reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2013 :))

reklama
Witam

Jestem mega niewyspana dzis..... musiałam rano wstać na badania jechać, i mimo iż spałam w salunie sama to sie nie wyspałam...:baffled:
U nas znowu dzis upał ma byc eh..... dosyc mam...

Lista zaktualizowana, jak cos to piszcie na priv ;-)

buzka
 
Dzień doberek
Mamaaga4 tak strasznie mi przykro :-( nawet nie wiem co napisać :-(
Szylwias mi ciężko coś powiedzieć bo to pierwsza ciąża i nie mam takiego doświadczenia.. ja poczułam ruchy w niedzielę a w poniedziałek po kąpieli jak się położyłam to mój przyłożył rękę na brzuszek i poczuł kopa ;-) czekaj cierpliwie i ciesz się każdym nawet najmniejszym bulgotaniem bo każde chwile są wyjątkowe :-)
Dotka gratuluję już połowy :) oby druga zleciała też bezproblemowo ;-)
Magda z uk ochłonęłaś już po informacji ? :) nic się nie martw :-) dałaś radę z córami to i z synusiem dasz :-)
Marzenixx proponuję popołudniową drzemkę - zregeneruj siły!
A u mnie powolutku.. dzisiaj troszkę pospałam :-) raz na jakiś czas trzeba w końcu poleniuchować bo później się skończy :) niech już będzie poniedziałek bo wreszcie wieczorami będzie co obejrzeć :-) czeeekam na jakieś seriale bo wieczorami jak co drugi tydzień mój ma wieczorne zmiany to nudzę się strasznie :-( jak dobrze, że od stycznia będę miała towarzystwo już :-D a mam do was pytanie.. bierzecie maleństwo do siebie do sypialni czy zostawiacie w osobnym pokoiku?
Miłego dnia buziaki :)
 
Hej kolejny dzień zaczętw o 5 rano... Nieszczensna wizyta w laboratoria pierdzielona glukoza siedzenie tam i jeszcze jestem taka głodna przyszłam do mc donald najeść sie foost food ale dopiero mają od 10 30 same kanapki ble więc pije kawę i czeka na rossmana w domu przeczytam co pisałyscię
 
Cześć Kochane ! :)

Ja róznież się nie wyspałam, w nocy bolała mnie nerka prawa a potem lewa, nie mam pojęcia dlaczego ... a jak przeszło to krewka mi z nosa leciała :(

Dzidzia już szaleje na całego, wczoraj pierwszy raz dała kopniaka mężowi ! Strasznie się ucieszył, zwłaszcza że do tej pory za każdym razem jak położył rękę dzidzia się uspokajała ;D

W Poniedziałek rozpoczęcie roku szkolnego i zaczynam klasę maturalną ... jestem w technikum 4-letnim i w głowie mi się nie mieści jak to szybko przeleciało :) W styczniu rodzę, w maju matura, oj ciężki okres się zaczyna. Ale już się w domu przez wakacje strasznie wynudziłam i cieszę się że wreszcie wyjdę wśród ludzi :)


Co do ubranek dla dzidzi mam cały duży karton, połowa różowych a połowa neutralnych, sama za duzo nie kupiłam wszystkie dostaliśmy jak tylko się dowiedzieliśmy że będzie dziewczynka ;D teraz gdy okazało się że to jednak chłopiec różowe ciuszki odłożę w kąt może przydadzą się na kiedyś ;D trzeba rozejrzeć się teraz za niebieskimi ciuszkami bo jak narazie same szaraki w torbie ;D


Powiedzcie mi dziewczyny farbujecie włosy ?
Różne opinie na ten temat słyszałam

Miłego dnia ! :)
 
Dzień dobry :)

ja szczęśliwa jestem, bo przespałam 8 godzin bez pobudek prawie :-D w ogóle moja mama urodziny dzisiaj ma, pół wieku jej mija :tak:

różne sytuacje w życiu się zdarzają, ale najważniejsze się nie poddawać, widzę po swoich rodzicach, że z czasem człowiek uczy się żyć ze stratą dziecka, nigdy nie przestaje boleć, ale przestajesz płakać jak tylko o tym pomyślisz:)
 
Kurcze jeden dzień człowiek tu nie zajrzał a wy tyle napisałyście.

