy dwojce czy trojce tez ale ile trzeba miec weicej sily energii i czasu, takze tez podziwiam mamy trojki dzieci , ze sa takie obrotne:-)
 
Sylka a ja przez jakis czas nie robilam na bierzaco tylko zostawialam na pozniej i mam za swoje ;)
Ale dam rade. ;)
 
He dziewczyny ja z jedną Laura to nawet nie mam jak bez płaczu wyjść siku. Utrzymanie domu w czystości to jakiś cud. Tyle mnie to kosztuje, bo po prostu księżniczka nie daje mi nic zrobić. A wiem, ze muszę mniej więcej niech posprzatane w razie jakiegoś nalotu. Co by było jakby sąsiedzi np do mops zgłosili, ze Laura płacze.
A jeszcze zakupy i ją muszę jakoś wyglądać, żeby pójść do tego sklepu, starszy syn, któremu muszę zapewniać jakieś rozrywki bo są wakacje.
Kurcze jedno dziecko a ją czuje się jakbym bliźniaki miała ;)
Laura dosłownie mnie terroryzuje ;)
Jakby ktoś mi śmieci wyniósł albo zakupy do domu dostarczał to byłoby lżej
 
reklama
Do góry