reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2013 :))

reklama
elisse no dziwni ci ludzie w Jobcenter, ale juz mam ich gdzies, sami powinni isc na zasilki dla umyslowo opoznionych, mam ten formularz z internetu, tylko musze go jeszcze skserowac, bo moj F mi go tak wydrukowal, ze co druga strona jest do gory nogami, no i sie boje, ze ci cio beda rozpatrywac moj wniosek moga sie nie polapac, bo to moze byc dla nich za trudne :szok: Moze nastepnym razem poprosze o wyniki krwi, zeby mi je wydrukowali. Upatrzylam pare rzeczy, np rozek, okrycie kapielowe, spiworek, ale jeszcze nie kupilam, teraz szukam takich rzeczy jak pieluchy tetrowe, itp, chcialabym jak najwiecej rzeczy kupic od tego samego sprzedawcy, wiec porownuje. Mam nadzieje, ze szybciutko dostaniecie ten kredyt.
bilkabdg dzis jak bylam w pracy to przez okno widzialam, dziewczyne z takim wozkiem bardzo podobnym do tego Twojego, w kolorze intensywnym niebieskim i musze przyznac, ze byl sliczny i nie moglam wzroku oderwac, bo tutaj to wszystkie wozki na jedno kopyto - czarne i z malymi kolkami. I w ogole rzadko kiedy widze wozki z gondolka, bo tu zawsze woza te maluchy w fotelikach.
marta87 ja poza ciuszkami to prawie nic nie mam, ale pazdziernik chyba uplynie pod znakiem zakupow :-)
agaagaaga14 zakup butow to u mnie zawsze ciezka sprawa, wiec gratuluje udanego zakupu! Ja tez sie nastawiam na te AVENT NATURAL. Tzn chyba kupie ten laktator, teraz jest na promocji w Mothercare za 20£, wiec wychodzi jak z allegro, nie jestem pewna czy ta butelka w zestawie jest antykolkowa, bo nie pisze, ale wyglada dokladnie tak samo. Co prawda moj F jak widzi laktator to sie strasznie krzywi i chyba go przeraza to urzadzenie, ale co ja poradze, nie takich rzeczy sie na oglada :-D a poza tym nie bede ta maszyna cyca doic na jego oczach jak go to odraza. Ja myslalam i myslam nad tym smoczkiem co pisala Magda, ale ze poki co sie nastawiam, ze bede tej butelki uzywac do mojego mleka to wybralam ta NATURAL, a jak nie wyjdzie i bede dawac sztuczne mleczko i kaszki to wtedy kupie tamten.
skorupka mnie tez dzis cos podbrzusze troche boli, takie mialam wrazenie jakbym sie mega przejadla i brzuch mial mi sie urwac, chociaz nic takiego nie jadlam i mysle, ze poprostu rosnie i przez to ten bol :baffled:, Dobrze, ze juz Ci przeszlo.
MAMAAGA no to juz nie ma najmniejszych watpliwosci, ze bedzie corunia :-) My sie teraz zdecydowalismy na bezowy kolor wozka, mysle ze tez beda do niego wszystkie ubranka i kocyki pasowac. Podobaly nam sie niektore czarne ale z dodatkami, ale mysle ze jak sie przeprowadzimy do Wloch to w takim czarnym moze byc za goraco.
Emilka nie doluj sie, maz niedlugo wroci i wyprzytula za wszystkie czasy! Dlugo bedziesz pracowac az do 20 grudnia.
januarka super, ze maluszek tak kopie. Ja dzis wolalam kolezanke w pracy zeby tez poczula, moja mala zawsze kopie jak pije zimny sok pomaranczowy.
Marzenixx kochana mi po jednym dniu ciezko ogarnac co tu sie dzieje. W skrocie Ci napisze, ze polowa jest chora :baffled:
bilkabdg hmm to moze jeszcze pomysle nad tym rozkiem, ale ze spiworka to tez szybko wyrosnie, no to juz nie wiem sama, strasznie mi sie te spiworki podobaja :confused:
 
kaja dobrze wiedziec ze nie ja jedna hehe, wczesniej oczywiscie wciagnelam kilka bez, boshe wieki nie jadlam bezy a wyczailam w cukierni obok , takie swiezutkie robia ze w ustach sie rozpuszczaja no i tez zjadam codziennie:sorry2:

aninek dla mnie rozek okazal sie cudowny, jak mi mały nie chciał spac, to owijalam go ciasniutko w rozku i spal jak zabity, niczym juz nie przykrywalam i tak w łóżeczku sobie opatulony spal , wiec wiem ze teraz musze go miec :))
 
Ostatnia edycja:
Aninek beżowy wózeczek to mój drugi typ:-) Miałam w tamtym roku dla Gabrysia beżowo złocisty bo na lato stwierdziłam że będzie lepszy. Na zimę u nas nie zdecydowałabym się bo u nas znowu odwrotnie, zimno i pada. Na dodatek mieszkam w takiej okolicy że albo same stare domy gdzie nie ma centralnego i wszyscy palą w piecach albo domki jednorodzinne i tam tez palą niwiadomo czym. Sadza więc na okrągło. Ja się zastanawiam nad kupnem białego śpiworka i mam dylemat bo sadza jest tłusta i ciężko ją sprać.

