reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2013 :))

reklama
hej! dziewczyny napiszcie jak można dołączyć do Waszej grupy na fb? Chciałabym jeszcze czasami z Wami popisać, wymienić się doświadczeniami, posłuchać rad, a także udzielić swoich.
 
Bonjour dziewczyny
My z Ericem dalej w szpitalu .
Maly rosnie wazy 5340 g i 62 cm.
Za 2 tyg mamy operacje serca Erica poniewaz dziura jest spora maly urusl szybko sie meczy poci.
Ostatnio zaczeli mi dawac mleczko z butelki.
Ja jestem tak znerwicowana ze musze brac proszki na uspokojenie.
Dalej odciagam pokarm.
Pozdrawiam Was i Wasze maluszki. Mama Erica. :-)
 
Flamandko po pierwsze sił Ci życzę!No i zdrówka dla synka jak najwięcej. Mam nadzieję,że po tylu przejściach wreszcie wszystko się ułoży dobrze. Trzymam kciuki bardzo mocno za operację synka! Niech rośnie silny, by mógł jak najszybciej wyjść z choroby. Nie wyobrażam sobie nawet stanu, w jakim jesteś, ale wiem,że dla synka zniesiesz wszystko. My wesprzemy Cie dobrym słowem i ciepłymi myślami. Na pewno wszystko będzie dobrze. Strasznie mi przykro. Na prawdę. Nie umiem napisać jak bardzo....Trzymajcie się i pisz co u Was, a jak masz chwilkę i chcesz, to dołącz do nas na fb :blink: Mogłybyśmy Cię wspierać na bieżąco.
 
reklama
Flamandko Sił dużo dla Ciebie i Erica aby operacja się udała. Razem z Mateuszem trzymamy kciuki aby operacja się udała. Buziaki i wielkie uściski z pozytywną energią dla Ciebie :tak::-D
 
Do góry