reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2013 :))

HEJ :)


MAMAAGA4
co do wykonania butelki AVENT NATURAL; 125ml; świetny opływowy kształt, system antykolkowy; ważne na co zwróciła mi uwagę sprzedawczyni, iż te butelki mają lepszy smoczek niż tommy. Aventa są miękciejsze i nie podrażniają dziąseł niemowlaka :) Wykonanie i design butelki rewelacyjny. Niby nowość na rynku, ale cieszą się dużą popularnością w sprzedaży.
Wklejam linka tej buteli dla innych mam:
Preview Page

Patiinka zdrówka życzę :)

milusia83 maluszek trenuje pewnie swoje rączki i nóżki. Stąd te twardnienie brzusia...co do wyników usg tarczycy muszę czekać na opinie lekarza...w niepewności .... :/

aninek cena butelki Avent NATURAL 125ml wynosi: 26.90zł za sztukę.
Dziękuję za informację na temat radzenia sobie z bólem głowy. Muszę kupić tą maść o której wspominałaś.
Kurtka ciążowa rewelacyjna, której link zamieściłaś :)

elisse nio ceny sa powalające wszystkich asortymentów dla maluszków.
Ale każdą z nas czekają takie wydatki. Nio cieszę sie, że już chociaż z mojej listy wyprawkowej wykreśliłam kilka kolejnych pozycji, które zakupiłam :)

januarka powiem Ci, że też chciałam kupić tańszą butelkę, ale stwierdziłam, że tu chodzi o dobro dzidziusia i dużo czytałam w necie i opinii sprzedawców i zdecydowałam o Avent NATURAL :)
BUTELKA - BUTELCE NIE równa jak to mówią. Ale dycyzja każdej z nas jest różna. Zakupki też udane u Ciebie widać :)

agaagaaga14 - hehe ... dobre opinie :D COŚ ZABAWNEGO WKOŃCU :D

-caroline- tata na pewno widzi, że córcia nosi w sobie wnuczkę; bądź wnuka... :) i dumny tam w niebie :)

ada1989 widać, że zakup komody udany dla synusia :) nio i czytam, że jeszcze ciuszki kupione - komplecik :) elegancko i pewnie humorek zaraz lepszy :)

Magda_z_uk to radość w domku jak Twoja mamcia przyleciała :)
Grzecznie wypoczywaj, a daj troszku babci pobuszować w kuchni :) Z pewnościa będzie dbać o Ciebie i bąbelka w brzusiu nio i o wnusie :) Nie zapominając o zięciu :p hihi :)

Afja-Anetka
już u Ciebie 27tydzień...o wow :)
I zakupki widzę też udane :) Styczniówki szaleją na zakupach jak nigdy:)

Alicja32 skórcze łydki to oznaka braku magnezu ... witaminki musisz brać:)

Marzenixx chyba z tydzień Cię tu nie widziałam. Jak dojdziesz do ładu z laptopem to zaglądaj tu do nas, bo tęsknimy :) Mam nadzieję, że u Ciebie i dzidziusia wszytsko dobrze i zdrówko dopisuje, bo stycznióweczki dopadł sezon grypowo-przeziębieniowy.

Wklejam wam fotkę zawieszki do smoczusia; kupiłam tą zieloną biedronkę dla synusia :)
Preview Page

I niedzielne popołudnie niebawem dobiegnie końca i wieczorek nas dopadnie :)
 
reklama
caroline z taką kurtką na pewno będziesz widoczna z daleka :)

ada1989 dużo muszą wykładać w lidlu, skoro ludzie z pełnymi wózkami wychodzą. Najlepiej wziąć butelkę do sklepu i zapytać się, czy są do niej smoczki. Maż wykończony imprezowaniem. Obowiązki jakieś muszą być :-D

aninek to może w takim razie warto kupić tą kurtkę. Przez dwa tygodnie rozłąki na pewno się stęsknicie za sobą. Dobrze od czasu do czasu potęsknić za sobą.

magda_z_uk uważaj z tym chodzeniem. Będzie Ci się mniej nudzić w domu, jak mama przyjechała :) Dzieci szczęśliwe z przyjazdu babci. Dobry pomysł z tym rozróżnianiem przepływu w smoczku.

