reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2014 :)

reklama
Witam dziewczyny !

Pamięta mnie ktoś jeszcze???:-p

U nas dobrze, Filip rosnie i sie super rozwija. Jest slodki, wesoly caly czas sie smieje a za Natanielem przepada. Mamy nadal problem z oczkiem, caly czas ma gronkowca i nie mozemy go zaleczyc. caly czas na kroplach , i maraton po okulistach...
Wiekszosc czasu jestem sama, maz bardzo duzo pracuje, Ale ogolnie jest super....

Gratki zabkow pierwszych! Sliczne wszystkie te styczniowe szkraby.

No i najlepszego z okazji dnia matki!
 
Wszystkiego dobrego z okazji Dnia Mamy!!!! Żeby maluszki i starszaki byli grzeczni, rośli zdrowo i kochali swoje mamusie które są najlepsze na świecie!!!


a ja dzaiś kończe 23 lata ;p

 
Witam wszystkie mamiusie. super pogodę mamy na to nasze święto, moje dziecko dalo mi kwiatuszka takiego z ogródka, tzn bukiecik z tych kwiatuszkow. tzn to starsze dziecko bo to malutkie to dalo mi dzisiaj pospac i to cudowny prezent od niego.

dziwczyny czy któreś z waszych dzieci jak pochodzi po podworku gdy jest slonce ma uczulenie. ktorcze moja cora mimo ze wysmarowana kremem i to Ziajka z filtrem 50 wczoraj byla totalnie obsypana czerwonymi kropkami na twarzy i dekoldzie tutaj gdzie slonce dotarło, dalam jej Alertec wczoraj wieczorem i dzisaj rano bo mialam w domu i chce zobaczyc czy cos pomoze aha i Calcium jeszcze podalam. ale bede musiala w środe (wtedy mam pediatre) isc do lekarza, no chyba ze jakos sie to zaostrzy to szybciej poszukac pomocy

co do truskawek to jadłam kilka razy po kilka sztuk i w sumie nie zauwazylam wiekszych problemow. ostatno malemu dalam tez gruszke i wydaje mi sie ze tez dobrze zniosl , chociaz wczoraj mocniej ulal. pamietam ze przy pomocztkowym podawaniu jabłuszka tez ulewal.

milego dnia
 
A ją właśnie wybieram się na dzień mamy i taty do przedszkola, Laura jedzie że mną. Trzymać kciuki. Żeby była grzeczna ;)
MONIKA wszystkiego najlepszego. Ale zrobiłeś prezent dla Mamy i ur się w jej święto
 
Monika najlepsze życzenia :)
Wszystkim Mamusiom również życzę wielu wspaniałych chwil macierzyństwa i pociechy z dzieciaczków :)
Miłego dnia!
 
reklama
cze!

o jak dobrze, ze poniedziałek - zupełnie inaczej niż normalny człek rozumuję:) Ale weekend był intensywny, więc starczy na razie.

Blanka - no wreszcie! ile można:) fajnie, ze dobrze wszystko u Was! i pisz częściej, babo!

Milusia - ale optymizm! super:) a Zosia cudnie się rozwija! u nas nie tak cudnie, laska leniwa troszkę:) No i mleko mi bardzo zanika, karmię już tylko 2 razy w dzień i raz w nocy, jeśli się obudzi Laura. W sumie, to chyba dobrze dla Malucha, bo refluks najbardziej odzywa się po cycu właśnie...

Sylka - próbowałam, właściwie ze 4 razy już jadłam i luz u nas

no nie ma szans, żebym doczyta i napisala, wiec pas na razie
 
Do góry