reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2014 :)

nisiao moj Oliwier tak samo reaguje jak dostaje jabluszko tak go wzdryga ze masakra. najbardziej mu smakuje zupka jarzynowa Gerbera to to by wcinal non stop. ja tez zaczelam od sloiczkow bo tak mi zalecila neonatolog a teraz juz sama zaczynam gotowac gdyz u mojej babci na dzialeczce mam mnostwo warzyw:) przynajmniej wiem ze to nie pryskane :) narazie Oli nie ma uczulenia na nic i mam nadzieje ze tak bedzie dalej.
 
reklama
heja, mamy sie juz b.dobrze, no ale antybiotyk az do wtorku..coz zrobic. ^^^^ Kaczuszka calusek dla Twojego slodkiego chrupkozercy :-) Jesli chodzi o jedzonko to moj wszystkozerny, wszystkie warzywka i wszystkie owoce jakie podaje zjada..a jest takim szczypiorkiem, jego mlodszy o 3 msce kuzyn dogania go w wadze :-)^^^ Marika to juz niedlugoo maz bedzie z Wami, troche odpoczniesz.:-)^^^
 
Kaczuszka ja moim dzieciom nie pozwalalam mowic po angielsku jak bylismy w gronie polakow... zawsze mowilam ze nie rozumiem.. teraz np jak bylam w szkole na spotkaniu z nauczycielka to alex mowil do mnie po polsku do nauczycielki po angielsku. Dzieci 2 jezyczne mysla w jezyku jaki w danej chwili używają. .. choc zdarza sie ze np alex sie pyta namo gdzie jest raberka zamisst gumka ...ale i tak w wiekszosci uzywa polskiego.
Viki triche bardziej miesza ;) . Ale widze ze robi to swiadomie .. np mowi do emilka mij kochany maly dzidzius a po chwili what a sweet little Baby ;)

Teraz jak bylismy w edynburgu to viki mowil co chwike daleko jeszcze do burgera ?? Hehe
 
Co do rozszerzania jedzinka to my dopiero zaczelismy dynia i marchew. Wy juz o kawalkach piszecie wow ;)
A znacie BLW bibas lubi się wybor ? Od poczatku daje sie dzieciom w kawalkach ..
 
Kaczuszka superaśny chrupkożerca ,widzę że macie ten fotelik do karmienia z baby design,zastanawiałam się wlaśnie nad jego kupnem tj baby design bambi,ona ma ta wkładkę niemwlęcą i te regulacje siedziska odpowiednie gdy dziecię jeszcze nie siedzi.
Zadowolona jesteś z tego krzesełka??

No a ja karmię jak Kinga jest włozona do huśtawki,to nam służy jako krzesełko na razie,ale chciałabym może kupić cos już do karmienia,podobno tez z ikei są fajne te krzesełka.

Sylka najgorsze chyba za Wami,antybiotyk dla bezpieczeństwa jeszcze sie pociągnie parę dni i dojdzie do zdrówka.



Powiedźcie mi bo ja już jestem z tego glupia,Kinga miala i ma z byle czego drobną wysypkę,są to sporadyczne wypryski i nie raz jak szybko się pojawią tak szybko znikną,tylko teraz wlasnie nie wiem,gdyby wysypka byla alergiczna to ona po podaniu danego warzywa np dwa dni pod rząd,to wysypka powinna być większa i utrzymywać się dłużej?Bo bywa,że ta wysypka szybko się straci wyjdzie parę na brzuszku,na rączce,klatce piersiowej,parę na buzi i zniknie to.
Bo ja juz z tych warzyw wyjść nie mogę tzn chce wejść w gotowanie zuper a tu stale sprawdzam i sprawdzam ::no:
Nie ulewa ki przy tym jakoś wiecej ani nic,kupki normalne,po marchwi są jakby ciut twardsze,ale tak to jest ok bym powiedziała,po jabłuszku bączki były ale Młoda jakoś nie narzekała
 
ja zakupilam swojemu malemu hustawke 4 w 1
HIT 4w1 HUSTAWKA BABY MERC - Babymerc
jak byl synek mojej siostry jak mial skonczone 6 ms to mial radoche po pachi w niej. hustał sie do oporu a jak chciala nakarmic to blokowalysmy hustawke i smacznie jadl :D
super sprawa..

nisiao a jest mozliwosc bys zrobila fotke tej "wysypki"?
 
reklama
Nisiao ja bym juz podawala malej zupki jarzynowe i codzieenie jakis owoc a za 2 tyg skonczy 6 mscy to mozesz jej juz z mieskiem laczyc, a kupki normalne ze beda juz bardziej zbite przybierajace kolor wczesniej zjedzonego jedzonka.
 
Do góry