Magda gratuluję chłopca, super wiadomość, niebieska tobie dziewczynki. Reszta mam nadzieję że się dowie na najbliższych wizytach i maluchy nie schowają se tak jak mój.
Tyle nas już tutaj ze ciężko się doliczyć tych chłopców i dziewczynek wiec te co wiedzą możecie aktualizować dane do tabelki ja czekam..... do 10 września a tak chcę już wiedzieć.
Jeśli chodzi o imiona to Wiktor i Maja ale do męskiego to jeszcze trochę męża muszę przekonać bo mi się od zawsze podobało a dziewczynce w sumie on wymyślił a ja zaakceptowałam choć myślę, że się zgodzi jak się chłopiec okaże

Mamaaga4 ja wychodzę z założenia że co nas nie zabije to wzmocni choć trzeba czasu aby wyleczył wszystkie rany. Od początku trzymam za was podwójnie kciuki,teraz musi być wszystko dobrze.

Wczoraj przesiedziałam pół dnia w szpitalu z koleżanką bo miała gastro i kolonoskopię, bardzo się bała usypiali ja na dwie godziny a potem całe flaki ja bolały więc ja już wole moje dolegliwości ciążowe i nie narzekam.

No i moja kuzynka mnie ucieszyła bo jada do mnie spodnie ciążowe szt 3 więc nie muszę kupować a w swoje żadne sie juz nie mieszczę. Talia mi nie zanika wcale a brzuszek do przodu idzie więc pod koniec pewnie swoich stóp oglądać nie będę.

Clue ja farbuje włosy od początku bo ciemne a ja już sporo siwych mam to nie będę chodzić jak wypłosz a moja pani doktor powiedziała, ze nie szkodzi to dziecku a bardziej zaszkodzi mój zły humor jak przez 9 mcy patrzyłabym na te odrosty w lustro
 
Hej dziewczyny:-D, Ja dziś się lepiej wyspałam niż wczoraj bo wczoraj to mnie obudziła mega zgaga:baffled:. Wczoraj pierwszy mocniejszy ruch synka poczułam ;-). Nie mogę się zmobilizować kompletnie. Muszę iść na krew i mocz ale kurcze nie wiem jak to prywatnie wygląda czy dadzą mi wyniki normalnie czy jak... Powiem Wam że w ciąży mój mózg kompletnie nie ogarnia nawet najzwyklejszych tematów. Pojutrze z M obchodzimy 5 rocznicę ślubu:szok: bożesz jak ten czas leci. Wrzesień jest spod znaku lekarzy w tym roku, najpierw muszę w końcu iść na tą krew później do mojego gina na rutynowe badanie i pod koniec miesiąca dentysta:baffled::baffled:. No i obiecałam że zajrzę do mojego lekarza od 1-szego kontaktu. Może da mi cynk jakie położne są dobre a jakich mam unikać :-D i takie tam. A muszę się pochwalić dziś 3 dzień hoduję zakwas na chlebek :-D jeszcze kilka dni i będę mogła upiec (po raz pierwszy) prawdziwy chlebek na zakwasie. jak byście chciały to biorę przepis z tej stronki(babeczka ma super przepisy i triki) Gotuj.Skutecznie.Tv | video przepisy na proste, smaczne i szybkie w przygotowaniu dania

Pozdrawiam cieplutko i tulę wszystkie styczniowe mamusie :-p
 
Magda z uk ja Cię nie staszę ale sama jestem w strachu, bo odkąd dowiedziałam się że będzie dziewczynka to nic nie robię tylko te piękne ciuszki dla dziewczynek w necie oglądam. I nie dziwię Ci się że nie kupiłaś nic dla chłopca bo zawsze twierdziłam że w kwestii garderoby to w sklepach jest rasizm i dla chłopców nie ma po prostu dużego wyboru. Na dwie półki dla chłopca przypada dziesięć dla dziewczynek. Wiem coś o tym bo dwa razy kompletowałam chłopięcą wyprawkę a z rzeczami dla mojego 5 cio latka do tej pory szału nie ma. Dlatego teraz chciałabym trochę poszaleć i jak we wtorek potwierdzą u mnie dziewczynkę to lecę prosto do h&m i chulaj dusza piekła nie ma. Zawsze jakby jednak ten sisior wyrósł to tam jest miesiąc na zwrot towaru:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
 
reklama
Do góry