reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2013 :))

Szylwias wiem co przechodzisz i współczuję. W poprzedniej ciąży też mnie dopadł ból zęba i nie byłam w stanie nawet określić który to więc nachodziłam się trochę i na sam koniec 2 tygodnie przed terminem rozwierciła mi właśnie tykającą bombę do kanałówki. Dlatego teraz ptzrd planowaną ciążą priorytetem dla mnie było leczenie wszystkich zębów. Cały marzec chodziłam, nawet po trzy razy w tygodniu że miałam wrażenie że mi się gęba nie domknie już nigdy ale dałam radę. Zdrowsza i lżejsza o ponad 2 tysiaki dałam radę i na razie odpukać spokój.
 
reklama
Wiecie co dziewczny coś mnie na pisanie dzisiaj wzięło, musicie mi wybaczyć. Mam takie różne przemyślenia jak to każdej z nas się w życiu układa i w ogóle. Cieszę zię z Wami wszystkimi poznanymi lokatorami w brzuchu i trzymam kciuki za te z Was co dopiero poznają płeć. I mimo naszego tu podniecenia w tej kwestii najważniejsze żeby wszystkie nasze dzieci urodziły się całe i zdrowe. Ale jak tą płeć już znamy i jest zgodna z oczekiwaniami to taki nas widzę kręcioł ogarnia. I myślę sobie w ilu przypadkach lekarz się pomylił. Ja we wtorek idę do swojego gina i tak myślę czy czasami mojej dziewczynce nie urosnie pisior...ha,ha,ha. Bo ponoć w tę stronę częściej się zdarzają pomyłki. Jakby tak sie okazało to nic strasznego, chociaż przez tydzień nacieszę oczy tymi cudnymi ubrankami dla dziewczynek, które oczywiście już bym chciała od razu kupić. Znacie może takie przypadki pomyłek w dzisiejszych czasach????:-D:-D:-D:-D
 
Biłkabdg no i naszą tabelkę odnalazłam pod nazwą wątku Lista styczniówek ale aktualizacji to tam dawno nie był bo jak pisałam zaginęła nam Deszczyk. Kochana odezwij się do nas.
 
MAMAAGA4 tak jest z tymi zębami ale co zrobić lepiej iść bo zepsuty ząb szkodzi maluszkowi ale dla niego się poświęcę jestem panikarą jak chodzi o dentystę idę tylko prywatnie i tylko ze znieczuleniem wchodzi w grę ale mam już zaufaną dentystkę i do innej nie pójdę hehe wie jak ze mną postępować :-p
Jeśli chodzi o pomyłki to raczej nie słyszałam o pomyłce z płcią a z wagą i to duże różnice były.

A dzisiaj byłam u mamy i wybrałam sobie to co ma mi zostawić body śpioszki kaftaniki buciki malutkie itp. niby po siostrze ale dużo niebieskich białych i beżowych rzeczy miała więc będą jak znalazł, jeszcze znalazłam fajny brązowo biały rożek nowiutki tyle co ze szpitala w nim wyszła to nawet nie będę kupować bo pewnie też tylko tyle go użyje dobrze mieć kogoś od kogo można coś dostać zawsze to już mniej do kupienia :-)
 
dotka85 wiesz ja takie przeczucie od początku mam :p a może okaże się że jest sikawka, bo do brzucha lepiej mi mówić jak do chłopaka:p:-D

MAMAAGA4 no ja Ci zaszczytu tego odebrać nie chcę, przynajmniej nasze dziewczynki (prawdopodobnie- zdaję się na instynkt i przepowiednie lekarza :p) będą miały w czym wybierać szukając sobie kawalera :-)
 
Ostatnia edycja:
Jeśli chodzi o pomyłki to raczej nie słyszałam o pomyłce z płcią a z wagą i to duże różnice były.

ja słyszałam w tym roku, koleżanka była w ciąży i całą ciążę lekarz zapewniał, że to dziewczynka będzie przy porodzie okazał się prezent, mianowicie siusiak się znalazł :-D dziadek w niebo wzięty był bo to pierwszy wnuk, a wnuczek już miał z 6 :D no ale to jednak dowodzi, że nigdy do końca nie wiadomo ;-)
 
Kochane uaktualniłam liste styczniówek, ale co do płci lub jeżeli kogos tam nie ma to prosze do mnie na priv ( i tylko swój nick oraz płec i date porodu) bo spisałam poprostu z tej tabelki!!! i bardzo was proszę tak jak tam napisałam - BEZ KOMENTARZY! bo zrobi sie bałagan;-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry