reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2014 :)

reklama
Siva ja nie jem nic między posiłkami. ..jak juz to cos słodkiego ale staram SI NIE JESC BO widzę ze jak zjem np. Jednego cukierka to ciągnie mnie o nastepnego..hehe
Ale polecam jesc swiza marchewke owoce... orzeszki ale sa alergiczne .. sloneczni..dynia..
 
Cześć dziewczyny
Ja tylko na chwile bo choróbstwo mnie wzieło a jestem sama, m w pracy więc jak mały śpi to ja też idę się położyć. od 3 dni mały gorzej śpi, pobudki co 3,5h mniej więcej, nie wiem co się zmieniło( kiedyś co 6 h:() tak się zastanawiam,że może w ciągu dnia on za mało je.. stąd moje pytanie karmicie na żądanie czy raczej o konkretnych porach? ja na żadanie ale raczej to wychodzi mniej więcej o tych samych godzinach ale w ciągu dnia mały robi sobie ponad 4h przerwę w jedzeniu Wasze też tak mają? a tak fajnie było jak spał 6h

Zdrówka dla Wszystkich, dobrej nocy
 
Ale się męczy moja biedulka. Prawie nic nie zjadła na kolację raptem pół jednego cyca i zaczęła płakać pewnie ten refluks! Za żadne skarby nie daje się jeszcze raz przystawić jak próbuje to wije się jak poparzona i odwraca główkę. A nie może zasnąć bo głodna chyba. teraz zasypia w łóżeczku biedna. Jak zaśnie to dokarmię na śpiocha. Wtedy jej chyba nie boli bo'w nocy zawsze je dużo i bez rzucania się.
Zapisałam ją na wtorek prywatnie do jakiejś tam podobno świetnej specjalistki. Oby pomogła bo tak mi jej szkoda :(

Przepraszam że tylko o sobie ale nie mam sił już.

Tylko Anbas powodzenia życzę:) uda się na pewno tylko cierpliwości kochana:)
 
Sylka ja tez jadlam te wafle ryzowe..w ciazy mialam non stpo na nie ochote..ale jeden ma jakies 30 kcal...a ja moge z 10 zjesc hehe..wiwm lwpiej niz ciastka...a marchew bede sobie z rana chyba obierac i wtedy bede podkadac..a i mam zamiar robic sobie sama soki owocowe lub owocowo warzywne..mimo ze ja nie pijam sokow raczej wode tylko..nawet kawy nie pije a herbate czerwona bez cukru.

Ja wogle nie jem duzo a kg sie mnei trzymaja jakby im ktos placil za uprzykrzanie mi zycia.

Ps skalpel dzien 14 za mna..jutro wielki dzien bo sie mierze ;)
Ide pozamaqiac przyrzady so robienia ciast i zabieram sie za to ;) mam nadzieje ze bede miec zamowienia ;)
 
A ja z przekasek miedzy posilkami to czekolada i cukierki:-) a cm i tak w dol ida!

Uwielbiam Chodakowska za efekty....no i swoj metabolizm;-)
 
Hope a Wy macie caly czas z tym jedzeniem tak czy to jakos niedawno sie zaczelo znowu? bo wchodzicie w skok rozwojowy i wtedy tez moze dziec wydzwiac z jedzeniem

Papagu​ jestescie w skoku wiec moze spanie byc gorsze w nocy
 
muszę się też zmotywować do ćwiczeń,coś ze soba zrobić,ja nawet nie wiem ile po porodzie spadło mi z wagi czy cos w ogóle spadło.
Martwi mnie mój brzuch totalny zwis,brzuch mialam w ciąży duży no i te rostępyciało się mienia po ciązy nie do poznania.
Nie wiem czy coś z tym brzuchem zrobię....
Tak poza tym to Chodakowską jak ćwiczyłm z nią to bylo widac efekty musialabym się zwiac za to...

Tak poza tymnie wiem czy to ma znaczenie po porodie naturalnym czy cc,kiedy dostałyscie miesiączkę,ja jeszcze nie dostałam:eek:
 
Hej, witam się weekendowo ;-)
Młoda przysypia przy cycu, więc zaraz zabiorę się za ćwiczenia. Obiad już uszykowany, sprzątać nie zamierzam, tylko pranie wstawie.
Lena od wczoraj kaszel ma i katar znów, więc męczy się bidulka nad ranem, bo oddychać jej trudno.
Hope dla Twojej córki zdrówka!
Akuku, a pro pos czerwonej herbaty, pijesz ją przy karmieniu cycem, a jeśli tak to w jakiej ilości?

Miłego dnia dla Was!
 
reklama
Nisiao ja kamie piersia i juz mialam dwie miesiaczki... wiec Ty jak nie karmisz powinnas jjz dostac...widocznie jezzcze hormony nie wrocily do normy a co do brzucha to ja mam tragiczny po 3 ciazach..ale widze juz roznice i cwicze wiec jak bedziesz caiczyc to dasz rade ;)
 
Do góry