reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2013 :))

Magda masz zupełną rację, ale przysłwiowe "Matki Polki" tak mają. Powiem Ci że menu Twojego męża zrobiło na mnie wrażenie:tak:Nie powiem mój kanapki i jajecznicę też zrobi..... no i to na tyle. Na szczęście są takie cuda jak "pomysł na" Winiary czy też Knoor, więc myślę że z głodu nie padną. Mój młody wybredny nie jest i zawsze coś tam w przedszkolu zje, gorzej ze starszą bo ona trochę wybrzydza. Może tacie pomoże przy garach ale nie wiem czy będzie miała czas bo jest w klasie maturalnej i nauki ma mnóstwo a w wekendy dojeżdża pociągiem 600 km do Warszawy na kues rysunku, bo na architekturę chce się dostać. Więc więcej osób chętnych do jedzenia niż do gotowania:-D:-D:-D:-D
 
reklama
Piszę i jednym okiem zerkam w telewizor. Na TLC leci słodki biznes i dzisiejszy odcinej jest trochę zabawny. Śmieję się że aż mi brzuch podskakuje:-D:-D:-D
 
Witam Ale dzisiaj zimnica :dry:
Teraz musimy wszystkie na siebie uważać żeby się nie przeziębić Bo o tej porze roku o to nie trudno Życzę Wam wszystkim zdrówka
Tak się zastanawiałam nad tym kombinezonem i kupię jednak 56r ZA ten 62 dałam grosze Także nie jest mi szkoda kupić drugi A mam taki

ŚLICZNY KOMBINEZON ZIMOWY-OKAZJA!!!! (2582992273) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Ja też jestem zdania że na allegro można kupić super ciuszki i to praktycznie za grosze Ja nie mam po nikim żadnych ubranek także jak bym miała wszystko kupić nowe to bym chyba zbankrutowała Chociaż kupiłam parę nowiutkich Na pewno nowe kupie łóżeczko,wózek,wanienkę,butelki i te różne inne akcesoria
 
Agaagaga14 kombinezon słodki i wygląda na zadbany i ta cena. Super. Ja jak tylko potwierdzę na 100% płeć to zamierzam się wybrać do Second Handu bo mam u siebie w mieście taki jeden gdzie dla dzieci można znależć prawdziwe perełki, często nawet z metkami. Miałam stamtąd dużo rzeczy na początek dla mojego Oliwiera i jeżeli nic się nie zmieniło to liczę że tym razem też coś wygrzebię. Wolę jednak obejrzeć ciuszek osobiście, bo nie wiem jak Wy ale ja parę razy nacięłam się że coś co na zdjęciu wyglądało fajnie a w rzeczywistości nie nadawało się do użytku:-(
 
poruszylyscie temat umiejetnosci kucharskich naszych "tatuskow",ja sie pochwale,ze moj P.potrafi gotowac,a co moze najwazniejsze nie unika kuchni,czesto sam cos przyrzadza,ale to raczej w weekendy jak nie pracuje,wiec naszemu szkrabkowi jak bedzie trzeba to cos upichci.
ja rowniez przegladam na aukcjach ciuszki,bo taniej.w ciuchbudach tez mozna cos w miare nowego i taniego dostac.pare rzeczy juz od kolezanek dostalam wiec na poczatek cos tam mam.
teraz rozgladam sie za lozeczkiem,ale na to to gdzies za miesiac albo i za dwa przyjdzie czas.
we wtorek mam usg,juz nie moge sie doczekac;) mam nadzieje,ze nic tam miedzy nogami nie uroslo;)
 
Witam z rana (już południa? :confused2:)
Ciężko nadrobić na forum nawet jeden dzień w tył bo aż tyle piszecie :-)
agagagaaga14 Fajniusi kombinezon.. nie ma po co przepłacać po 150 zł w coccodrillo jak niunia i tak ubierze go kilka razy a często te 'używane' są jak nowe :-)
Mamaaga4 właśnie też przełączyłam na tlc :-D a co do gotowania to ja też byłam załamana jak wyjechałam w delegacje na pół roku.. ale namroziłam co dwa tyg pełno usmażonych kotletów mielonych, zawijańców z karkówki, gołąbków (po 3 na obiad), i w porcjach w pojemniki z ikea zupki też warzywne :-) był też gulasz i sos do spagetti.. wszystko w takich porcjach na jeden obiad.. jak z pracy wracał to tylko na patelnię i już obiad z głowy.. ale powiem szczerze że to było niepotrzebne bo jak mnie nie było miał dużo czasu wolnego i tyyyyle się sam nauczył :-) teraz robi najlepszy rosół i grochówkę pod słońcem :-) a co do tych nowości to ja jestem za! nawet jak wklejasz coś droższego to fajnie się ogląda a i zawsze można na własną rękę tańszego odpowiednika poszukać :-)

