reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2013 :))

Witam dzisiaj sie nie wyspalam zasnelam cos ok24 a wstalam o 4 :( Pic mi sie chce jakbym kaca miala, i jestem wogole do d*** za przeproszeniem :( Humoru nie mam od wczoraj, znow zaczynam myslec i sie denerwowac eh :(
O wczorajszej wizycie niewiele moge napisac, poztym,ze jak juz wspomnialam maluszek byl bardzo aktywny serduszko bilo na 140 zreszta jak od samego poczatku takze rytmicznie :) Dowiedzialam sie paru ciekawych rzeczy o wyprawce np. ze rozki jesli ktos sie decyduje trzebaby ze 3 bo dzieciatko ulewa i trzeba na zmiane i bywa ze trzeba je i tak obwiazywac bo te na rzepy czasem moga byc za male i dzieciatko podczas karmienia lata w nim badz tez za duze i nie da sie dopiac, wiec lepiej zakupic np 1 i jakis koc w domu wlozyc w poszewke po poduszcze i zrobic taki rozek samemu, obwiazujac go np ladna wstazeczka ;) Itp. A na temat cukrzycy, to mam wyeliminowac winogrona i banany, ktorych malo jadlam ale jadlam czasami, no i trzymac ta dietke do17 bo niestety glukometr tylko w poradni diabetologicznej,a ze mam juz termin do specjalistycznej zajmujacej sie ciezarnymi, to niema sensu zebym szla tutaj na miejscu do takiej ogolnej, takze trzymam dietke, wczoraj zakupilam banany, ale maz je uwielbia wiec zje wszystkie bo ja niestety musze sie obejsc bez ;p Staram sie jesc czesto a malo i jak najbardziej urozmaicac posilki i jak najwiecej warzyw, miesko tylko duszone.
A powiedzcie mi czy mozna i trzeba brac jakies witaminki z omega 3 jesli sie malo ryb w ciazy je? Ja zakupilam olej rzepakowy z dodatkiem omega no i caly czas kupuje rame tez z omega3, ale nie wiem czy to wystarczy, bo rybki przyznam zadko jadam :/ Lykam falwit mama tam omega niema, oprocz tego ostatnio zaczelam magnez pic i tyle, nie pytalam lekarza wczesniej bo czesciej rybki jadlam na poczatku, ostatnio jakos niebardzo :/
Ide sie polozyc moze zasne na chwilke w dzien dzisiaj bo pogoda i tak nie dopisuje :(
Milego dnia :)



 
reklama
Witam z rana nie bardzo mam teraz czas żeby więcej pisać więc z góry przepraszam, wczoraj w Krakowie byliśmy w tym szpitalu i na początku powiedzieli nam że nie ma miejsc na NFZ dopiero od przyszłego roku więc pytaliśmy się o ten zabieg aby zrobić prywatnie więc latanie od pokoju do pokoju aż trafiliśmy do pokoju gdzie robią ten zabieg i odbywają się kwalifikacje do zabiegu wcisnęliśmy się pod koniec urzędowania i okazało się że mąż musi mieć już to zrobione a nie czekać do nowego roku bo ma bardzo duże wodonercze więc termin ma na ten czwartek na 8:00 także fajnie bo nie trzeba będzie płacić i szybciutko mu to zrobią :-) Na powrocie wstąpiliśmy do M1 myślałam że może jakieś wózki będą to coś oglądnę przy okazji ale nic nie było kupiłam tylko jedne body z długim rękawem i dwie pary skarpeteczek jedne z żabkami jak będzie machać nóżkami to mu będzie brzdękolić i drugie w paseczki zielone :-p
A poza tym to i ja po wizycie
januarka
ja właśnie wczoraj też pytałam o ryby bo jakoś nie mam ochoty na nie ale biorę prenatal i mówił że nic się nie dzieje ale żebym się zmusiła choć raz w tygodniu na jakieś sardynki

Życzę wszystkim miłego dnia :)
 
witam z rana.
ja rowniez malo ryb jadam,ale lykam tran.pytalam lekarza i nie mial przeciwskazan.
gardelko nadal drapie.
chyba jeszcze troszke sie drzemne bo cos padam.
milego dnia mamuski:-D
 
