reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2013 :))

Dziewczyny ale sie ciesze sprzedawca z allegro do mnie napisal ze wysyla dzis lozeczko i jutro powinno byc jupi;D Od razu tak mi lepiej ze bedzie gotowe wszystko dla Niunki ;) W weekend bedziemy je skladac ;D
domiska no to nie za fajnie ze tak dlugo Ci usg nie zrobil a powinno byc po 30 tyg ja tez mam rzadko bo lekarz nie jest zwolennikiem ciaglych usg ale dal mi skierowanie i mam za rowny tydz bo On w gabinecie nie ma. Gratuluje 37 tygodnia ciazy;)
 
reklama
Januarka Też miałam suche i podrażnione brodawki, ale zaczęłam jak całe ciało oliwką smarować i jest bajka- jak na razie nic więcej nie potrzebuję ;) A na później zaopatrzyłam się w linomag zielony ;) Paciorkiem się nie martw ;) Jak go jednak masz to jak przyjeżdżasz do szpitala dają Ci antybiotyk, żeby dzidzia się nie zaraziła ;)

asiorek ja się śmieję, że mogłabym na samych tabletkach żyć :D z rana 6 tabletek, po obiedzie 4, wieczorem 5.... jak emerytka :D

Marta87 Chyba już każda teraz połamana... a że mi się spojenie też już chwilę temu ruszyło za szybko i nie leżałam to ból jest nie do zniesienia :/ Poza tym właśnie każą leżeć i wysyłają na milion konsultacji, gdzie spędza się długie godziny w kolejkach :/ Także głowa do góry i pocieszanie się, że już niedługo dużo przynajmniej mi daje :p

Biłka Ja mam tylko bałwanka w oknie świecącego i na tym koniec świątecznych dekoracji na mieszkaniu :p w tym roku nas nie stać- tak sobie tłumaczę, poza tym nie mam siły za tym chodzić :/ Ja już w ogóle mówię strasznie Cię podziwiam- bo ja niby się ruszam, ale później cierpię niemiłosiernie :/

Ala Ja też muszę na pocztę pójść i niby dwa kroki, ale tak mi się nie chce, tym bardziej, że całe miasto mi zasypało :D

Kaja Mi też się jakieś kichanie i kaszelek delikatny zaczął... Płakać mi się chce jak kichnę bo od razu ze skurczem :/ Także kuruj się, bo Ty też te skurcze miałaś... :)

Caroline To chyba dzisiaj taka faza księżyca była :D Bo każda coś z nocą miała ;)

Gosia Jak mój alien nie pozwala mi w nocy spać to przynajmniej bb nadrabiam :p dzisiaj to już przechodziła sama siebie ;) Poza tym lekarz zmienił mi preparat żelaza, bo stwierdził, że ten się będzie lepiej wchłaniał i dolegliwości żołądkowe od nowa (jak objawy zatrucia) Się pocieszam, że jeszcze miesiąc ;) Ja się już nie zastanawiam czy chce mi się siku tylko idę z automatu :D

Mum to be Ja też wychowana na domowych warzywkach i dla mnie w większości sklepów to porażka jest- co z tego, że wyglądają pięknie jak za grosz smaku nie mają :/ A pomidorki uwielbiam i od razu rozpoznam czy ze słonka, czyz dobrej szklarni, czy podganiane tylko dla koloru ;) I uwielbiam zapach pomidorów ze słońca- jedyny i niepowtarzalny ;)

Ja w obiedzie, praniu i sprzątaniu siedzę po uszy ;) ale naszło mnie na to, żeby coś w stylu kebaba z kurczakiem zrobić to się męczę w tej kuchni :p
 
Hej Stycznióweczki :-D
Ogłaszam oficjalnie KONIEC REMONTU :-D:-D:-D:-D Oj, nawet nie wiecie jak się cieszę :tak: Zostały do wykończenia drobiazgi, więc muszę mężusia przydusić tylko, żeby szybko to zrobił :-)
Hanusia poszła z babcią na sanki, więc mam chwilę na BB :-)

domiska1 ja tak jak większość dziewczyn mam materac kokos-gryka po Hanusi. Spała na nim prawie 2 lata i nie widać, że był używany.

wikcia trzymam kciuki za KTG

Mila83 to siostra kruszynkę urodziła :tak:

Cluue nasza córcia na pewno na początku będzie spała w rożku.

muuuum_to_be super, że spotkanie z koleżanką udane :tak:

agaagaaga14 super, że wyniki masz dobre :tak:

filkat chyba każda z nas narzeka w tym ostatnim miesiącu. Ja spać moge tylko na lewym boku, bo na prawym dostaje takie kopniaki, że nici ze spania.

