reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2013 :))

witam z rana!
dzis mam usg-juz nie moge sie doczekac:-),pogoda jesienna,ale to mi dzis nie przeszkadza;-)
witaj EmiliaM-zycze bezproblemowej ciazy!
 
reklama
Dżem dobry :))) Ale dziś zimno, chętnie zakopałabym się pod kocyk... dziś idę do lekarza i mam zamiar wziąc zwolnienie, mam nadzieję, że nie będzie problemu. Muszę trochę odpocząć i trochę ogarnąć się "domowo", bo po przyjściu z pracy padam i śpię...
Magda_z_uk, co do nieogarnięcia i wyjedzenia kawałka mózgu to ja podnoszę łapkę :) coś mi ostatnio nie styka...
 
Witajcie dziewczyny! Trzymajcie kciuki, bo właśnie ruszam po sukienkę ;-)
EmiliaM witaj, cieszę się, że nasze grono się rozrasta :-)
 
Witam. Pogoda wręcz placzliwa... Ale fajnie obudzić sie rano i pomyśleć że minęło 16 tygodni ciąży. Zawsze to już taki fajny etap i teraz będzie coraz ciekawiej. ;-) jakieś śniadanie trzeba zjeść trochę ogarnąć i jechać dalej. Jestem tak szczęśliwa że jadę dziś do maluszka wiem że to głupie ale ja uwielbiam noworodki i ich zapach jeszcze ze szpitala :-)
 
czesc dziewczyny

u mnie tez dzis pochmurno i deszcz pada, ah zła jestem bo 2 tyg temu umowilam sie na dzis do kosmetyczki na pedicure i na co mi on jak klapek nie nosze w taka pogode pffff no ale juz pojde.....:baffled:

milusia zapomnialam ci odpisac jak pytalas o te traby! u mnie naszczescie nie bylo ale nie powiem ze sie nie wystraszylam , tym bardziej ze wczoraj wyczytalam ze w Uniesciu nad bałtykiem przeszła jedna ale obyło sie bez zniszczeń:szok: a unieście jest koło mnie !:szok: Czarni widziałas ???
Boshe dziewczyny odrazu mam wizje ze jak do nas by przyszla to koniec, dopiero co dom zbudowalismy ,jeszcze 2-3 miesiace i mamy sie przeprowadzac a tutaj taki kataklizm ja nie wiem co to by bylo na sama mysl chce mi sie plakac :-:)-(

witam nowe styczniówki ;-)
 
Domiska ja też się zastanawiałam nad tymi estetycznymi względami itp, ale jego obecność przy mnie była ważniejsza, a przez to co zobaczył, jaką mnie widział co słyszał, teraz już się nie krępuje przy nim niczego :tak: a dzięki temu zbliżyło nas do siebie.

EmiliaM witaj!
 
Wiedziałam. Ale my mamy na tyle szczęście że u nas ściąga morze i mało jest prawdopodobne że przyjdzie do nas. To nie pierwszy raz jak jest coś takiego kilka lat temu też było.
 
Witam słonecznie :-) u mnie tylko kilka małych chmurek na niebie znowu będzie grzało.
My z mężem myślimy o porodzie rodzinnym wcale nie musiała go o to prosić sam zaproponował ale wszystko będzie zależało od tego czy akurat wtedy będzie wolna sala do porodu rodzinnego :-(.
A kiedy jest najlepiej zacząć chodzić do szkoły rodzenia?

słonecznego i miłego dnia życzę


P.S. jak umieścić suwaczek?
 
Cześć dziewczyny,

właśnie wróciłam z laboratorium i upuściłam sobie trochę krwi. Niestety rano byłam tak zakręcona że zapomniałam nasiusiać do pojemniczka. Ups... Dzisiaj mam wizytę i mam nadzieję że dalej jest OK.

Pogoda u mnie koszmarna. Pada deszcz i wieje wiatr, jest zimnoooo:no::no:
Miałam zrobić zakupki na targu, jakieś świeże warzywka i owoce, no i kurki na sosik a tu dupa. W taką pogodę psa nie wysłałabym po te zakupy więc uszanowałam i siebie. Fajnego jedzonka nie będzie. Trudno, mam nadzieję że w piątek pogoda dopisze i nadrobię zakupy.

A i witajcie nowe styczniowe mamusie. Dużo nas się robi, będzie chyba z 50 sztuk:-):-):-)
 
reklama
Do góry