reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2014 :)

Witam
Czytam Was, ale sił i czasu do pisania nie mam:( Juz chyba 5 noc nieprzespana. Jestem wykończona. W dzień uspanie to istny horror. Kilka razy prawie śpi, ale nie da się odłożyć, bo od razu oczy 5 zł i płacz. Nie wiem jak ja funkcjonuje, bo kładę się około 24. wstaje po 6, a w nocy z 20 razy jak nie lepiej się budzimy. Niech mi ktoś powie, ze to zaraz się skończy. Tylko mocna kawa stawia jakoś mnie na nogi.
Zostałam wybrana do testowania osłonek na rączki od wózka CityGrips. Miłe, pierwszy raz mnie gdzies wybrali :)
VINGA super, ze wszystko jest w porządku. KAmień z serca spadł. A spiworek cudny. JAkbyś zbierała zamówienia to ja bardzo chętnie :)
O ide bo w ciagu 15 min juz 6 razy się obudziła!!!
 
reklama
Dzień dobry:) Mało się odzywam bo rzadko siedzę przy komputerze, a z telefonu nie cierpię pisać;)


Fajne te gumowane skarpetki, ale cena już mi się troszkę mniej podoba;) Jak upolujecie jakąś okazję to dajcie znać, a póki co zwykłe ABS-y muszą dać radę;)



Milusia
to Zosiaczek chyba wystartuje jako pierwszy albo jeden z pierwszych maluchów:) Julka na razie staje przy meblach, już nawet opanowała jak wzdłuż nich chodzić i póki co to mi wystarczy, i tak mam problem ją upilnować:-D


Mirka trzymam kciuki by plany z mieszkankiem wypaliły:) Chyba też obejrzę tą Markusię:)


Dona
ale Antoś ma super czuprynę:)


Marika współczuję, oby faktycznie szybko Wam ten okres minął...


Vinga baaaardzo się cieszę, że z Gabrysiem wszystko w porządku i podejrzenia lekarzy się nie sprawdziły:)


Julka nauczyła się dawać nam buzi:) To jest takie słodkie że obydwoje nas rozkłada na łopatki:) M ma największą satysfakcję z tego, że jego najpierw pocałowała a niby jest taka anty-tatowa:) Na szczęście chyba już jej powoli mija ten okres że tylko mama pomoże, chociaż oczywiście dalej u mnie najlepiej;-) No ale przynajmniej toleruje innych;)
 
dziewczyny ło jeje jakie pyszne śniadanko zrobiłam!!!!!Muszę się pochwalić:-) JAk by któraś nie miała pomysłu na obiad/śniadanie to polecam!!!( w sumie to chyba mój wynalazek bo takiego pomysłu nie spotkałam),
Zrobić ciasto na naleśniki,dodać do niego ser żółty(tarkowany-ja dałam duuużo),brokuły - odgotowane i wedle uznania jakaś szynka,czy co tam kto ma(ja dodałam kawałki kotleta mielonego,bo miałąm z wczorajszego obiadu),i to wszystko zazem z tym ciastem wymieszać ,dodać trochę soli i smażyć:-) No mówię Wam dziewczyny niebo w gębie:-):rofl2:
 
Marika o ja ci,widzę u Ciebie bez zmian i dalej harcore,faktycznie pijąc tą kawę chyba to nie pomaga przy kp,zresztą nie znam się

co do rozmiarów,Kinga nosi 74 i jest ok,80 jej zakładam i ma w sam raz nawet troche luxniejsze no i stąd ten dylemat czy zimowy kombinezon w rozmiarze 86 nie będzie przegięciem,kinga może dopiero teraz waży około9 kg no i jest raczej drobniejsza...
 
Milusia brzmi fajnie:) Ech szkoda, że mój m nie cierpi wszystkiego co na "B" - ani brokuły, ani bruskelka nie przejdą;) No nic, może kiedyś spróbuję z kalafiorem:-D

Mamy drugiego ząbka - druga dolna jedynka idzie:) I muszę szukać sukienki póki jeszcze m liczy się z tym że będzie musiał ją kupić:-D
 
Jaguś
gratulacje,Waszego ząbka :)

Milusia
az smaki przyszły,brokuły mam ale sera niet i reszty,trzeba coś wymyśleć jutro,ale smaka narobilaś :)

Co do ząbków to u Kingi wyszły dwa na dole,ale idzie trzebi,też na dole,tzn lewa dwójka a u gory nic nie widzę,tak dziwnie wychodzą,bo niby powinny teraz na gorze wyjść
 
Ostatnia edycja:
reklama
Nisiao z zębami to chyba też taka ruletka który kiedy wyjdzie;)

A mam jeszcze pytanie do mam kp - też czujecie teraz ból czy dyskomfort przy karmieniu? Ja od jakiegoś czasu czuję jakby mała chciała mi wciągnąć całe mleko razem z cycem;)
 
Ostatnia edycja:
Do góry