reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2013 :))

reklama
Marzenixx właśnie tego się obawiam, co z wyprawką ? Dziecko i tak się kocha bezwarunkowo. Trzeba USG zrobić u co najmniej dwóch lekarzy nie informując tego drugiego o poprzednim odkryciu. Wtedy szansa pomyłki chyba się zmniejszy do minimum. Ja mam tak zamiar zrobić. Mi w poniedziałek płeć określiła stażystka co potwierdził zupełnie obcy dla mnie lekaż, a we wtorek idę do swojego gina i nic się nie przyznam że coś wiem i zobaczymy. Chyba że znowu dziecię będzie uniki robić:-D:-D
 
mamaaga a pisz ile wlezie :p ja ostatnio tylko późnymi wieczorami przesiaduje na bb to będę miała z kim popisać:D chyba rzadko juz zdarzają się przypadki pomylek, przynajmniej ja nie slyszalam za to o wadze czesto sie slyszy


niech ten czas szybciej leci, ja chce poniedzialek..... jak chodzi plec to mi zupelnie obojetna ale chce wiedziec juz na co sie szykowac:-)
 
ja jestem jakaś ślepa albo nie wiem... nie widzę tej tabelki :baffled:

co do płci mi tez obojętne byleby zdrowe było :D mężczyzna wiadomo, że ma parcie bardziej na syna ;-) ja tam sukienki też lubię się zobaczy, podejrzewam, że za swoją niecierpliwość dostanę za swoje, tzn we wtorek dzidzia się obróci dupcią i będzie pooglądane :-D
 
Ada1989 mi jak najbardziej płeć była obojętna, nawet nie chciałam wiedzieć i chyba nie był to głupi pomysł. Ale stało się jak stało, ciekawość wzięła górę i wiem. Nie powstrzymam sie przed kupnem ciuszków i nie chciałabym wydać kupę kasy na rzeczy których nigdy nie wykorzystam. Wszystkie wiemy ile teraz kosztują ciuchy, majątek...Dlatego trochę spanikowałam.
 
Indziorka na stronie stycznia 2013 jest temat Lista styczniówek i tam jest cała lista :)
Mamaaga oo i ja tez sobie na początku założyłam że chce niespodzianke ale juz nie moge wytrzymać i chce wiedzieć co się chowa pod serduchem:-) jak chodzi o płeć to mnie niektórzy wkurzają bo mówią "no jak masz juz chłopca to teraz dziewczynka musi być" drażnią mnie takie teksty bo mnie to naprawde obojętne i na to i na to będę się cieszyć tym bardziej jak usłyszę że nie ma żadnych problemów ze zdrowiem itd. Chłopiec byłby fajny bo mam full ciuszków zabawek i innych rzeczy typowych dla chłopaka a dziewczynka to miła odmiana, sukienusie itp:-) choc troche się boje bo ja jestem naprawde wysoka(187cm) mój tez (193cm) i nie chciałabym żeby córka mnie jeszcze przerosła...:zawstydzona/y:bo ja lekko nie miałam jako nastolatka w szkole i nie tylko, chłopak wysoki to jeszcze ma dobrze.... chociaż wtedy dziewczyna może trenować siatke lub kosza:cool2:co bedzie to będzie:))
 
reklama
Mamaaga w sumie fakt, zwłaszcza jeżeli odziedziczyłaby przemiane materii po tatusiu:-D kiedyś to był chudzielec, teraz juz troche statusiał:)) ale chyba bym wolała by w strone sportu poszła, fajnie jest jakiś sport uprawiać:-)
 
Do góry