reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2013 :))

witam w ten sloneczny niedzielny poranek
dzis w nocy tylko raz sie obudzilam ale za to taki skurcz lydki mnie zlapal,ze masakra.na szczescie krotko to trwalo.
dzis pogoda dopisuje,sloneczko i w miare ma byc cieplo wiec moze na jakis spacerek sie wybierzemy.
milego dnia wszystkim zycze:-)
 
reklama
Witam U nas też piękne słoneczko I też wyrwę męża na spacerek po obiedzie Trzeba się nacieszyć tą pogoda bo niedługo pewnie zrobi się szaro buro bo to w końcu jesień:no:

Miłego dnia Pozdrawiamy
 
Czesc dziewczyny.
Mam zepsuty laptop od tygodnia, synus kawk a mi zalał, takze odcieta od netu bylam bo maz na wyjezdzie byl. Wrocil wczoraj i pisze z jego kompa, moj do naprawy poszedl. Takze bede juz z wmai ale chwilowo sporadycznie.
Nie nadrobie was niestety z calego tygodnia, wybaczcie.
Buziaki wysylam.
 
Cześć dziewczyny, ja tylko na chwilkę. Melduje się w klubie przeziębionych. Cieszyłam się że przestało mnie wgardle drapać i chyba za wcześnie. Wczoraj wieczorem złapał mnie katar i tak męczyłam się całą noc że zużyłam prawie całe opakowanie chusteczek a łeb mi trzeszczy że szok. Wysłałam moich chłopaków do sklepu po cytryny, miód i apap i będe się kurować. Rosołek mam z wczoraj więc może chociaż odrobinę sobie ulżę.