A ja dzisiaj ledwo żyję.. jakiś taki zimny dzień i już jesienią pomału pachnie.. chyba dzisiaj osłodzę sobie życie jakimś ciastem dobrym bo inaczej nie wyrobię.. ja cały czas podglądam allegro bo szukam jakiegoś kojca dla małej bo chce go ulokować na parterze żebym za każdym razem nie musiała jej na piętro zanosić a i jak się napatrzy jak mamusia pichci w kuchni to może z gotowaniem nie będzie miała problemu jak podrośnie :-)
i jeszcze na nianie elektroniczne patrzę ale nie wiem za bardzo na jaką firmę się zdecydować .. co polecacie mamusie? macie jakąś i sobie chwalicie?
Pozdrawiam Was ;-)
 
Jeżeli szuka któraś z Was niedrogiego łóżeczka i przewijaka to polecam taki jak poniżej, niedrogi a zawsze to nowy
Seria SNIGLAR - IKEA

Mam taki komplet, fakt że nie używałam ale wygląda dużo lepiej niż na zdjęciu. Zależało mi żeby nie były pokryte żadnymi farbami czy lakierami. Miałam poprzednio z firmy Drewex i nie byłam zadowolona. Szczebelki miały luz i jak mały podrósł to każde jego udeżenie w nie dawało taki odgłos że wszyscy się budziliśmy. Poza tym jak go przecierałam wilgotną szmatką to bejca czy cokolwiek to było schodziła i barwiła szmatkę na bordowo. Porażka. Mam nadzieje że to z Ikei się sprawdzi. Sprawdzałam szczeble są wciśnięte w dziurki bez żadnych luzów a to już plus.
 
MAMAAGA dobrze to ujęłaś my "Matki Polki":-) Poza tym wiesz, może nie jest to zdrowe, ale w razie co do McDonalda chyba umieją skoczyć, albo zadzwonić po pizze. W ostateczności jajecznica też jest pożywna;-):-)


Ja też jestem z tych, co zanim kupią, muszą pomacać. Kupowałam kilka razy nowe ubranka ze sklepów internetowych i byłam rozczarowana np. jakością materiału. Owszem, używane rzeczy też kupuję, ale jednak muszę obejrzeć na żywo. Wiele fasonów np. pajacyków mi się u dzieci nie sprawdziło, bo nóżki wypadały. Tak już mam, choć np. łóżeczko tym razem zakupię w necie. Może dlatego, że znam firmę i mam zaufanie;-)
 
Z łóżeczkiem nie miałam niestety do czynienia ale przewijak mogę polecić bo od nie jednej osoby słyszę na jego temat dobre opinie tym bardziej że nie jest drogi.. ale ja osobiście też go kupuję i na łóżeczko z ikea też się decyduję :-) mam nadzieję że i u mnie się sprawdzi :-) i od razu do przewijaka polecam podkładkę GULLUNGE Podkładka do pielęgnacji - IKEA oraz pokrycia na wymianę GULLUNGE Pokrycie - IKEA i mamy komplet w naprawdę rozsądnej cenie :-) ja mam troszkę km do Wrocławskiej ikea więc póki co robię listę ale jak wpadnę tam w listopadzie to nie wiem co to będzie :-D
 
reklama
Caroline mam właśnie do swojego kompletu taką poduszeczkę i pokrowce. Poduszka jest fajna tylko te boczki dmucha się i zatyka korkiem jak piłkę plażową więc mam nadzieję że nie będzie schodzić powietrze a pokrowce są urocze. Właśnie takie dodatki dodają klimatu tym mebelkom, do tego nawet z Ikei kpl. kolorowej pościeli też w przystępnej cenie ,a nie do zdarcia jest ba mam dla dzieci i dla nas i już mi obrzydły a wyglądają jeszcze super.:-)
 
Do góry