reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2013 :))

Magda no pewnie, ze jestem o tej porze, bo my tak zawsze po nocach siedzimy ;-) Sprawdzilam sobie w katalogu z Mothercare i masz racje, tu wymiary spiworkow podaja:
0-6 miesiecy - 68cm,
6-18 miesiecy - 86cm,
18-36 miesiecy - 98cm
wiec ten "S" to by byl jak na minimum polroczne dziecko, no to chyba nie ma sensu, bo jak Zuzinek bedzie mial pol roku to bedziemy w slonecznej Italii modlic sie o klimatyzacje. A wczesniej to i tak by mi sie nie zmiescilo do tej gondolki, szkoda kurde bo tak mi sie podoba :-( Oj co ja bym zrobila bez was cioteczki. Znalazlam ladny kocyk, ale z lwem jest tylko niebieski:
BOBAS Kocyk 76x102 PLUSZOWY 3WZORY śliczny KCSN-13 (2647208689) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
aha, ale frida lepsza czy ten katarek?

Ada, moj tez troche dzis podpadl, bo ja mialam zamiar poscierac kurze, poodkurzac podloge, ale jak wrocilam do domu i zobaczylam ze gary nie umyte, a moj szedl do pracy na 15:30 i nie to zeby byly jakies wstretne tluste rzeczy, tylko same kubki i pare talerzy i nawet tego nie zrobil, to mi sie odechcialo, w czwartek przyjedzie JEGO tata i babcia i niech on swieci oczami, ze w mieszkaniu brudno. Ja mialam zamiar, mimo ze tez zmeczona wracam z pracy, to bym to zrobila, ale jak nie to nie. Sernik upieke zeby bylo milo, ale kurz bedzie lerzal :-p
 
reklama
Magda zawsze to raźniej klnąć wiedząc że nie jest się osamotnionym:-D

Ada a ja nawet z tą swoją ciążową papką zamiast mózgu nawet nie wiedziałam że ty masz kłopoty z łożyskiem, gdzieś mi to umknęło. To ty powiedz swojemu nadwrażliwemu mężowi żeby puknął sie w głowę bo nikt inny jak ja nie wie co to znaczy niewydolność łożyska i jak tragicznie sie to u mnie skończyło. Nerwy powodują wzrost ciśnienia a to powoduje np. odklejanie się lożyska. Ja Cie absolutnie nie straszę ale Ty możesz swojego postraszyć niech pójdzie po rozum do głowy.
Ja nie wiem że te chłopy to jak nie z tej bajki. Ja zawsze swojemu mówie że jak mnie kiedys doprowadzi do ostateczności to się z nim rozwiodę i dziewczynę sobie znajdę, bo faceci wszyscy tacy sami więc po co znów się męczyć a ja swojego już 23 lata wychowuję i różnie to bywa:-D
 
Aninek kocyk świetny. Ja tam mam jeden niebieski i jeden zielony po dziewczynkach, więc mi się podoba nawet dla Zuzi:-)
A śpiworek może znajdziesz jeszcze. Ja też lookam na allegro, to może coś znajdę.
Katarku nigdy nie używałam, bo jakoś to podłączenie do odkurzacza mnie odstraszało:szok: Nie wiem jednak, czy czasem MAMAAGA nie pisała, że jej się sprawdził katarek?
Tak sobie właśnie pomyślałam, że strasznie ciężko jest, jak się się jest mamusią po raz pierwszy:happy: Ja już zapomniałam, jak to było. Wiem tylko, że na forum wtedy nie siedziałam i nie miał mi kto doradzać i pewnie dlatego tyle kasy poszło na marne:baffled:
 
Magda ja pisałam że mam KATAREK ale niestety jeszcze nie używałam. Ale kupiłam bo poleciła mi go koleżanka co obsługiwała nim dwie córeczki i widziałam jak to robi. Dla mnie rewelacja. Jedną ręką mogła przytrzymać małą a drugą przykładała końcówkę do noska. Jak mój Oliwier był mały to nie mogłam sobie kupić bo odkurzacz miałam ze zintegrowaną rurą i nie miałam jak podłączyć. Frida nie dla mnie zupełnie nie potrafiłam tego obsłużyć z wrzeszczącym i wiercącym sie maluchem więc byłam skazana na zwykłą gruszkę. Teraz zmieniłam odkurzacz i jestem pzrygotowana ale liczę żeby tych katarów było jak najmniej:tak:
 
Ada zycze mimo wszystko BARDZO PRZYJEMNYCH I KOLOROWYCH SNOW!!!!!!!!! nie mysl o smutkach, idz spac, obudzisz sie na pewno w lepszym humorze. Chlopy czasem sa durne i tyle, co na to poradzisz, wszystkie egzemplarze tak maja.

Cholera ale Wy szybko piszecie, nie wyrabiam, moje posty sa opoznione w stosunku do Was :szok::-D

Ja wiem, ze jest pozno ale mnie wzielo na szparagi i sobie zrobilam, troszke podgotowane i potem na patelni, pycha!

aha MAMAAGA boskie te ciuszki!!!!!!!!
 
MAMAAGA hehehe widzisz, ale jednak coś tam zapamiętałam. W sumie to dobrze, że nie musiałaś go jeszcze używać;-)


Aninek ja godzinę temu wciągnęłam pudełko truskawek, więc jedz na zdrowie i życzę smacznego:-)
 
Aninek boskie, ja już tak od dłuższego czasu przeglądam je i przeglądam i mam nadzieje że do stycznia wszystkiego nie wykupią:-)

Powiem Ci że podpadłaś mi z tymi szparagami, pobiegłam szybko do lodówki, zaciągnęłam się niezbyt przyjemnym lodówkowym odorkiem, wzięłąm w łapkę pół kabanoska i próbuję sobie wyobrazic boski smak szparagów. No tak sie nie robi kochana:-D:-D:-D
 
reklama
MAMAAGA Ty mi nie przypominaj, bo ja mam jeszcze na liscie mycie lodowki, bo az sie prosi. Kabanosiki uwielbiam, jakbys tu byla to moze bym sie nawet zamienila za te szparagi.
Magda ja naprawde bardzo ale to bardzo doceniam wszystkie Wasze cenne rady, bo o 80% rzeczy ktore piszecie, czy to wyprawka, czy co innego, to naprawde nie mialam pojecia. Moglabym oczywiscie czytac ksiazki, albo faktycznie wykupic pol sklepu nie majac nawet pojecia co do czego sluzy i wydac wszystkie oszczednosci mojego F (bo moje to i tak sie rozejda :-D), ale czyz nie jest o wiele przyjemniej poplotkowac sobie z Wami? Szczerze Ci powiem, ze troche sie czuje jak w szkole, bo kazdego dnia sie ucze czegos nowego.
 
Do góry