Odezwę się później i poczytam co tam u Was . Pozdrawiam
 
Witam z rana :)
Dzisiaj wstalam ok9 :) W koncu dluzej pospalam, zaczytalam sie wczoraj nie mialam sily kazdej z osobna odpisac postaram sie nadrobic dzisiaj ;)
Magda z uk Ale fajnie dzieciaczki napewno sie ciesza na przyjazd babci, to teraz kochana lez i odpoczywaj, a mamusia pomoze wkoncu tez napewno nie czesto wnusie widzi takze sie nimi nacieszy :) A i dziekuje za dokladniejszy opis butelki, jak tylko zaczynam sie rozgladac za butelkami to widze aventy najczesciej, teraz juz wiem jaka wybrac dzieki z apomoc ;)
ada1989 rozumiem, ze nie mialas nic zlego na mysli piszac o Slowakach, ja tylko chcialam podkreslic swoje odczucia zwiazane z tym narodem, wierze,ze zapewne spotkalas takie przypadki jak opisalas w koncu po calym swiecie one chodza ;) Ja zas spotkalam sie z takimi narodowosci czeskiej ;)
Co do lumpeksow to i w pl mozna fajne znalezc, ja zadko zagladam, ale juz ostatnio pisalam tak po drodze zajrzalam bo duzo ludzi bylo i kupilam za ok100zl ciuszkow dla malucha niektore z metkami nawet h&M bardzo dobrej jakosci i niezniszczone gora raz uzywane, normalnie w takim sklepie kupilabym ze dwie 3 pary spioszkow w tej cenie, a tam kupilam cos ok20 pajacykow, koszulek spioszkow itp :)
Puzzle przypomnialas mi i narobilas ochoty na nie zakupilam jakis czas temu takie spore z ladnym widokiem i z braku czasu leza na polce, ale chyba sie zanie wezme niebawem dla relaksu, ja zas ostatnio troche za krzyzowki i wykreslanki sie chycilam,ale szybko sie znudzily, pozyczylam tez fajna ksiazke w bibliotece na nieprzespane nocki (ostatnio znow sie budze kilkakrotnie bo maluch na pecherz naciska).
aninek heh tez fajne z tym nazwiskiem kolezanki ;) Nawet w pl sa ciekawe ja pracowalam jeszcze niedawno z osoba o nazwisku "Fiut" - co jak co ale ja bym ubiegala sie o zmiane chyba heheheh
A co do kurtki swietna sama bym sobie chetnie kupila, ale przyznam cena tez dosc wysoka, ja mam plaszczyk na zime niestety zwezany w pasie wiec w ciazy nie wejde, ale u mnie z tym terminem to tak ze i gdzies na swieta juz moze byc bo 1 stycznia to taka przelomowa data, wiec chyba nie bede kupowac kurtki zimowej tylko jakis cieply polar,zapewne w grudniu i tak malo wyjde a w pl sniegi przewaznie po swietach, wiec jakos przejde mam nadzieje w cieplych bluzach i swetrach ;)
-caroline- zgadzam sie niewielki wybor tych ciazowych kurtek i w wiekszosci worki na ziemniaki :/ idzie znalezc cos fajnego jak np znalazla aninek, ale takie tez niestety maja swoja cene :/
marta87 lez i wypoczywaj, jesli podejrzewasz,ze to rozejscie miednicy lepiej dmuchac na zimne za wczasu dla dobra dzidziusia :)
biłkabdg tez niedawno zamowilam na allegro troche drobiazgow dla maluszka wyszlo taniej od jednego dostawcy, takze kupilam smoczek 0-3 narazie jeden sylikonowy,zawieszke z konikiem,woreczki na zuzyte pampersy, termometr do kapieli(tego sama tymczasowo uzywam,aby nie kapac sie w zagoracej wodzie), szczotke do mycia butelek i gruszke do noska, za wszystko dalam niecale 50zl, w sklepie wyszloby ciut wiecej :)
Alicja32 Szybkiego powrotu do zdrowka zycze.
Moja mama na jesien zime przygotowywuje taka miksturke do picia dwie lyzki dziennie(ktora ja bardzo lubie i moglabym pic po szklance na dzien,ale niestety czosnek w tak duzej ilosci nie jest zbyt zdrowy dla zoladka) Nie wiem czy mozna pic tak w ciazy, o to musicie zapytac lekarza, ale w zapobieganiu i w przeziebieniu to dobre lekarstwo naturalne wiec napewno mozecie dla swoich mezow i rodzin przygotowac: do sloika z woda po ogorkach kiszonych wciskamy cala glowke czosnku i tak lyzke rano i wieczorem :) Alicja32 ja tez niestety tylko w drobnych pomocach przy wykanczaniu domu moge pomagac, a szkoda bo ja uwielbim malowac sciany nawet panele klasc i skrecac szafki ipt rzeczy, ale dla maluszka musze ciezkich prac unikac :)
Gratulacje dla kuzynki, tak bedziesz miala kompanke do spacerow z maluszkiem, oy w tej ciazy nie musiala tak duzo lezec i wszystko bylo dobrze :)
Patiinka Tobie rowniez zycze szybkiego powrotu do zdrowka :)
elisse no tak ciekawe sa te podobienstwa w wysrazach znaczace u nas zupelnie cos innnego niz w innych krajach ;) Przypomnialam sobie tez jak w cz jedna dziewczyna chciala abym jej kibel podala heh chyba 5 razy pytalam co???? jak kibel???? dopiero ktos z pl mi mowi ze to wiaderko ;p
agaagaaga14 ale sie usmialam czytajac o tym wozku, swoja droga na zdieciu faktycznie nie wyglada na az taki tragiczny hehehe, a cena no niezle licytacja idzie w gore heheh
Afja-Anetka nareszcie odpoczniesz przed porodem :) I szwagierka nie bedzie ci przysparzac dodatkowego stresu :)
Ale sie rozpisalam dzisiaj ;) Milego dnia dziewczyny :)



 
Dzień dobry !
Ja dopiero śniadanko - wyspałam się jak nigdy
agaagaaga14 ja chyba też mojego na spacer wyciągnę, przepiękna pogoda!


A i tylko mam do Was pytanko o Wasze wyniki morfologii a dokładnie hemoglobiny, jakie w ostatnim badaniu miałyście wyniki? Wiem, że było coś o żelazie... ale nie przypominam sobie, żeby i o wartościach hb



Życzę miłęj niedzieli ;-)
 
Hejka

Januarka ja też puzzle z krajobrazami układam, takie najlepiej co najmniej 1000 elementów:tak: co do lumpków w PL to jak byłam we Władysławowie to weszlismy do jednego i teściowa kupiła kilka ciuszków dla malucha, tak średnio po 10 zł każdy więc też dobrze:-)
Mamaaga kuruj się!
Magda nie bój się, nie oglądałam nic;-)


my właśnie śniadanko zjedlismy, pospaliśmy do 10, nawet nie wiem o której M wrócił ale juz widze że za wcześnie nie wstanie:confused2: miał robić dziś obiad i pewnie teraz liczy że ja się wezme, o nie, tak dobrze nie będzie:evil: najwyżej go wcześniej obudze, bo jeszcze dziś musi skończyć ta szafkę i poodkurzać:-p
 
dzień dobry :)

moja kuracja malinowo-miodowo-cytrynowa trwa nadal jutro chyba jednak przejde się do lekarza, bo mleka z czosnkiem nie rusze, a wszystko spływa mi już na gardło i skrzeczę a nie mówie ;-) maluchowi chyba moj głos się podoba, bo kopie ze zdwojona siłą i w ogóle takie dyskoteki sobie urządza, że czuje jakby pływała mi w brzuchu mała orka!:-):-)

aninek ładna ta kurteczka ale z drugiej strony cena też niezła ;-)


agaagaaga14 oferta wózka rewelacyjna! aż się popłakałam ze śmiechu :-D

ada gratuluje zakupów dla malucha ;-)

Anetka super, że w końcu szwagierka się wyprowadziła! teraz na spokojnie możesz sobie wszystko urządzać..

