reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2013 :))

Kolejna noc pieknie przespana imo kilku wedrowek do wc;p Jak widac mala dalej jest w brzuszku i wyjsc nie chce ;)

caroline to Ty masz aniolka w domciu i fajnie ze masz tyle pokarmu ;)

milusia ja jestem pod wrazenie jak sobie swietnie radzisz ja to bym chyba nie dala rady i wziela kogos do pomocy ;)

syvanas Gratulacje! Duzo zdrowka dla Was! Tylko pozazdroscic szybkiego porodu!


Kaja Gratulacje! Duzo zdrowka dla Was! ;-)))


lece do sklepu po zakupy a raczej bede sie turlac na boczki na pingwinek ;p A pozniej pewnie weekendowy seans filmowy z moim D ;) ilego dnia mamusie i dwupaczki! ;-)))
 
reklama
Hej dziewczyny weekendowo.
Melduję się cała i zdrowa :-) porządki zrobione, teraz idę z psiakiem na spacerek. Zostały do umycia naczynia...nie lubię, ale jak trza to trza.
Miłej soboty, jak uda mi się dzisiaj jeszcze zajrzeć do was to coś wystukam. Pozdrówki.
 
Witam:)

Dziękuję za mocno zaciśnięte kciuki i gratulacje:) Nie jestem w stanie każdej z osobna podziękować, dlatego kłaniam się wszystkim Wam:*

Gratuluję Wszystkim rozpakowanym po mnie Mamusiom i życzę Wam i maluszkom dużo zdrówka:)

Ja się czuję całkiem całkiem:) Chociaż pierwsze godziny i pierwsza doba były straszne. O tym w innym wątku innym razem:)

3majcie się ciepło:)
 
witam:-)
moja natalka ma zmienne nastroje jak prawdziwa kobietka hehe:-);-) dzis w nocy co godzinke albo co poltorej sie budzila na cyca,taki glodomorek z niej a teraz jak zasnela o 9 to spi sobie slodko,ciekawe ile tym razem pospi.u mnie z cyca tez czasem leci fontanna,pokarmu mam pod dostatkiem,ale jeszcze nie odciagalam,nie wiem czy wtedy jeszcze wiecej nie naprodukuje sie.

milego dnia mamuski -tym w dwupaku i z maluszkami:-)
 
Witam

Ja rowniez nadal w dwupaku A juz bym chciala miec malutka w ramionach Ale widze ze jej sie nie spieszy Kurcze u mnie nadal brak jakichkolwiek objawow We wtorek jak nie urodze to mam isc do gina Zobaczymy co on wymysli Boje sie ze polozy mnie na wywolywanie porodu Boje sie bo podobno to jest bardziej bolesne niz jak porod postepuje naturalnie Dziewczyny czy to prawda

Wczoraj z wrazenia az sie poplakalam Wyobrazcie sobie ze moja lala wypchnela nozke i mialam taka kuleczke na brzuchu Zaczelam ta kuleczke glaskac Tak jej sie spodobalo ze caly czas trzymala tak ta nozke az do czasu az przestalam Normalnie z 15 min to trwalo Cos wspanialego

Ja mam domek ogarniety Musze tylko upiec jakies ciasto Moze jakiegos piernika

Milego dnia dziewczyny
 
Witam
Biłka, Gosia ja coś czuję, że my to same zostaniemy takie nierozpakowane. :-D

A ja nadal pociągająca, mam już dość tego kataru. Tak mi się leje i łzawią oczy. Gardło boli. Cały syrop już wypiłam co przepisała mi lekarka. Wszystko stosuję już co mogę na ten katar, maść nagietkową, nawet inhalację robię 3 razy dziennie, bo mama przywiozła taką maszynę. Masakra jakaś. Oj dawno taka przeziębiona to już nie byłam. I jak tu jechać w takim stanie na porodówkę? Oddychać przez nos nie mogę. Córeczce też jeszcze nie przeszło, kaszle, ale już jej się odrywa.
Więc aż tak bardzo mi już nie zależy na tym porodzie teraz. Leonek czekaj jeszcze parę dni.


Sylvanas gratulacje, ale szybko poszło. Super
Kaja również gratulacje.
 
Cześć dziewczyny!
U Nas wszystko ok... choć może po za moim samopoczuciem, jestem niewyspana cały tydzień zarywałam nocki na naukę. Opłaciło się sesja zdana !:)

Urlop męża dobiegł końca, szkoda, fajnie było miec go w domku całymi dniami :)

Maonka zdrówka i obyś przed porodem całkiem wyzdrowiała !
Agaagaaga14 tak napisałaś o tej nóżce aż zatęskniłam za tym jak Adaś był w brzuszku ech ;)
Czarni ależ śliczne zdjęcie w awatarze!
Alicja32 to super, że tyle pokarmu masz, mi się czasem wydaje, że za mało ale to chyba dlatego, że Adaś teraz dużo potrzebuje i musi tego cyca odpowiednio zaprogramować na coraz większą produkcję.
Biłkabdg widzę, że jeszcze 3 dni do terminu!
Gosia0811145 u Ciebie też do terminu bliziutko, jej jak to szybko zleciało za raz luty…
Marzenixx ja byłam nacinana i tak jak caroline wszystkie szwy miałam rozpuszczalne, tyle, że mi jakoś szybko się rozpuściły hmm
Milusia83 o ile się nie mylę pisałaś kiedyś o objawach typowo grypowych i że to był problem z piersią…. Wczoraj tak mnie osłabiło, temperatura wysoka, głowa bolała… i tak mając w pamięci Twój wpis wymasowałam sobie porządnie piersi pod ciepłą wodą… i jak by ręką odjął.Także bardo dziękuję ;) Choć na jednej piersi nadal czuję gródki ale masuję to miejsce… jest czerwone i nie wiem czy to od masowania czy od stanu zapalnego ;/


Pozdrawiam :-)
 
reklama
Dziewczyny jeszcze ja 2w1 :)
DO wtorku niech jeszcze młody posiedzi :) a potem niech się już ujawnia, nie chcę mieć wywoływanego na siłę ;/
Udanej soboty
 
Do góry