reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2014 :)

reklama
Kaczuszka ale on jadł już wcześniej te wszystkie rzeczy i marchew i ziemniak i gruszki i było ok z alergią i z kupkami. No chyba że aż taka różnica między marchewką ze słoiczka a taką którą sama ugotowałam i wczoraj dostał.
No bo chyba brokuł z przed 2 dni wczoraj by dopiero nie wyszedł??

a poniżej nasza biedna rączka, na drugiej też ma troszkę i coś tam się zaczyna na ramieniu
 

Załączniki

  • 1fdxgfxhfc.jpg
    1fdxgfxhfc.jpg
    12 KB · Wyświetleń: 56
  • 2gccygv.jpg
    2gccygv.jpg
    11,2 KB · Wyświetleń: 42
Ostatnia edycja:
Marika to nie potówki powyżej foty
mój m mówi że może go coś ugryzło ale to też nie to
już sama nie wiem.... a na obiadek dziś dostanie tylko ziemniak chyba bo jak nie wiadomo od czego??
 
Zyrtec silniejszy. Tylko nie stosuje maści że sterydem. Odstawienie alergeny i zejdzie. U Laury tak było, jak na świętach wielkanocnych zjadalam pare rzeczy
 
Proponuję przenieść temat do alergikow. A ta marchewka ci sama ja zrobiłaś z jakiegos eko źródła? Nie wiem czy dobrze widze ze to takie placki czerwone z drobnymi krosteczkami? U nas tez wlasnie takie wywala i ja odpsatwilam marchew jablko i drób bo ktores z nich bankowo uczula. Czekam az zejdzie i bede robila próbę. I na dobra sprawe musisz z tydzien podawac zeby miec pewnosc. Wiem ze to wkurzajace ale tak jest przy tych alergiach. Ciezko stwierdzić co uczula skoro po paru dniach wyrzuca. U nas jak cos uczuli to wlasnie na raczkach brzuszku albo pod pieluszka cos wyskoczy takiego.
 
reklama
Do góry