Magda też zastanawiam się nad tym i butelkami z aventu i dzięki Tobie już wiem w 100%, że je kupie.. ciesze się, że są doświadczone mamy wśród Nas bo zawsze mozna Was o coś zapytać bez szukania opinii po internecie ;-);-)

alicja32 wiem coś o tych skurczach.. mnie jak ostatnio dopadł to myślałam, że zwariuje z bólu pozniej łydka cały dzień bolała.. Masakra..

uciekam robić obiadek z teściówka więc miłego dzionka Wam wszystkim życzę! ;-)
 
ada1989 Ja wlasnie zakupilam takie 1000el z pieknym widokiem gor.ktore kocham, pamietram jak bylam mala dziewczynka tez wlansie jakies takie z goraqmi z tata ulozylam tak nas wciagnelo potem nakleilam na tekturke i wisialy kilka lat jako obrazek, niestety po latach sie poodklejaly, ale narobilyscie mi ochoty na ukladanki wiec wezme sie za te teraz i akurat jak sie juz na swoje bedziemy wprowadzac to zawiesze w antyrame ;)
Wlasnie zamowilam dla maluszka podgrzewacz do butelek z funkcja sterylizujaca w dobrej cenie i kocyk bo przesylka gratis :)
PODGRZEWACZ ORYGINALNY SISI Dom PROMOCJA NAJLEPSZY (2606092599) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
KOCYK NIEMOWLĘCY DLA TWOJEGO BOBASA MIKROFIBRA HIT (2601596452) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Ja rowniez decyduje sie na ta butelke, ktora poradzila magda z uk, narazie szukam okazyjnych cen, ale napewno zdecyduje sie na antykolkowa z regulacja przeplywu mleka :)




 
reklama
Afja-Anetka nareszcie sie szwagierka wyprowadzila! Super, nie ma to jak swoboda we wlasnym domu bez ogladania sie na innych i uzerania. Wreszcie odpoczniesz przynajmniej psychicznie. A zyrandol musi byc piekny, zrob zdjecie jak juz przyjdzie :-) Mnie tez juz wczoraj nogi bolaly po pracy, a wlasciwie stopy, no bo to jednak stojaca praca jest i w domu to juz zawsze z nogami do gory siedze. Ja bez mojego faceta na dluzej to tez sie zle czuje, teraz jak mam jechac sama do Polski na dwa tygodnie, no to sie ciesze bardzo ze bede z rodzicami i spotkam sie z kolezankami, ale wiem, ze po tygodniu bede juz plakac z tesknoty za nim i zreszta on tez taka mial smutna mine jak powiedzialam, ze na dwa tygodnie lece. Ale coz, to pierwsze wnuczatko dla moich rodzicow to tez niech sie naciesza troche brzuszkiem.
Magda dzieki za opis tego smoczka!
Ada no waga normalna bo ciagle jeszcze nie tyje :-D i wlasnie sie boje czy jak wreszcie zaczne przybierac to czy nie skoczy jakos tragicznie.
Alicja no mnie tez ostatnio taki skurcz w nocy zlapal, niby nie taki bardzo bolesny, ale trzymal i trzymal, pewnie dlatego, ze zapomnialam witaminek wziac, no i lekarka mi powiedziala, zeby banany jesc bo maja potas i zeby rozciagac te lydki w ciagu dnia.
MAMAAGA no to niech chlopaki o Ciebie dbaja a Ty zdrowiej szybciutko!!
januarka no troche ta kurtka kosztuje, ale jak przelicze na funty to nie jest tak zle. Niby tutaj to w ogole nie ma takiej zimy ze sniegiem i mrozami, wiec tez sie zastanawiam, ale raz ze ja jestem zmarzluch straszny, a dwa ze jednak chcialabym jakos ladnie wygladac ;-) bo mam opcje albo chodzic w rozpietym plaszczyku albo wlasnie znalezc jakis worek na ziemniaki w domu w Krk... :baffled:
 
Do góry