reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2013 :))

Hej laski ja dawno się nie odzywałam ale podczytywałam Was w miarę na bieżąco.
Afja gratulacje!! Żeby synek był zdrowy :-D.
U mnie od tygodnia remont mąż zabrał się za naszą sypialnię właśnie przerabiamy ją na salon a obecny salon w przyszłym roku tak w połowie podzielimy na pół na naszą sypialnię i pokój małego.
Chodzę od tygodnia podminowana wkurzona itd. ciągle coś mnie wytrąca z równowagi nie wiem czy u Was tak samo czy po prostu u mnie choroba psychiczna już się uwydatnia:-p.
Mam nadzieję że wszystkie urodzimy w terminach a najlepiej bezboleśnie albo jak najmniej boleśnie.
Opisałam wczorajszą wizytę u gina w odpowiednim wątku. W poniedziałek jadę do Bydzi liczę że ta wizyta wypadnie lepiej :tak:, może coś mi o porodzie powiedzą jak to z cukrzycowymi mamami jest. Słyszałam że zdecydowana większość kobiet z cukrzycą ciążową ma CC, ale nie wiem ile w tym prawdy. Wolałabym się dowiedzieć szybciej niż na ostatnią chwilę wiecie psychicznie się jakoś nastawić.
Życzę Wam miłego dnia laski trzymajcie się zdrowo a maluchy niech grzecznie siedzą w brzuszkach:tak::-D.
 
reklama
witajcie ;-)
o jeeeju to była okropna noc.. wczoraj chyba zrobiłam za długi spacer i w nocy z bólu zwijałam się bo tak mnie stawy bolały jak babcię jakąś :-(

marta87 chyba musimy odespać sobie w ciągu dnia jak noc taka tragiczna była :-(
sylvanas chyba skuszę się na tą maść.. a jest ona dostępna w drogeriach typu rossmann czy tylko w aptekach?
januarka oby z tym paciorkiem się nie sprawdziło.. a co do wigilii to ja mówię tak samo.. że nie rodzę póki nie zjem karpia i uszek z grzybami.. :-D
asiorrek ja biorę na szczęście tylko dwie tablety.. :biggrin2: ale wszystkie inne objawy rzeczywiście jak na babcie 70-letnią :-D
EmiliaM a my razem z toba nie możemy się doczekać aż pokażesz nam pokoik małej ;-) ja też właśnie zamówiłam rolety i mam nadzieję że do świąt będą ;-)
alicja 32 ja własnie wyszłam z tego samego założenia i już od 3 dni po troszkę sobie sprzątam a i tak jestem zmęczona :biggrin2: ale małymi kroczkami najlepiej ;-) może do świąt zdążę :biggrin2:

życzę wam miłego dnia ;-) ja dzisiaj jadę na szkołę rodzenia więc pewnie odezwę się wieczorkiem ;-)
 
Witam sie porannie nastawiona pozytywna energia;) Mala wyjatkowo spokojna byla w nocy choc przypominala o sobie za kazdym wstaniem do toalety ;D Juz po sniadanku wyspana to i humor lepszy;) Choc nie powiem plecy w nocy o sobie daja znac;/ Dzis nie mam zadnych planow wiec pewnie tylko do klepu i lezakowac bede.Dziewczyny Wy piszecie ze juz wasze dzieciaczki atakuja Was nisko ja zas Mała czuje wysoko kolo zoladka zastanawiam sie czy nie zmienila pozycji hmmmm? A i bedzie sie nazywać Milenka a na drugie po mojej mamie Bozena ;) Musialam sie troche oswoic bo imie wybral tatus dla Malej ;)

Ciacho Witaj;) Ja tez marze by przespac cala noc na brzuchu ;)
Alice To dzien zabiegany mialas ;) Ja trzymam kciuki bys dotrwala jak najdluzej ;)
Czarni No to dzisiaj oderwiesz sie od codziennosci sprzatania i gotowania;) "pysznego" milego dnia zycze;-)
Magda No dzisiaj Malutka zlitowala sie wyjatkowo nad mamusia ;D Mam nadzieje ze Marcelek tez Cie w nocy oszczedzil ;) Powodzenia jeszcze raz na wizytce oby bylo ok ;)
Milusia Czyżby Maluszek chciał wyjsc przed swietami?;p W sumie masz juz 37 tydz wiec w kazdej chwili sie rozpoczac moze akcja porodowa;) A tych bóli to nie zazdroszcze choc pewnie i mnie "kiedys" dopadna narazie spojenie daje o sobie znac tylko;)
Indziorka Ty spac a nie po nocach tu buszowac;) Zgaga mnie tez zawsze wieczorami dopada ;/Mowia ze jak kobieta ma zgage to wlosy dzidzi rosna ile w tym prawdy to ja nie wiem ;D U mnie to samo pierwsze co wstaje to mi sie chce siusiu i jesc;D
Januarka Mam nadzieje ze jednak wynik bedzie dobry a co do kremu to sie zabardzo nie orientuje polozna po porodzie poleca bepanthen.
Bilka U mnie z ozdob tylko balwanek wisi na oknie i twarz mikolaja na drzwiach ktore nie raz mnie straszy ;D
Caroline Ja juz wlasnie skonczylam szkole rodzenia ;) Współczuje bólu choc Ja tez coraz bardziej polamana sie czuje;p

Ide sie jeszcze polozyc i zrelaksowac;) Milego dnia ;))**
 
Dorotqua u mnie to samo z emocjami, raz dolina ze sie ciezko wygrzebac , raz placz i jeszcze innym razem smiech ktory ciezko powstrzymac. W poprzedniej ciazy tak nie mialam, teraz jest masakra.

