reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2013 :))

Kurcze Wy już macie praktycznie wszystko dla dziecka ja nie powiem gdzie jestem heheh mam tylko trochę bodów, pajacyków kilka sweterków czapeczki po kąpieli łóżeczko i właściwie tyle chyba muszę się ruszyć i zacząć kupować bo mi czasu braknie....:dry:
 
reklama
Ja już po wizycie. Wszystko Ok i trzeci raz potwierdzona dziewczynka :-) Teraz na mnie przyszła pora zrobić test obciążenia glukozą. Na szczęście ja już robiłam na początku ciąży i wiem co mnie czeka. Lubię słodkie więć spoko, bardziej przeszkadzał mi zapach i później po wypiciu dosyć dziwnie się czułam.

Biłkabdg
niezłe dałaś mi zadanie:-DAle dla mnie nie ma rzeczy niemożliwych. Na początek taka propozycja bo zupełnie biełej bez niczego jeszcze nie znalazłam

AMY RUMIANEK Pościel do łóżeczka- 2 elementy (2677789893) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

agaagaaga14 ja już prztestowałam czarny wózek dla Oliwierka. W środku był popielaty i w co nie ubrałam małego to pasowało. Na nie wiem ja tak mam, nie każdemu się pewnie podoba jak w większości rzeczy. Mój wózek będzie czarny:-)

elisse też mam` kredyt na mieszkanie już dość długo i po prostu raty nie wliczam do budżetu. Tak jakby tych pieniędzy nie było. Trzeba się z kredytem zaprzyjaźnić
;-)
 
cześć
ależ się tu stron narobiło
niestety nie mam siły, oczka mnie bolą, żeby to dziś doczytać

a mnie coś też jakieś smutki łapią, wiadomości oglądałam i się popłakałam jak było o matce z miesięcznym dzidziusiem, w których wjechał na pasach samochód - bo kierowce słońce oślepiło... i ich nie widział
i dziś rano przepraszałam dzidzie, że tak męczę i rano wstaję a późno chodzę spać - tak jakoś przykro mi się zrobiło - bo przecież jak ja zmęczona/wykończona jestem to dziecko na pewno to czuje:zawstydzona/y:

ale tak jak to już któraś z Was pisała, po prostu bezsenność mnie dopadła - nawet bez posypiania w dzień... jesień ech

pozdrawiam
 
Witam

Chcialam was dokladnie doczytac ale jakos sil brak.. pogoda taka do d**y i przez to jakas handra chyba mnie dopadla. Maz na jakims treningu na statku marynarki wojennej i od wczoraj od niego nic nie slyszalam, telefon ma wylaczony. Do tego spac nie moge, dziwnie tak bez mojego meza mi jest.. :-(

Magda, Ada ta ksiazke ciazy sie oddaje, mi juz jej nie oddali w szpitalu, na szczescie mam inna bo w czasie ciazy musialam sie przeprowadzac do innego hrabstwa wiec wydana mi zostala nowa ksiazka ( w 34 tc) wiec duzo info mam w tej starej ktorej nie chcieli w szpitalu.

Ja dzisiaj dalam mojej managerce list i oficjalnie moj ostatni dzien w pracy bedzie 20 grudnia, potem juz na macierzynski ide, no chyba ze cos tam by sie dzialo to bede musiala isc wczesniej.

Sorki ze nie wszystkim odpisuje ale weny brak.

Pozdrawiam cieplutko
 
Tak sobie szperałam po necie za tymi butelkami i ja się skuszę chyba na te nowe butelki z Aventu Natural co podałyście link Tu mają bardzo dobrą cenę One też są antykolkowe i jeszcze mają smoczka podobnego do cycusia także powinny być ok Chyba nie będę miała problemu z pózniejszym dokupieniem smoczka do tych butelek
 
Witam jakaś taka nijaka:baffled:
Wieczór nadszedł, więc już ledwo chodzę. Muszę zaraz moje brzdące kłaść spać i nawet tego mi się robić nie chce:sorry2:


MAMAAGA jak będę roiła porządki w ubrankach w najbliższym czasie, to dam Ci znać jak jest z tą rozmiarówką. Z tego, co pamiętam, to Next jest jedną z firm, gdzie np. ubranka 3-6 są dobre na 3-4 miesiące, a nie dopiero na 5-6, bo tak jest z wieloma firmami. Ja na 5-6 miesięcy kupowałam już te na 6-9.Jeśli bardzo Ci zależy wiedzieć to na już, to zajrzę do Nexta w najbliższym czasie, bo wybieram się w ramach zaliczenia mojej tygodniowej aktywności. Jutro lub pojutrze. Nie ma problemu:happy2: Super, że u malutkiej wszystko w porządku. Oby tak dalej!