Marzenixx dzięki. Tak już dwa dni myślę poważnie moja córeczka, moja Lilianka a nie tak bezpłuciowo i tak trochę mi z tym dziwnie .:-);-)
 
MAMAAGA ta sadza to az tak sie bedzie osadzac na wszystkim? :baffled: Byle sie malutkiej na buzce nie osadzalo, eh jakos nie fajnie. Ja tez tak mysle nad imieniem, jak mowie Zuzia do brzucha to jest ok, ale jak zaczynam myslec czy to jest TO imie, ktore ma miec przez cale zycie to tez tak dziwnie i jeszcze nie wiem, ale chyba sie nie dowiem poki sie nie urodzi.
 
Aninek Zuzia słodko, naprawdę. U mnie sąsiadka ma Zuzię i jak słyszę jak do niej wołają po imieniu to tak słodko brzmi. :-DNo myślę że jak się nam dziewczyny urodzą to nie będą wyglądać na np. Zofie:-D(Przepraszam wszystkie Zosie wybór czysto poglądowy)
 
hej

aninek ja byłam dziś w job centre i dostałam ten formularz bez problemu, idź moze do innego to pewnie tez ci dadzą:tak: co do rożków to ja mialam jeden ale prawie nie uzywałam jakoś tak wydawało mi się że mu ciasno w tym rożku i go chciał rozkopywać:sorry2:
Marzenixx no witaj z powrotem, współczuje przebojów z kompem....:/ też codziennie słodycze wcinam...:zawstydzona/y:


kurcze sorki ale prawie nic dziś nie poczytałam tylko troche ostatniej strony ale mam tak podły humor że nic mi się nie chce:-(z M się kłóce cały dzień, o pierdoły, czasem mnie do szału doprowadza i najgorsze że robi to specjalnie żeby mnie tylko wkurzyć:wściekła/y::wściekła/y:chyba zaraz położe się spać, mam dość dzisiejszego dnia:-(
 
Witam się wieczornie:-)


Powinnam już iść spać, bo rano muszę wstać i o 8.30 być w szpitalu na "usg narządów", jak to ślicznie napisali mi w wezwaniu:confused: Mam nadzieję, że moja wątroba nie kryje żadnych tajemnic, a te paskudne wyniki z początku ciąży były tylko jednorazowym incydentem. Spać mi się wcale jeszcze nie chce, więc jak zwykle zaglądam do Was:-p


MAMAAGA
powiem Ci, że ja jak teraz kupuje ciuszki, to tez mi się wydaje, że one takie malutkie jakieś, a przecież moja młodsza córka ma dopiero 2 latka z haczykiem:szok: Co do nexta, to popatrzę, sprawdzę u siebie i dam Ci znać. Wrzuć ewentualnie jakiegoś linka dla przykładu, żebym wiedziała jakie ubranka Cię interesują. I powiem Ci, że ciągle mam nadzieję na ten 3przepływowy smoczek do tej nowej serii, bo jednak chciałabym spróbować coś nowego. Myślałam, żeby wysłać maila do producenta, ale chyba nie będę aż taka nachalna:confused::-D

Marzenixx
fajnie że jesteś choćby przelotem. Ty myślisz o nas, my o Tobie i szafa gra. Jak znajdziesz czas, to pogadamy. Trzymaj się!:happy2:


Aninek wiedziałam:-) loguję się do forum i kto mi się wyświetla, jako ostatni na styczniówkach? Aninek. Myślę sobie...no tak, pewnie znowu allegro:-D Gdybym miała używać rożków, to pewnie wolałabym mieć dwa. Wiem jednak z doświadczenia, że moje bźdźągwy nie cierpiały tak leżeć, więc na początek kupiłabym jeden, żeby się przekonać, czy mi się przyda. Inna sprawa, mi samej nie było wygodnie tak trzymać dziecka. Ja muszę "czuć" maleństwo, a rożek jednak to ograniczał jak dla mnie. Decyzja należy do Ciebie;-)
Ja fridę polecam. Nie używałam jej jak dziewczynki były malutkie, bo nie było potrzeby, ale później się bardzo przydała i przydaje do dziś.


Caroline
bo to tak jest, że mamusia w dzień buja, to śpimy, a w nocy jak za spokojnie, to imprezka na całego! Norma kochana. U mnie dziewczynki tak miały obie od początku do końca pomieszkiwania w moim brzuszku. Młody jakiś nerwowy, bo kopie ciągle, ale najwięcej w nocy:baffled::-)
Nie stresuj się słońce tak jutrzejszą wizytą. Z naszymi kciukami musi być dobrze. Już powoli zaciskam. Powodzenia!:happy:


Ada nie poznaję Cię:szok::-) A może mąż ma wiesz....tak jak my....no nie żeby od razu okres:-D, ale gorszy dzień? Daruj mu. Ja jak widzę, że awantura wisi u nas w powietrzu, to zaczynam go tak złośliwie z jajem wkurzać i zaraz jest nam obojgu lepiej. Nie smutaj się:sorry2:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ada nie smutaj sie <przytulam> u mnie przesypianie dola dziala rewelacyjnie. Nie wiem co Twoj M Ci zrobil, ale jutro na pewno juz wszystko bedzie dobrze. Uszy do gory!

Kurde to juz nie wiem z tym rozkiem, ale ten co mi sie podoba kosztuje 14zl wiec niecale 3£, co tam, kupie bo mi sie podoba. A ze spiworkami ktos wie?? Podoba mi sie taki:

ŚPIWOREK DO SPANIA SUPER OKAZJA S 80-86cm (2683220282) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
MAMAAGA haha wiesz, u nas jeden z typow to bylo Sophie, wiec jakby nie bylo Zosia :-D
 
Do góry