Afja-Anetka wreszcie będziecie mieć spokój :) jak idę do lekarza, to potem nie wchodzę na 5 piętro. Wolę teraz nie ryzykować. PS3 może kiedyś spróbuję. Wstaw zdjęcie lampy jak będziesz miała. Kolejny tydzień ciąży rozpoczęty :-)

Marzenixx oby się dało naprawić laptop.

mamaaga4 dużo zdrówka.

januarka co ciekawego czytasz? Każdy naród ma fajnych ludzi a także bardziej gburowatych. Wszędzie tak jest. Też jestem za lumpeksami, chętnie bym się wybrała. Może będziecie mieć prezent na święta ;-) Ciekawy ten przepis na przeziębienie. Śliczne są te kocyki.

Patiinka dl malucha taki głos to nowość ;-) może się przyzwyczaja.

biłkabdg ja się zabieram w październiku za robienie zakupów. Teraz czuję, że nic nie mam praktycznie oprócz wózka. Dostałam trochę ubranek, które będą na później. Są w rozmiarze 68 wzwyż i w większości dla dziewczynki. Dlatego lepiej, by nie okazało się, że chłopak :). Słodka biedroneczka.

W przyszłym tygodniu przyjeżdża do mnie mama i już nie mogę się doczekać. Coś dzisiaj kuje mnie w prawym boku na dole i nie mam pojęcia co to może być. Tak poza tym już nie wiem jak mam leżeć w tym łóżku. Wszystko mnie boli od tego.
 
bilkabdg ja mam taki sztyft: 4head | Home, tylko trzeba uwazac zeby za blisko oczu nie posmarowac. Jak tylko czuje, ze zaczyna mnie bolec glowa to od razu smaruje.
elisse tez mysle, ze czasem dobrze potesknic ;-) Poza tym na pewno bedziemy na skypie czesto.
 
Hej, my dziś leniuchowaliśmy cały dzień - i o dziwo jestem zmęczona.

Co do lampy, to taka Lampa wisząca HIPPO - Oprawy wiszące - w atrakcyjnej cenie w sklepach Leroy Merlin., mężowi bardzo się spodobała!
ale jak dziś w pokoiku byłam to mam obawę, że będzie zbyt duża... no ale jak coś to można zmienić... droga raczej nie jest
Aninek fantastyczne są masaże na stopy, na szkole rodzenia nas uczyli i jak jest chwila to męża zaganiam do masażu J
Biłkabdg zawieszka fajniutka! U mnie mąż smoczek wybierał i stwierdził, że nie ma odpowiednio dopasowanej kolorystycznie zawieszki i nie kupiliśmy o_O czasami jak mnie zaskoczy swoim poczuciem dopasowania kolorów i przy tym zdecydowaniem to szczena mi opada :confused:
elisse może dzidzia rączkę gdzieś CI tam pręży i Cię pobolewa ;-)?
 
Dziękuję dziewczyny za życzenia zdrówka ale jak na razie z nosa leci jak z kranu a łeb mi trzeszczy. Ale na jważniejsze żeby nie było gorzej. Mam nadzieję że takie przeziębienie nie pogorszy wyników bo muszę zrobić we wtorek.

Magda_z_uk no w Gubinie to ja też byłam a włściwie przejężdżałam dosyć dużo razy i gościnnie zachaczałam o McDonaldsa. My jeżdzimy za Gubin nad jezioro do Kosarzyna. A i pomiedzy Żarami a Gubinem też nie taka duża odległość. W Zielonej Górze mam ginekologa prowadzącego moją ciążę i tam robie bardziej specjalistyczne wyniki w szpitalu i będę tam rodzić. Jak widać świat jest mały. Może kiedyś uda nam się spotkać;-)Super że mama do Ciebie tak szybko przyjechała i może zostać na dłużej.

Ajfa-Anetka no super że szwagierki sie pozbyłaś. Nie daj się już teraz uszczęśliwić żadnymi wizytami z pomieszkiwaniem, bo jak widać nie warto.

Biłkabdg jutro będę w szpitalu to zajadę do Galerii Handlowej może akurat maja butelki Aventa Natural to też się może skuszę. Najpierw wygrzebię zaraz z kartonu TT bo mam opakowanie dwóch nowych i obejrzę je sobie dokładnie żebym miała skale porównawczą.

