reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2013 :))

dobry wieczorek ;-)
bilkabdg powodzonka na zakupach ;-) pochwal się jutro co tam upolowałaś ;-)
mamaaga4 3mam kciuki za jutrzejsze badanie! czekamy na dobre informacje !:-)
januarka no to pierwsze zakupy za tobą :-) ja na pieluchy planuje polować tak od listopada bo póki co mam pełne kartony ciuszków i innych rzeczy i już miejsca brakuje :-).. mama nadzieję że też na jakieś promocje trafie tych pampersów :-)
afja-anetka śliczna ta lampa :-) uwielbiam takie perełki :-)

wszystkim chorowitkom - DUŻO ZDRÓWKA!!! :-)
a ja dzisiaj też troszkę pochodziłam - ogólnie dzień spędzony z mężusiem :-) czyli miło spędzony czas ;-)
zaraz uciekam spać bo jakoś zmęczona jestem.. mała daje o sobie znać - bryka w brzuszku także jestem przeszczęśliwa :-) miłej nocy mamusie ;-) do jutra !
 
reklama
Januarka ja też właśnie najczęściej wybieram takie z górami albo jakieś ładne budowle zamki:tak: mam kilka pudełek w domu do ułożenia więc moze się niedługo zabiore za to:))
aninek jak widziałam twój brzusio to chyba raczej troszke większy będzie, nie aż tak bardzo, tak wywnioskowałam po twojej figurze bo szczupła jesteś:) więc może waga aż tak ci nie skoczy do góry;-)
elisse no zabalował troche, ale wstał jak go obudziłam i obiad był na czas:-D
Anetka fajowa ta lampa, myśle że nawet do małego pokoju będzie ok :tak:



u nas dziś leniwy dzionek, M potem mi się przyznał to na górze w łózeczku był o 6.30:sorry2: z imprezy wrócili po 4 i jeszcze u nas siedzieli z kumplem, na mieście spotkali kolege mojego M z dwiema koleżankami i właśnie w salonie sobie popijali, a ja oczywiście kamiennym snem spałam i nic nie słyszałam by ktoś siedział w salonie:sorry2: ale wstał, zrobił na obiad papryki nadziewane miesem mielonym z pieczarkami i cebulką, tyle że tej szafki już dziś nie miał siły skręcać to jutro po pracy będzie robił:-pno i jakoś minęło, pogoda za oknem w kratke, wiec siedzieliśmy w domku. Jutro ide do GP po zwolnienie a potem do pracy im to zanieść i dowiedzieć się jak z tym moim urlopem, to pójde od razu do job centre po formularz i sobie od razu wypełnie, a wysle im dopiero za dwa tygodnie, jak będę juz mogła:)
 
witam z rana ;)
Mamaaga zdrowka zycze,na cieknacy katar polecam wode morska-mi pomoglo.juz tak nie cieknie.ale gardlo mnie nadal boli jakbym miala tam zyletki,przelykac nie moge szczegolnie z rana.
chyba rzeczywiscie musze zaczac lykac jakies witaminki z magnezem,bo coraz czesciej mam te skurcze nocne lydki.szczegolnie prawa.
milego dnia
 
Cześć dziewczyny ! ;) życzę każdej szybkiego powrotu do zdrowia ! :)

Puknął mi dzisiaj 27 tydzień ! Jeeju jak to leci !!

Pędzę na 11.00 do lekarza, zobaczymy co powie na te moje okropne wyniki :( Trzymajcie kciuki żeby mnie czasem do szpitala nie wysłał ! :-(
 
witajcie !!!
ja chora jestem, wczoraj z luzka nie wychodzilam, dobrze ze gardlo boles przestalo!! ale smarkam blehh brzuch mnie boli juz od tego.
Powodzenia na wizytach!!!
 
reklama
Do góry