reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2013 :))

Ja się swojej też nie boję ale na tym etapie chciałabym żyć i żyć dla dzieci bo jednak matka to matka i nikt jej nie zastąpi.

No ale kochana dosyć tych czarnych scenariuszy bo mam już oczy jak cebule i niedługo nie będę widzieć klawiatury, chociaż nie powiem że czasami dobrze mi robi taka rozmowa bo schodzi ze mnie to napięcie.

Cieszmy się kochana chwilą bo na resztę nie mamy wpływu. Możemy mieć nadzieję i miejmy ją, że w przyszłym tygodniu usłyszymy że wszystko jest OK i tak do stycznia, chociaż u mnie wszystko wskazuje na to że będzie to grudzień, kiedy urodzimy śliczne zdrowe, żywe kruszynki i będzie cudnie:-)
 
reklama
Mamaaga:) mnie też się oczka zaszkliły, masz racje kiedys trzeba na takie tematy pogadać:) przyszły tydzień będzie dla nas szczęśliwy, zwłaszcza początek:happy2:

U nas już oficjalna zmiana imienia czyli będzie Sebastian albo Iga i koniec kropka!:-)
 
I Sebastian i Iga bardzo ładnie, chociaż na imię Sebastian nie zdecydowałabym się bo kojarzy mi się z niezbyt przyjemną osobą, ale jako imię jest super. Jak będzie mały to Sebuś, słodko. Jak byłam w ciąży z Oliwierem to braliśmy pod uwagę Iga. A teraz z mężęm nie zamieniłam nawet słowa na temat imienia bo jemu trż na pewno jest ciężko. Więc córce powiedziałam że ja tym razem sama podejmuję decyzję bo chciała wcisnąć trochę swoje 3 grosze. Dla dziewczynki Emilka a dla chłopca Ignaś. To moje typy.
 
Mamaaga śliczne imiona wybrałaś, dobrze mi się kojarzą, ja mam tak samo że jeżeli imie kojarzy mi się z jakąś osobą której np nie lubie to mi sie przestaje podobać :p Najpierw podobał mi się Piotruś, ale mam tu znajomego który ma tak na imię i niestety niedawno okazał się "antyznajomym" i juz przestało mi się tak podobać. Poza tym mama i teściowa tez kręciły nosem chociaż nie chciałam ich słuchac bo to w końcu ja wybieram, mama mi mówiła że w ich rodzinie to pechowe imie bo jej brat miał tak na imie i zmarł w wieku 13 lat a teściowa też coś mówiła że jej się źle kojarzy. I tak siedziałam na forum, przeglądałąm różne tematy i ciach! Przeczytałam że ktoś sie nad tym imieniem zastanawiał i momentalnie mi sie spodobało Sebastian, pomimo tego że dobrze znam to imie, chyba po prostu nie wzęliśmy go pod uwage:) I tak samo było z imieniem dla dziewuszki, tyle że mi się kompletnie żadne nie podobało, mój wymyślał Nikole Wiktorie Izabele Luize itp a ja kręciłam nosem, na urlopie w Polsce usłyszałam na plaży jak jakiś taka woła do swojej córeczki Iga i tak mi sie spodobało i zostało w głowie :)


dobra ja juz uciekam do łóżka, M idzie z psem i może jeszcze coś sobie włączymy :p a w międzyczasie sprawdze jak tam mój synuś.......:sorry2: dobranoc:)
 
Będę się Ada składać do snu bo młoy jutro rano nię będzie wyrozumiały. A mam zamiar iść z nim jutro na szczepienie więc też nie wiem jak to zniesie. Może być ciężki dzień. Dzięki za dotrzymanie towarzystwa i rozmowę, spokojnej nocy życzę.
 
Jenyyy dziewczyny, nie wyrabiam dzisiaj:baffled:

Dopiero stres mnie puścił i minął potworny ból głowy. Jeszcze jestem w lekkim szoku, ale już powoli dociera to do mnie.

Bardzo Wam wszystkim dziękuję za słowa wsparcia i kciuki:happy2: Nie sądziłam, że aż tyle z Was mi kibicuje. Nie ukrywam, że bardzo nam zależało na synku i nasza radość nie ma końca:-p


Powiem Wam, że wybrałam się dziś z mężem do H&M z zamiarem szaleństwa w kolorze blue i sama z siebie się potem śmiałam. Dziewczyny, ja po dwóch córkach normalnie nie wiem, jak się chłopców ubiera. Nie umiałam się w tych chłopięcych ciuszkach odnaleźć. Chyba potrzebuję trochę czasu. Dziwna jestem, nie?:baffled:

Kaja28 myśmy próbowali kilka razy innych pieluch niż pampersy i jak większość uważam, że są bezkonkurencyjne. Teraz jednak, kiedy tylko młodsza używa i tylko na noc, to kupujemy z ASDY takie marki ASDA. Angel coś tam. Nie Pamiętam nazwy dokładnie.:-p Może nie są tak fajne jak pampersy, ale powiem Ci,że bardzo chłonne, dość miękkie, nie za grube i mają elastyczne, streczowe zapięcia. Jak dla mnie mogą być. Czasem jednak przy dobrej promocji warto przeliczyć koszt jednej sztuki, bo bywa, że pampersy w mega packu wychodzą taniej. I zerknij czasem na Amazon.co.uk. Tam można wyłapać fajna promocję na pampersy.

