reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2013 :))

Magda_z_uk z tymi ciuszkami spokojnie. Na razie nie kupuję a zbieram kasę. Przy okazji a jak będziesz w sklepie Nexta to tylko zerknij czy te ciuszki są faktycznie takie ładne jak w katalogu, będę dozgonnie wdzięczna. Bo koszulka którą kupiłam nową na allegro jest 3-6 ale jak dla mnie może na 4 m-ce, strasznie mała mi się wydawała ale pomyślałam że już zapomniałam jak dzieici malutkie wyglądają. Nawet umówiłam się do koleżanki która ma 5 -cio miesięcznego synka i jemu chciałam poprzymierzać:-DKatar mi przeszkodził w odwiedzinach. Pajacyki ze smyka kupiłam jeden w rozmiarze 56 drugi 62 i różnica między nimi jest znaczna.
Co do smoczków trójprzepływowych to może jeszcze dorobią. Te butelki to nowość a nasze ssaki jeszcze w brzuchach siedzą i nim będziemy tych butelek faktycznie potrzebować to minie jeszcze trochę i może pojawią się na rynku.

Ajfa-Anetka i Emilia smutki precz kochane. Życzę polepszenia chumorków.
 
reklama
Witajcie dziewczyny

Po tej mojej przerwie nie umiem sie znowu wdrożyć... tyle piszecie codziennie ze jak juz zasiąde to nie wiem od czego zacząć, chcialabym wszystkim odpisac, ale co chwila albo brak czasu albo coś... do tego pisze ze zwyklej klawiatury bo w laptopie mi nie dziala i strasznie nie wygodnie...

Czytam was codziennie zebyw miare byc na bierząco, ale nie jestem w stanie odpisac, wybaczcie, dajcie troszke czasu a obiecuje poprawe....
Mysle o was i sciskam moje stycznióweczki :*
 
Ja bym wlasnie chciala kupic rozek, no bo mozna go uzywac tez jako kolderki, i spiworek tez chce, no to nie wiem czy kupic po jednej sztuce kazdego czy po dwa :confused: O tym aspiratorze Frida juz pisalyscie nie raz, ale nie pamietam, polecacie czy nie? Przegladam znowu allegro, bo chce juz zrobic zakupy przed przyjazdem do Polski. No i zagladam co jakis czas do Was, ale jeszcze nie nadrobilam dzisiejszych zaleglosci.
 
Kaja28 ja tak jak Magda na leżąco karmiłam. Młodełmu było wygodnie i ja sobie odpoczęłam i poleżałam:-DNie wiem czy taki zakup to konieczność ale jak masz zamiar na siedząco to może warto, ręce nie mdleją, Mi w oczy rzuciło sie takie cudo , bo jak małego nieraz musiałam karmić na siedząco lub go nisiłam na rękach to zawsze mnie ręka bolała w miejscu gdzie miał główkę i może jego też. A więc poniżej to cudo

HIT! Poduszka do karmienia, poduszka dla niemowląt (2686287509) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

A jeżeli poduszkę to dwa w jednym czyli na ten czas coś dla ciebie a później dla dzidzi

Poduszka, kojec do karmienia, spania MOTHERHOOD (2685512985) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
W Smyku kosztuje 140 zł a na wekend 6-7 października w ELLE jest kupon na 20% zniżki w Smyku. Można znaleźć też tańsze odpowiedniki.

A właśnie dziewczyny w ELLE są kupony rabatowe na ten wekend do różnych sklepów.
 
MAMAAGA4 dziękuje za linka z pościelą...dobra z Ciebie kobietka :)
Buziakuję:****

aninek ja też jestem za rożkiem, kupuję i będę karmić początkowo w nim małego :)

Marzenixx
pisz tu do nas częściej kobietko :*

Afja-Anetka
mnie też aż ścisnęło serce jak widziałam we wiadomościach tą matkę z tym miesięcznym synkiem na przejściu dla pieszych potrąconą.

EmiliaM ale pamiętaj, że po rozłące dłuższej, milusie są chwilę jak się stęskni za sobą :)

agaagaaga14 nio ja dokonałam zakupu tez już AVENT NATURAL jednej buteleczki 125ml :) i jestem też zadowolona :)

szylwias dasz radę i skompletujesz wszyściutko na pewno :)
Nie martw się...ja rozkładam to w czasie i co miesiąc coś żeby później na sam koniec w jeden miesiąc nie odczuć, aż tak dużego upływu gotówki :)
I wolę przejrzeć różne oferty i wyrwać coś fajnego, tańszego, a to wymaga czasu :) bo później kupować na tzw. wariata to nie chcę :)
Dasz radę ;)



Idę na tv; dzisiaj PRAWO AGATY :)
 
hej hej :-)
mamaaga4 dzięki za informacje :-) jak zawsze dobrze poinformowana ;-)
aninek ja kupuję jeden rożek bo mała szybko wyrośnie z niego.. ja stawiam raczej na kocyki..planuję na dobry początek 3 :-)
marzenixx pomału pomału a się wdrożysz.. najgorzej wypaść z rytmu :-)
kaja28 ja się na temat wzmożonego apetytu nie wypowiadam.. 9 kg do przodu chyba mówi samo za siebie :-D:-D:-D
biłkabdg też oglądam prawo agaty :-):-):-) widzę że gustujemy w tych samych serialach :-D
Ja dzisiaj jestem do niczego jak większość na forum.. wczoraj poszłam spać o 2 w nocy a wstałam o 8.. a moja dziecinka to 'nocny marek' i co parę godzinek budziła mamusię ;-) jakoś w dzień leniuszek a w nocy artystka akrobatka :-D
strasznie stresuje się jutrzejszą wizytą - może dlatego te kłopoty ze spaniem :-( wieczorkiem dam znać co i jak..
i postaram się nadrobić wcześniejsze posty bo duużo tego przybyło..
buziaki i miłego wieczorka :-)
 
reklama
aninek 2 rozki zdecydowanie wystarcza, ja mialam dwa a w sumie jak do jednego sie przyzwyczailam to jeden uzywalam:tak:
caroline nie stresuj sie , wszystko bedzie dobrze na wizycie, teraz mamy juz z górki;-)
biłka ja widze że ty mol serialowy, ze tak polecasz co?? ja w sumie tez, ale moje seriale wlasnie sie na necie porozpoczynały, nowe sezony i juz od wczoraj siedze i oglądam po kolei :-)
mamaaga4 mialam pisac wczesniej ze Lilianka to swietny wybor:-)

nie wiem jak wy, ale ja codziennie obzeram sie slodyczami ........ eh bede jak słon :baffled: wlasnie wciagnelam pół słoiczka nutelli..:sorry2:
 
Do góry