Magda - BARDZO CI DZIĘKUJĘ...wiele się dowiedziałam :) dzisiaj jest tragicznie...boli bardzo...doszedł ból dolnego odcinka kręgosłupa i ledwo leżę...ale dzisiaj chyba tylko dam radę wstać do wc...moje plany z układaniem ubranek chyba będę musiała przełożyć...Ignaś kopie jak szalony więc mam powód do uśmiechu:)

nie mam siły więcej pisać...zdrówka życzę i udanego i miłego dnia! :)
 
Dzieki dziewczyny, kiedys gdzies wyczytalam,ze tranu w ciazy nie powinno sie jesc hmmm ale w necie rozne bledne informacje znalezc mozna wiec jesli lekarz nie widzial przeciwskazan to jak najbardziej :)Ja tak raz na tydzien staram sie wlasnie jakiegos sledzika ciutke, albo takiego malego filecika staram sie jesc, zeby nie bylo ze wcale, ale jakos nie mam smaka raczej takiego kotleta bym zjadla drobiowego mmmmmmmmmm. Przed ciaza bylo odwrotnie mieso jadlam raz na dwa tyg albo i zadziej a rybki czesciej ;p
Nie moge zasnac eh przegladam wlansie allegro, nawet przebierac z pizamy mi sie niechce taka nie w humorze jestem dzisiaj :( Rozgladam sie za posciela dla maluszka wczoraj bylo o wyprawkach, ale nie przyszlo mi to do glowy gl. zapytam doswiadczone juz mamusie, ile mniejwiecej na poczatek poszewek potrzeba, wystarczy jedna posciel? Jesli chodzi o wklady to mam jakies dwa kocyki w szawce jeden zamowiony wiec zawsze mozna zastapic gdyby maluch kolderke przemoczyl, przescieradla mysle ze zdaly by sie tez ze 3 ale o poszewkach nie pomyslalam,ze moze byc wiecej potrzeba jak jeden zestaw ?



 
Cześć Kochane. Dzięki za wsparcie i gratulacje, faktycznie wczorajszy dzień mnie uskrzydlił. Dzsiaj mam wizytę u mojego ginekologa i zobaczymy co on powie.

Kaja28 choroba mi nie odpuściła a nawet powiedziałabym że weszła w bardziej zaawansowane stadium. Między nosem a gardłem mam taką kluchę i nie można z tym nic zrbić. Nos przytkany i gardło też strasznie mnie to irytuje ale czekam co będzie dalej.

Biłkabdg na allegro te buteleczki na prawdę zdecydowanie tańsze i laktator też. Proszę poniżej link do kompletu w naprawdę rewelacyjnej cenie

PHILIPS AVENT NOWY ZESTAW STARTOWY NATURAL *PROMO* (2672290716) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Rano byłam zrobić wyniki, teraz jestem po śniadanku i przygotowuję obiadek, barszczyk czerwony i kotleciki mielone. Mam nadzieje że nic nie przypalę:tak:W niedzielę niestety przypaliłam makaron do rosołu.

Kończę na razie bo muszę też przyszykować się do wizyty i zastanawiam się jak tu wykonać "brazylijskie bikini" jak sie ma już lustrzycę:szok::-D

Pozdrawiam i miłego dzionka.
 
reklama
Witam porannie.

M pojechał na szybkie zakupy, więc skrobnę kilka słów. Noc przespałam nawet ok, plecy troche bolą, ale może to przez moje wyższe ułożenie. Dziś ma przyjechac facet do pralki, bo się chyba zepsuła :baffled: także będę w gotowości.
Wczoraj miałam taki napad kaszlu, że myślałam, że ducha wyzionę! Z pół godizny tak kszalałam. Okropność.

Mamaaga Wiem o czym mówisz, u mnie było to samo. Tylko nie czekaj za długo, żeby Ci się ta zaraza nie rozprzestrzeniła. Zdrówka!
Marta Biedulko, mam nadzieję, że możesz brać coś na te bóle? Oby Ci odpuściło szybko.

Miłego dzionka wszystkim!
 
Do góry