Caroline pokoik mam nadzieje bedzie juz na 100% zrobiony na koniec przyszlego tyg. Jedyne co mi zostalo dokupic to jakis dywanik, juz mam jeden upatrzony, tylko chce podjechac do sklepu i go ogladnac.

Ja sie chyba zaraz poloze bo od 2.30 jestem na nogach. Spac mi sie w sumie nie chce ale zbyt jestem zmeczona zeby zajac sie ogarnieciem chatki.
 
Hejo babeczki,
na razie się tylko melduję, na odpisanie sobie zzostawiam później,
dzisiaj noc pełna koszmarów, może dlatego, że ten poród coraz bliżej i czlowiek gdzieś podświadomie się stresuję,
trzeba niebawem zbierać się na spacer z dzieciaczkiem, ale zakładam buty trekkingowe bo śniegu hohoh....

Buziakuję i do napisania...
 
Dziendobry Dziewczyny ;)

Witam sie dzis w miare wczesnie ;) Firanki sie juz piora, za nimi zaslony, a ja biore sie za okna... nie ma to tamto jest sroda i trzeba sie wziasc za jakies ogarnianie, dopoki jeszcze mam sily i moge sobie na to pozwolic- oczywiscie w miare rozsadku ;)

Magda z uk- no mi to sie dopiero teraz ujawnilo- uczucie masakryczne, ale niestety ja nie moge mietowych gum- tak jak Indziorka, tylko owocowe i dla dzieci. Od miety mnie mdli i glowa zaczyna bolec(akceptuje tylko paste do zebow i plyn do jamy ustnej o tym smaku), ale to mialam juz nawet przed ciaza ;/ Wiec zostaje mi sie zaopatrzyc w pake gum owocowych ;)

Assiorek- tutaj w UK to jak dla mnie pomidory i ogory zadnego smaku nie maja- cos okropnego, pachnie niby pomidorem a wezmiesz do ust i nic, zero smaku. Ale to chyba zawsze jest tak zimowa pora, musisz sie naprawde wykosztowac zeby kupic smaczne warzywka z krajow gdzie jeszcze jest cieplo i slonko na nie swieci, a nie ze podlewane sa tylko chemikaliami. Zwlaszcza ja mam taka manie, bo bylam wychowywana na wlasnych pomidorkach i ogorach- rodzice mieli szklarnie itd i jak te pomidorki smakowaly mmmmmmmmmm ;)
Dobrze, ze kumpela wpada- nie ma to jak pogadac z kims zywym i sobie poplotkowac przy kawusi ;) A kominka zazdroszcze, jest klimat ;)
A co do tabletek- to ja lykam 2 codziennie z kwasem i omega i jakimis witaminkami od kiedy tylko wiem ze jestem w ciazy ;)
 
Witajcie dziewczyny :) ja dopiero po sniadaniu :) mialam dzis cos ciezka noc, maly sie wiercil ja tez nie moglam spac a od 7 jak juz udalo mi sie zasnac to na klatkach zeczeli cos robic ;/ jednak udalo mi siezasnac i wstalam przed 11 :p snieg sypie za oknem :D zima na calego :) dzis 37 tydzien :D ale ten czas leci :D
 
Hej dziewczynki!!! ja tez dzisiaj tylko na chcwilkę poczytałam Was troszkę i muszę zrobić sobie przerwe , ostatnio ciezko mi wysiedziećna 4 literach. Mała kopie po żebrach. Dzisiejesza noc to porażka. skurcze przepowiadajace dały mi popalić na szczescie przeszło, wy tez tak macie? Ciekawa jestem jak będzie się działo dalej. Coraz cięzej jest mi cokolwiek zrobić a jak zakładam buty to moje siostry się ze mnie smieją ze schodzę do parteru. Siadam sobie na podłodze i heja :-D. Katar mnie męczy i ból gardła najgorzej jest rano jak wstaje z łóżka, jejku czuję się tak połamana sorki że tak narzekam ale czasami lżej się robi na duszy.Życzę Wam miłe stycznióweczki abyście ten dzień spędziły spokojnie i bez problemów zdrowotnych. Pozdrowionka posłyłam wpadne troszkę później ...
 
reklama
Hej dziewczyny ja po wizycie wczorajszej wściekła więc humor do bani (wyniki super ale nie zrobiła mi nadal USG od 20 tyg. Nastepna wizyta za 2 tyg. Ciekawe czy zdąży).
Nie spałam pół nocy z nerwów, bolały mnie tak plecy i brzuch na szczęście po nospie trochę przeszło. Teraz w podłym nastroju, zabieram się do ogarniania rzeczywistości. Nie marudzę już jak mi przejdzie chandra to się odezwę. Miłego dnia.
 
Do góry