Ajfa-Anetka lampa bardzo słodka, super. Przed zakupem sprawdź jednak czy daje odpowiednią ilość światła żebyś nie miała za ciemno. Rada z autopsji własnej:-D

Spadam w poszukiwaniu nastepnego opakowania husteczek bo zaraz będę obcirać nos rękawem:-D
 
Hej dziewczynki właśnie wróciliśmy z urodzin i jakaś zmęczona jestem jutro pobudka o 5 i trzeba jechać do szpitala...a po południu wizyta nareszcie bo wyniki z krwi mam jakieś słabe i coś mi się w głowie kręcie co chwilę nie wiem od czego muszę jutro popytać o wszystko.
Chorym mamusią życzę dużo zdrówka u mnie na szczęście przechodzi :)
Tak więc uciekam spać bo nie wstanę rano życzę wszystkim miłego wieczorku :)
 
aninek no tak rozumiem, kazda z nas chce slicznie wygladac, zwlaszcza z brzuszkiem, gdzie nie da sie ukryc ludzie ogladaja sie w sklepach za nami, przynajmniej ja mam takie wrazenie, ze jak ide to ludzie patrza na moj brzuszek ;) Jesli sniegi spadna w listopadzie badz jak dwa lata temu w pazdzierniku pewnie tez bede musiala jednak zdecydowac sie na zakup specjalnej kurteczki ;)
bilkabdg wlasnie ta sama butelke ogladalam dzisiaj i sie nad nia zastanawiam, ale widze, ze wiekszosc mam ja poleca wiec chyba sie skusze tym bardziej,ze cenowo nie wychodzi wcale tak drogo :) Wolalam poznac opinie bo czesto zdarza sie,ze jakis produkt jest drogi a tak naprawde ten tanszy bywa 100 razy praktyczniejszy, nauczylam sie juz ze nalezy nie ulegac chwytom reklamowym, choc i tak czasem kupie cos niesprawdzonego bo ladnie wygladalo, jak kazdy z nas, ale staram sie kontrolowac ;p
elisse No tak niby termin poczatek stycznia ale lekarze zawsze mowia dwa tygodnie wczesniej i dwa pozniej trzeba liczyc ze moze to byc juz, wiec moze byc i na swieta, choc ja jednak wolalabym donosic do stycznia ;)
A wypozyczylam jakas ksiazke Marty Madery pdt. "ślimaki z ogrodka" dopiero zaczelam i jak narazie wciaga ;)
A jesli masz ochote cos przeczytac to ostatnio skonczylam "Spójrz mi w oczy" niestety autora nie pamietam ale swietna ksiazka o chlopcu autystycznym wiec polecam ;)

Zagladam tylko na chwilke bo zmeczona jestem wybralismy sie z mezem po galerii pochodzic i na male zakupy, przy okazji trafilismy na promocje pampers kupilismy active baby 76 szt za 35 zl plus dwa opakowania husteczek nawilzanych za 10 zl :) takze oplacilo sie ;) w innym sklepie te same pieluchy staly juz ok50 zl :)
Milych snow mamusiom i brzuszkom, moj sie wieczorami budzi i bryka sobie wlasnie :)
url=http://www.suwaczki.com/]
p19udqk3say4nymm.png
[/url]



 
Znowu cisza a jak jutro po południu zajrzę to zapewne ciężko będzie ogarnąć.

Ja sie powoli do drogi szykuję odebrac moją córę z pociągu. Do nosa żeby mi nie kapało chyba włożę sobie tampony i to jak znajdę:-D

Jutro z rana jadę do szpitala na badania przepływów ale jakoś specjalnie nie nastawiam się na poprawę. Mam tylko nadzieję że moje dzieicątko na razie rośnie i rozwija się prawidłowo. Taże zajrzę do Was dopiero po południu.

Pozdrawiam i życzę miłych pogaduszek i spokojnej nocy.
 
reklama
Coś część z nas jeszcze widać weekendowo :) I mało nas dzisiaj na bb.


MAMAAGA4 trzymam kciuki za jutrzejszą wizytę w szpitalu. Daj znać jak z dzieciątkiem.

Januarka super okazja z tymi pieluszkami, które kupiłaś.

szylwias powodzonka na wizycie jutrzejrzej również :)

elisse, a może to kłócie to ćwiczenia macicy...leciutkie skórcze...czytałam o tym :)

Afja-Anetka super zakup żyrandola do pokoju dzidziusia :)

aninek dzięki za podesłanego linka z tą maścią:)


Zmykam kłaść się do wyrka, bo jutro rano jadę na zakupy kolejne:
Cel zakupów: kołdra i poduszka + drugi komplet pościeli dla dzidziusia.
PAPATKI :) Dobrej nocki.
 
Do góry