Ciacho880625 witaj :-D

milusia83 oszczędzaj się i nie przesadzaj ze sprzątaniem ;-)

a33 zdrówka dla Ciebie :-D
 
a33 ja chyba jeszcze nie mam skurczy przepowiadających...chociaż jestem w 33tygodniu ciązy i 3 dniu. Więc może jeszcze przede mną?

ciacho880625 witaj
laugh.gif


muuum_to_be
to widzę, że też porządki u Ciebie, pranie, sprzątanie póki są siły ;-)

milusia83 udanego spacerku życzę z dzieciaczkami :tak:
Oby ten śnieg został do świąt to będzie mega klimatycznie za oknem.

EmiliaM
zdrzemnij się póki możesz.

Skorupka84 kobietko może ty nam jako kolejna stycznióweczka się rozpakujesz niebawem.

gosia081145 imię super. Milena to moja bardzo dobra kumpelka z czasów liceum, mieszkająca w UK, mamy kontakt do dzisiaj. Jest bardzo miłą, serdeczną i ciepłą osóbką, więc dobrze się kojarzy mi to imię.
Gratulacje wyboru !
I super, że łóżeczko już jutro będzie u Ciebie.

-caroline-
zazdroszczę tej szkoły rodzenia, zajęcia na pewno dużo Ci dają. My patrzeliśmy na kaskę na koniec i wyeliminowaliśmy ją.
Gdyby w tym kraju było troszkę taniej, a tu wszystko drożyzna.
Ładnie przecholowałaś z tym spacerowaniem, że bolą stawy... odpocznij troszkę.

Dorotqua to uważaj w drodze do Bydzi...bo u nas biało, zasypana śniegiem. I ciepło się ubierz na podróż. I powodzenia na wizycie w spzitalu.

green flower mnie mój mąż też ostatnio wkurza, albo to ja się nakręcam przez te wariujące hormony, bo nieraz mam wrażenie, że zachowuję się jak w 1 trymestrze :tak:

madziamadzia
gratulacje zakończonego REMONTU !!!
Przyjemnie w odświeżonym lokum.

Indziorka
, ale apetyt mi zrobiłaś na kurczaczka.

domiska1 mniej stresu życzę...bo szkoda maluszka - nie denerwuj się już.


Chciałam wam powiedzieć, że poinformowałam moje najbliższe kumpelki i 12 stycznia mam imprezę BABY SHOWER dla mojego synusia.
Już nie mogę się doczekać. I polecam wam takie spotkanko z kumpelkami przed porodem, bo potem będzie ciężko.... :tak::-);-):-D
 
Ostatnia edycja:
hej dziewczyny!!
mi nie jest dane sie wyspac , dzis musialam wstac bo polozna miala przyjsc , ale tak mi sie nie chcialo wstac ze poprostu oczu nie moglam otworzyc!!! pozniej polezalam troche tel. zadzwonil i kto p? polozna , ze dziecko jej zachorowalo i przyjdzie jutro! tak sie ucieszylam koldra na nos i spie dalej, a tu nagle tel domowy moja tesciowa:wściekła/y: i tak sobie pogadalysmy rozbudzilam sie i wstalam . Tyle z mojego spania.
Musze do sklepu isc robie dzis carbonare bo niestety stac nie moge dlugo.
Od wczoraj mam dziwny bol tak w samym kroczu , jak by miesnie czy ja wiem co , zastanawiam sie czy to nie to spojenie, idew piatek na wizyte zobaczymy , mam nadzieje ze sie nic nie rozsowa:sorry2:

Bilka- ja dokladnie tez mowilam z moimi znajomymi wczoraj o takiej imprezce , i chetnie to zorganizuje ! :-D

madziamadzia- gratulacje ukonczenia remontu juz teraz to tylko relax i nic wiecej :tak:
 
Domiska długo nie miałaś robionego usg. Nie wiem, czy tak długo bym wytrzymała. Po 30 tygodniu powinnaś mieć zrobione.

Magda z uk oby małej polepszyło się.

Ada1989 powodzenia u lekarza. Mam nadzieję, że nie będziesz olana.

Indziorka narobiłaś mi apetytu na kebab :)

Milusia nie zazdroszczę tak silnych skurczy. Już niedużo nam zostało.