EmiliaM mój mąż mówi,że jak tyle chłopców się zapowiada, to będzie wojna:-D Pamiętaj jednak, że ktoś w końcu musi tę passę znowu przełamać, więc może Ty? Trzymam kciuki:happy2:

Marzenixx
co do imion to jeszcze nic pewnego, ale póki co obstawiamy Marcel albo Aleksander:happy2:


Caroline
, ja wiem, że mieszkam w Uk, gdzie klimat jest inny, ale wydaje mi się, że grubego kombinezonu nawet w Pl bym nie kupowała. W końcu w marcu już się ociepla, a taki grubszy kombinezon to spory wydatek. Obstawiałabym raczej jakiś fajny misiek i kocyk.

Skorupka84
faktycznie duży Wasz synuś. Gratuluję Ci serdecznie udanej wizyty i zdrowego maluszka:happy2:

Niebieska gratuluję dziewczynki! Oby rosła zdrowo:tak:

Kropka
trzymam kciuki za mieszkanko! Oby było Wasze:-)

Ada trzymam kciuki za sprawę odszkodowania. Będzie dobrze. U nas już sprawa na finiszu. Zobaczysz, ta firma od odszkodowań Wam dużo pomoże.:happy2: No i dalej kciuki za synka. Da radę chłopak:tak:

MAMAAGA Ty mnie nie strasz pomyłkami:szok: Ja tu sobie mówię, że nie ma się czym martwić, a Ty........:-D Będzie dobrze;-)
I na prawdę współczuje Ci przeżyć :-( Nie umiem sobie nawet wyobrazić jak było Wam ciężko. Tulę:blink:


Dziś już na więcej nie mam siły, a tyle bym chciała jeszcze napisać....No nic. Jutro:happy2:
Dziękuję Wam wszystkim jeszcze raz i spokojnej nocy życzę!
 
witajcie:-)
dzis juz od 5 cos spac nie moge.lokator coraz czesciej daje znac o sobie,ze jest w brzuszku.snilo mi sie,ze juz jedzilam wozkiem z moja natalka:-)
w piatek jedziemy obejrzec wozek,ktory na aukcji wypatrzylam,jezeli nie bedzie za mocno zniszczony to sie zdecydujemy.

mamaaga-wspolczuje ci tych przezyc i super,ze ponownie zostaniesz mama,trzymam kciukasy za WAS.
ja czasem miewam czarne sny,ze poronilam,ale staram sie o tym nie myslec po przebudzeniu.masakra jakas.

milego dnia wszystkim zycze:-)
 
Witam się dziewczyny ja tez coś nie mogę spać o godz 7:00 już się budzę i koniec ale za to leże tak spokojnie bez telewizora i czekam na ruchy i jak tak leże to nie czuję żadnych bąbelków itp tylko tak jak by mi się dzieciątko odbiło od spodu i do góry :confused: piszę to dlatego, że nie wiem czy to uczucie to ruchy czy nie :confused::confused: pomóżcie czy tak może być czy mam czekać na te bąbelki bo jak pójdę do lekarza w poniedziałek to znów się będzie pytał czy czuje ruchy i nie wiem co powiedzieć ? miała tak któraś z was ?

A o pomyłkach związanych z płcią to nie słyszałam ale w najbliższym otoczeniu wśród znajomych i rodziny natomiast gdzieś dalej już od kogoś to tak i zdarza się ale myślę, że najważniejsze aby było całe i zdrowe i każde będzie cieszyć tak samo :-)

Dzisiaj będę lepić pierogi ruskie już mi się chce jak pomyśle hehe uciekam miłego dnia :-)
 
reklama
Witam

Mamaaga moja bliska przyjaciolka przechodzila przez to co ty, bylo to jej pierwsze dziecko i do tej pory o nim mowi a stalo sie to 7 lat temu. Wspolczujei tulam.

Ada i Sebastian fajne i Iga. Mialam kiedys jak jeszczze w Pl mieszkalam kolezanke Ige i byla bardzo fajna. Oba imiona mi sie dobrze kojarza bo tak jak wy jak mi sie zle kojarzy to odrazu odpada, np Tomasz.. az mi ciarki przechodza..

Magda Aleksander bardzo ladnie. W ciuszkach jeszcze bedziesz miala czas sie odnalezc.. na poczetek nie ma co kupowac jakis tam wymyslnych jeansow, koszul itd bo dla dziecka trzeba patrzec raczej na wygode a nie na wyglad, zreszta co ja ci bede pisac, doswiadczona mama jestes. A wiesz co do plci to w sumie az tak strasznie to mi to roznicy nie robi, chodzi o to ze jak patrze na mojego meza i jego brata to non stop o cos ze soba rywalizuja, wkurza mnie to i dlatego chcialabym dziewczynke bo nie bylo by takiej meskiej rywalizacji pozniej w zyciu miedzy nia a bratem. niewiem czy wiesz o co mi chodzi.. :p

Szylwia nie czekaj na babelki bo kazdy innaczej odczuwa ruchy. Moj syn mnie straszliwie kopal i z brzucha mi normalnie rogala robil tak sie wyciagal.. teraz mam tylko takie delikatne smyrajace ruchy. Moze byc tak ze dzidzia cie kopie bardzij w strone kregoslupa, czego sie nie czuje bardzo jak np kopniec w stone brzucha. Nie przejmuj sie niektore dzieci sa mniej a niektore bardziej aktywne.

Ja jeszcze smigam w pizamce, musze zaraz sie isc sszykowac bo czeka mnie wizyta w urzedzie pracy.. eh jak ja nie cierpie tam chodzic.

Milego dzionka
 
Do góry