Natal trzymaj się i dawaj znać o sobie chociaż co jakiś czas. W razie potrzeby oczywiście pisz. Poczytamy, poradzimy, może z dołka wyciągniemy. No i uważaj na siebie. Nikt i nic nie jest warte Twoich łez;-)


Skorupka
tak jak MAMAAGA w przypadku takich bóli Nospa, magnez i do wyrka. Powinny przejść. Teraz dzidziuś już jest spory, więc macica musi na prawdę się porozciągać. Ważne, że przeszło!


Elisse
nie ma pojęcia od czego zależy ten ból spojenia. Na pewno w grupie ryzyka są kobiety rodzące któryś raz z kolei, kobiety ciężko pracujące fizycznie przed ciążą, podobne problemy w poprzedniej ciąży, duży przyrost masy przed ciążą. Aby temu zapobiegać dobrze jest wzbogacić dietę o żelatynę, czyli np. galaretki mięsne, deserowe, cista typu sernik na zimno. Na pewno też stężenie hormonów ma duże znaczenie. U mnie na bank zadecydowały 3 pierwsze z wymienionych przeze mnie czynników.


Marta daj znać, co Ci powiedzą na wizycie.


Agaagagaaga
gratuluje udanego zakupu butków:-)


Anetka
jeszcze przyjdą w tej ciąży noce, kiedy będziesz lulać jak małe dziecko. Zobaczysz;-)


Emilia
już sobie przypomniałam jak to faktycznie było z tą książką ciążową:happy2: Trzymaj się i wcale Ci się nie dziwię, że tęsknisz za mężem. Ja tez nie lubię jak mój gdzieś wybywa.


Miłego wieczorku życzę wszystkim!
 
Agaagaaga jasne, że problemu z dokupieniem smoczka później nie ma. Mi jednak brakuje w tej serii butelek smoczka trójprzepływowego, o którym rozmawiałyśmy z dziewczynami. Szkoda, że nie zrobili również dla tej serii, bo może bym się skusiała:sorry2:
 
Hej dziewczyny.

Tak piszecie o zakupach, więc może mi podpowiecie. Są różne modele i kształty poduszek do karmienia i nie mam pojęcia na co się zdecydować. Napiszcie proszę jakie macie doświadczenia w tej materii?

I pytanie do dziewczyn, szczególnie tych w UK: jakie konkretnie nianie elektroniczne macie przetestowane? Nie chciałabym wywalić kasy na jakieś badziewne, które będą trzeszczały co chwilę, dlatego proszę o opinię.

Nie wiem jak u Was, ale u mnie aptety się zwiększył znacznie :tak: I tak chodzę kombinując co tu jeszcze....
 
reklama
szylwias będę też kompletować wyprawkę, więc nie jesteś sama.

januarka mały się rozkręca w kopaniu :)

mamaaga4 wiem, że samej raty nie będziemy wliczać. Zanim dostaniemy kredyt to też są koszty nie licząc już samej raty. Będziemy musieli to jakoś przeżyć. Teraz to już możesz być pewna dziewczynki :)

Afja-Anetka każdą czasami smutki dopadają. Jutro będzie nowy dzień i humor też może lepszy. Dla kierowcy to żadne wytłumaczenie, że go słońce oślepiło. Przez niego teraz matka dziecka jest w szpitalu.

EmiliaM mąż długo ma być na tym treningu? Nikt chyba nie lubi, kiedy druga połowa wyjeżdża.

agaagaaga14 też mi się bardzo podobają te butelki. Gdyby nie to, że dosstałam inne, na pewno bym kupiła. Teraz mi się nie opłaca. Chciałabym karmić naturalnie.

magda_z_uk dobrze, że większość kobiet jednak rodzi terminowo. Najważniejsze, by się to bardzo nie pogłębiało. Może w końcu Avent do wersji natural też zrobi smoczki trójprzepływowe.
 
Do góry