Niestety ostatnio nie mam na nic czasu. W niedzielę odbieramy mieszkanie a od przyszłego tygodnia remont. Płytki mamy już zakupione. Staram się jak najmniej chodzić, co nie jest łatwe. Lewa strona nadal mnie boli i pewnie będzie już tak do końca. Ciekawe, co lekarz powie na wizycie dzisiaj.

Afja-Anetka GRATULUJĘ!! Adaś już się pojawił na świecie :)
 
Hejka

Ja się dzisiaj zmobilizowałam i zaczęłam już powoli pakować torbę do szpitala Dla Julci spakowałam osobną I jak mój po nas przyjedzie to ją dopiero wezmie Nie ma chyba sensu jej brać Do swojej wrzuciłam tylko pampersy,smoczek,laktator,butelkę do karmienia

Czarni super taki pokaz w hotelu Napisz po wszystkim co i jak

muuuum_to_be ja jak nie mogę zasnąć to też biorę do ręki jakąś gazetkę i czytam Tylko uważaj z tym sprzątaniem

milusia83 Kochana ty trochę wystopuj z tym sprzątaniem Wiadomo każda z nas chce mieć na święta ładnie i czysto no ale my jesteśmy przecież w odmiennym stanie i każdy nas zrozumie Rozłóż sobie sprzątanie na raty

Alicja32 właśnie jeśli porządki to powoli i codziennie po trochu

asiorreek oj a co ty za witaminy łykasz Ja cały czas łykam tylko Femibion natal

januarka tym paciorkiem się nie przejmuj Podobno dużo ludzi go ma Tobie dadzą antybiotyk przed porodem i wszystko będzie dobrze Ja będę miała robione gbs w przyszły czwartek Hmmm ciekawe jak u mnie wyjdzie

biłkabdg ja mojemu M muszę dzisiaj powiedzieć żeby zniósł mi dzisiaj choinkę ze strychu bo coś mi się wydaje że mi lampki nie świecą i będę musiała kupić nowe

green flower he he u mnie na odwrót Mój M taki jakiś bezstresowy się zrobił On chyba myśli że moja ciąża jeszcze potrwa długo On jakoś nie zdaje sobie sprawy że do porodu to już tuż,tuż

gosia081145 Milenka ładne imię Znam jedną i jest super dziewczynką

a33 witaj w klubie Mnie też męczy katar i kaszel i też najgorzej jest z rana

domiska1 szkoda że nie miałaś zrobionego usg Ja sobie nie wyobrażam jak bym miała mieć takie odstępy między usg Ja moją niunię widzę co 3 tyg Hmmm coś wspaniałego

madziamadzia gratuluję zakończenia remontu Teraz pozostało tylko odpoczywać i czekać na dzieciaczka
 
Dziewczyny warto zadzwonić do szpitala w którym chcecie rodzic i dowiedzieć sie jak to jest z tymi ubrankami. Ja przy synku wzięłam 3 komplety ubranek i bardzo sie pózniej z tego cieszylam. W szpitalu w którym rodzilam Kajtka i będę tez rodzic Hanie zawijaja ciasno dzidziusia w dwie tetrowe pieluszki i na to jeszcze rożek, tzn kocyk w poszewce. Od położonej dowiedziałam sie ze mogę tak dzidziusia tam mieć albo ubrać go w ubranka i tak nie omijać.

W moim szpitalu dają pieluchy tetrowe w dowolnej ilości - zamiast ręczników, do zawijania dzidziusia i do czego tam sie chce. Natomiast ubranka, pampersy, chusteczki każdy musi mieć swoje. I nawet w podziemiach szpitala otworzył sie sklep z ubrankami dla niemowląt w rozmiarze 46-68 gdzie za body trzeba zapłacić 50 zł. No ale tatusiowie kupują... Niezły biznes robi właścicielka :p
 
hej kochane ja już u Mamy przeprowadzka poszła piorunem po dzisiejszej wizycie bo lekarka mnie postraszyła, że mały jest nisko i może się chcieć pojawić w każdej chwili (więcej na temat w odpowiednim wątku)

ide się rozpakowywać i ogarniać pokój bo jak tak dalej pojdzie to przyjdzie mi spać w salonie. życze milego dzionka stycznioweczki :* spróbuje nadrobić Was pozniej także nie produkujcie tego zbyt wiele. Plis!:-)
 
reklama
Do góry