reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2013 :))

kosteczko o tak z calych sil trzmam kciuki i modle sie o zdrowie twojej slicznej coreczki! Jestem rownierz na fcb i wspieram akcje czekolada dla Olgi! ;)
 
reklama
Witamy jushka :) my przenioslysmy sie z bb na fcb mamy tam grupe zamknieta wiec zapraszamy do nas :)
Kosteczko trzymamy kciuki za twoje zdrowko kochana :) Flamandka,Mamaaga4 co u Was? Flamandko mamy nadzieje,ze synek dochodzi do siebie i juz jestescie w domku :) Pozdrawiamy i rowniez sercem jestesmy z Wami :)
 
Witajcie dziewczyny. Jestem forumową grudniówką bo tak miałam wyznaczony termin ;-) , jednak urodziłam córeczkę 3 stycznia.
Mam do Was pytanie, czy któraś z Was orientuje się jak to jest ze składaniem podania o roczny urlop macierzyński , dodatkowe 4 tyg. kończy mi się 19 czerwca. Ustawa ma wejść w życie 17 czerwca nie wiem czy należy czekać czy coś już skrobać do kadr?
kosteczka trzymam za Was mocno
 
Hello :)

Nathani, tak jak Kosteczka napisała, musimy czekać aż ustawa wejdzie w życie. Mi kadry też kazały czekać na 17 czerwca. Póki co trzeba czekać. Mi się 20 tyg kończy 10 czerwca, plus dodatkowe 4 tyg, więc powinnam wrócić gdzieś w połowie lipca. Gdyby nie było dla nas tego rocznego to chciałam wrócić od września, a w między czasie wykorzystać urlop wypoczynkowy. Mam nadzieję, że szybko coś wymyślą :)
 
reklama
Hej
Dziewczyny czy moze ktos mnie dodac do grupy zamknietej na fb?
pozdrawiam styczniowe Mamusie i ich dzieciatka
 
Do góry