reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2014 :)

Hej:)

A my sie wlasnie szykujemy do wyjscia- najpierw do kosciola (mamy rekolekcje wielkopostne), pozniej sprawy urzedowe zalatwiac, zakupy, a popoludniu spotkanie z naszym proboszczem w sprawie dekoracji kosciola. Z racji zawodu co roku robie,wiec goracy okres sie zaczyna:)
Milego dnia!:)

P.s. Elama- jak wieczor? :p
 
reklama
Co za noc :( Emil ledwo oddychal ;(i kaszlal non stop.. ja prawie nie spalam w nocy bo siw balam bardzo o niego.. troszke lepiej bylo poinhalatorze... jejku oby dzis juz bylo lepiej..

Ja juz mi sie udalo rzysnac to oczywiscie snilo mi sie usg..i ze chlopak..
 
Jejku Akuku - współczuję nocki i życzę, żeby Emis jak najszybciej wyzdrowial!
Snem się nie przejmuj - zwykle jest na odwrót ;)
 
Hej dziewczyny Akuku zdrówka dla Emilka mnie też rozebralo oby tylko nie zarazić malej
U nas tez pięknie ale S mi jak.zwykle zabrał wózek mogę iść. Mała na nóżkach ale ona zaraz chce na ręce ao kręgosłup siada :(. Miłego dnia
 
Akuku współczuję nocki... Oby dzisiejsza byla zdecydowanie lepsza...

Kasia to teraz musisz mi przypomnic gdzie pracujesz, pracowałaś :)bo mnie zaintrygowałaś wpisem... Szykuje Ci sie intensywny dzień widze:)

Tina jak to zabrał wózek o co kaman:)

Zdrówka życzę oczywiście :)

Mój pieszczoch właśnie zasnął wstanie zje i ruszamy...
 
reklama
nooo widzę, że nie tylko u nas nocka kiepska. Przygotowywałam się do celebrowania z mężem a tu starsza wieczorem dostała gorączki, młodsza zaś spać nie mogła przez te wychodzące czwórki...

kasia - bez fajerwerków
 
Do góry